نتایج مرتبط با کلیدواژه ظریف
ظریف: ایران برای گسترش روابط با قرقیزستان هیچ سقفی نمی شناسد

مقیم/ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در همایش مشترک اقتصادی ایران و قرقیزستان در شهر بیشکک پایتخت این کشور، گفت: ما هیچ سقفی در روابط با قرقیزستان نمی شناسیم و در همه حوزه ها اماده گسترش همکاری ها هستیم.

چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
ظریف وارد بیشکک شد/ مذاکرات قرقیزستان با اهداف دوجانبه و منطقه ای

مقیم/ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران پس از دو روز مذاکرات فشرده با مقام های بلندپایه ترکمنستان و گرجستان، شامگاه سه شنبه برای ادامه گفت وگوها با مقام های قرقیزستان با هدف توسعه روابط دوجانبه و منطقه ای وارد بیشکک پایتخت این کشور شد.

چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
توافق ایران و گرجستان بر تبادل زندانیان

مقیم/ دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که برای دیداری رسمی در گرجستان بسر می برد عصر امروز با گیورگی مارگوِلاشویلی رئیس جمهور این کشور دیدار و گفتگو کرد.

سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
ظریف: ایران می تواند نقش موثری در تقویت زیرساخت های گرجستان داشته باشد

مقیم/ محمدجوادظریف وزیر امور خارجه ایران در نشست اقتصادی دو کشور در شهر تفلیس که با حضور گئورگی گاخاریا وزیر اقتصاد و توسعه پایدار گرجستان برگزار شد، گفت که ایران می تواند نقش موثری در تقویت زیر ساخت های این کشور داشته باشد.

سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
گسترش فراگیر همکاری ها در مذاکرات وزیران خارجه ایران و گرجستان بررسی شد

مقیم/ در دیدار روز سه شنبه محمدجوادظریف و میخائیل جانلیدزه وزیران امور خارجه ایران و گرجستان در تفلیس پایتخت این کشور، راهکارهای گسترش فراگیر همکاری ها بررسی شد.

سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
گرجستان دومین مقصد سفر منطقه ای ظریف/ وزیر خارجه وارد تفلیس شد

مقیم/ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران پس از یک روز مذاکرات فشرده در ترکمنستان، شامگاه دوشنبه برای ادامه گفت وگوها با مقام های گرجستان با هدف توسعه روابط وارد تفلیس پایتخت این کشور شد.

سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
ظریف از ترکمنستان راهی گرجستان شد

مقیم/ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در پایان سفر یک روزه و فشرده خود به ترکمنستان که در برگیرنده مذاکره با مقام های بلندپایه این کشور، شرکت در یک همایش مشترک اقتصادی و همچنین یک سخنرانی بود، عصر دوشنبه برای ادامه مذاکرات توسعه روابط راهی گرجستان شد.

سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
ظریف: همکاری های بلندمدت با ترکمنستان در دستور کار ایران است

مقیم/ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در نشست همایش بازگانی ایران و ترکمنستان گفت: با توجه به روابط خوب دوجانبه، همکاری های بلندمدت با عشق آباد در دستور کار تهران است.

دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
ظریف: نباید اجازه داد مسببین نابسامانی های اقتصادی دستاوردهای برجام را خدشه دار کنند

مقیم/ وزیر امور خارجه کشورمان روز شنبه در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه گفت: نباید اجازه دهیم کسانی که دیروز نابسامانی‌ها را در اقتصاد کشور ایجاد کردند، امروز با خرده‌گیری‌های بی‌اساس دستاوردهای برجام را خدشه‌دار کنند.

یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
وزیر امورخارجه در راه آسیای میانه و قفقاز

مقیم/ «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، فردا (یکشنبه) در راس یک هیات سیاسی، اقتصادی به سه کشور آسیای میانه و قفقاز سفر می کند.

یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
آغاز حماسه اقتصادی در پرتوی اقتصاد مقاومتی

مقیم/ وزیر امور خارجه ایران از آغاز حماسه اقتصادی در پرتو اقتصاد مقاومتی گفت: مردم ایران فشارهای اقتصادی را تحمل می کنند، اما زیر بار زور نمی روند.

شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
ظریف وارد مسکو شد/ بحران سوریه، دستور کار مذاکرات

مقیم/ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران که امروز جمعه به دعوت سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در راس یک هیات وارد مسکو شد، در نشست سه جانبه با همتای روس و ولیدالمعلم وزیر خارجه سوریه برای بررسی آخرین وضعیت این کشور شرکت می کند.

جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
سفر ظریف به مسکو/ مذاکرات با لاوروف و نشست مشترک با همتای سوری

مقیم/ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران که فردا (جمعه) بنا به دعوت سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه به مسکو سفر می کند، افزون بر دیدار با همتای روس، در نشست سه جانبه با وی و و ولیدالمعلم وزیر خارجه سوریه شرکت می کند.

پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
ظریف: اقدام یکجانبه آمریکا علیه سوریه غیرقابل قبول است/لزوم تحقیقات بی طرفانه بین المللی درباره حمله شیمیایی

مقیم/ دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز در تماس های تلفنی جداگانه با چند تن از همتایان خود در خصوص مسائل منطقه ای، بویژه سوریه و دیگر مسائل مورد علاقه گفتگو و تبادل نظر کرد.

پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
گفت و گوی تلفنی وزیر امور خارجه ایتالیا با دکتر محمد جواد ظریف

مقیم/ آنجلینو آلفانو وزیر امور خارجه ایتالیا امروز در تماسی تلفنی با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص مسائل بین المللی و منطقه ای گفتگو و تبادل نظر کرد.

چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
وزیر مشاور در امور خارجی و دفاعی سنگاپور با دکتر محمد جواد ظریف دیدار و گفتگو کرد

مقیم/ صبح امروز محمد مالکی عثمان وزیر مشاور در امور خارجه و دفاع سنگاپور و هیات همراه در محل وزارت امور خارجه با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
دکتر ظریف در آخرین توئیت خود: زمان جو سازی و فرافکنی پایان یافته است

مقیم/ تازه ترین توئیت های دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان.

جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶
گفت‌وگوی «شرق» با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه

مقیم/ بار قبل با شما در شرايطي گفت‌وگو كرديم كه اصلي‌ترين مسئله در سياست خارجي به‌ثمر‌رسيدن يا نرسيدن برجام بود، اما الان چگونگي استفاده از دستاوردهاي برجام مسئله اصلي است.

سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
دکتر ظریف در دیدار نوروزی با کارکنان وزارت امور خارجه: اولویت وزارت امور خارجه در سال جدید کمک به تولید و اشتغال است

مقیم/ دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در جمع کارکنان وزارت امور خارجه، اولویت های سال جدید دستگاه سیاست خارجی کشور را تبیین کرد.

سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi