نتایج مرتبط با کلیدواژه دکتر حسن روحانی
ملت با ایستادگی در شرایط سخت، دشمن را عقب می راند

مقیم/رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه ملت با ایستادگی در شرایط سخت، دشمن را تا پیروزی نهایی به عقب می راند، گفت: اگر امیدوارانه بایستیم، پیروز نبرد خواهیم بود.

یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸
معامله قرن توطئه‌ای برای نابودی آرمان فلسطین و توسعه اشغالگری است

مقیم/رئیس‌جمهور در پیامی به سران کشورهای اسلامی در اجلاس مکه، گفت: معامله قرن توطئه‌ای برای نابودی آرمان فلسطین، توسعه اشغالگری و تجاوز به همه کشورهای اسلامی است.

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
قانون معافیت وزارتخانه‌ها از پرداخت هزینه‌های ثبتی ابلاغ شد

مقیم/رئیس‌جمهور «قانون معافیت وزارتخانه‌ها و موسسات دولتی از پرداخت هزینه‌های ثبتی» را جهت اجرا به وزارتخانه‌های دادگستری، آموزش و پرورش و اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
آماده ارائه خدمات فنی-مهندسی به «دوشنبه» هستیم

مقیم/رئیس جمهور گفت: آمادگی داریم تا با ارائه خدمات فنی – مهندسی و انتقال تجربیات در اجرای پروژه‌های تاجیکستان مشارکت بیشتر داشته باشیم.

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
به تمرکز قدرت و تصمیم گیری نیازمندیم/ همه باید متحد و همنوا باشیم

مقیم/روحانی با بیان اینکه در شرایط کنونی نیازمند تمرکز قدرت و تصمیم گیری هستیم، گفت: همه مسئولان درباره ایستادگی در برابر آمریکا و تحریم ها اتفاق نظر دارند.

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
دستور روحانی به دستگاه‌های اجرایی برای تسهیل در سرمایه‌گذاری

مقیم/رئیس‌جمهور به دستگاه‌های اجرایی دستور داد تا برای تسهیل فرآیند سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و رفع موانع آن به‌ویژه در زمینه مقررات زائد و دست و پاگیر و غیرضرور و جذب سرمایه ایرانیان مقیم خارج از کشور و همچنین واگذاری بنگاه‌های اقتصادی به بخش غیردولتی به‌طور جدی تسریع کنند.

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
دستگاه‌های اجرایی موظف به انجام اقداماتی برای «رونق تولید» شدند

مقیم/رئیس جمهور به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها دستور داد تا در زمینه رونق تولید و رفع موانع سرمایه‌گذاری در کشور و آموزش مهارت‌های عملی با هدف رونق تولید و اشتغالزایی اقدام کنند.

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
مهمترین سرمایه برای توسعه، مغز جوانان و امید آفرینی آنهاست

مقیم/روحانی شامگاه یکشنبه در دیدار صمیمی با جمعی از دانشجویان و جوانان گفت: هر جا نسل جوان حضور یافت، از تنگناها عبور کردیم و مهمترین سرمایه برای توسعه مغز جوانان و امید آفرینی آنهاست.

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب شد

مقیم/رئیس جمهور در حکمی رضا باقری اصل را به عنوان «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» منصوب کرد.

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
هنرمندان عامل رونق اقتصادی و اتحاد ملت در برابر زورگویان

مقیم/حجت الاسلام و المسلمین روحانی با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهار کرد: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که این احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرح «تسهیل و رفع موانع تولید» در جهت رونق تولید به تصویب رسید

مقیم/جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی روز شنبه به ریاست رئیس جمهور و با حضور رؤسای قوه مقننه، قضائیه و دیگر اعضا تشکیل شد.

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است

مقیم/رئیس جمهور در دیدار صمیمی با اصحاب فرهنگ و هنر با بیان اینکه نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است، گفت: در برابر زورگویی دشمن هیچگاه تسلیم نخواهیم شد.

شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
بزرگترین قدرت برای دفاع از نظام، مردم ایران هستند

مقیم/رئیس جمهور با بیان اینکه بزرگترین قدرت برای دفاع از نظام، مردم ایران هستند، گفت: حکومت جمهوری اسلامی ایران، حکومت قانون است.

پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
وابستگی بودجه کشور به درآمدهای نفتی به ۳۰ درصد رسید

مقیم/معاون اول رئیس جمهور گفت: امروز وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی از ۸۰ تا ۹۰ درصد به ۳۰ درصد رسیده و این یعنی منابع بیشتری می‌تواند در مسیر توسعه کشور استفاده شود.

سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
برادران اهل سنت مرزداران صدیق کشور هستند

مقیم/رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه برادران اهل سنت مرزداران صدیق کشور هستند، گفت: ایران و ملت ایران بزرگ‌تر و با عظمت‌تر از آن است که کسی بتواند آن را تهدید کند.

دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
تصمیم مسئولان می‌تواند جامعه را به سمت برادری و یگانگی ببرد

مقیم/رئیس جمهور کشورمان گفت: تصمیم مسئولان می‌تواند جامعه را به سمت برادری و یگانگی ببرد و در عین حال نیز می‌تواند خدای ناکرده مایه خسارات بسیار برای جامعه، کشور و منطقه شود.

دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
آئین نامه مربوط به تعیین تکلیف بدهی معوق کارفرمایان اصلاح شد

مقیم/هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست رئیس جمهور، آئین نامه اجرایی مربوط به تعیین تکلیف بدهی معوق کارفرمایان را با هدف حمایت از بنگاه‌های تولیدی و حل و فصل مشکلات آنها اصلاح کرد.

دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نامه کمیسیون عمران به روحانی برای حل مشکل مسکن

مقیم/رئیس کمیسیون عمران مجلس از ارائه نامه‌ای به رئیس‌جمهور برای بهبود بازار مسکن و پیشگیری از افزایش قیمت آن خبر داد.

دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
ارسال لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل بین ایران و برزیل به مجلس

مقیم/رئیس جمهور، لایحه «معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین دولت های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل» را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.

دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
فشارهای سیاسی و اقتصادی دشمنان، یک جنگ تمام عیار در تاریخ است

مقیم/رئیس جمهور فشارهای سیاسی و اقتصادی دشمنان علیه ایران اسلامی را یک جنگ تمام عیار در تاریخ انقلاب اسلامی خواند و تاکید کرد که در چنین فضایی باید همه نیروهای انقلاب متحد باشند.

یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi