نتایج مرتبط با کلیدواژه ������������
نشست ورشو یک اقدام خصمانه دیگر آمریکاست

مقیم/سخنگوی کتائب حزب الله از گروههای مقاومت اسلامی عراق تاکید کرد که کنفرانس ورشو، اقدام خصمانه دیگری از سوی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران است.

شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷
حکیم: مخالف سیاست تحریم‌ اقتصادی و یکجانبه آمریکا هستیم

مقیم/ 'سید عمار حکیم' رئیس فراکسیون اصلاح و سازندگی عراق خطاب به معاون وزیر امور خارجه آمریکا گفت: مخالف سیاست تحریم‌های اقتصادی و یکجانبه آمریکا هستیم.

شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷
انتقاد مدیرعامل روسیه امروز از بازداشت خبرنگار پرس تی وی

مقیم/ مدیرعامل هلدینگ خبری «روسیه امروز» بازداشت خبرنگار پرس تی وی در آمریکا را نشانه ناتوانی سیاست های ایالات متحده خواند و اظهار داشت: مقامات کاخ سفید نمی دانند در مقابل کشورهای مستقل به چه کاری باید دست بزنند بنابراین از مردم عادی انتقام می گیرند.

سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
تاخیر اروپا درSPVقابل قبول نیست/نمی‌توان به امضای اروپا اعتمادکرد

مقیم/رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: تاخیر اتحادیه اروپا برای عملیاتی کردن سازوکار مالی ویژه تعامل با ایران به بهانه ناتوانی از اعمال نفوذ بر شرکت‌های اروپایی غیرقابل پذیرش است.

یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
آمریکا و ژاپن با برتری نظامی چین مقابله می کنند

مقیم/وزرای دفاع ژاپن و آمریکا موافقت کردند به منظور مقابله با برتری نظامی چین، در برخی زمینه ها از جمله حوزه فضایی، سایبر و اینترنت و موضوع کره شمالی با یکدیگر همکاری کنند.

پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
قاسمی: ایران توسعه علمی خود را قربانی نگرانی های بی اساس نمی کند

مقیم/سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به بیانیه های وزارت خارجه های آمریکا و فرانسه در خصوص پرتاب ماهواره، گفت: ایران سرنوشت توسعه علمی کشور را قربانی نگرانی های بی اساس و ساختگی بیگانگان نخواهد کرد.

پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
سخنان پمپئو در قاهره فاقد وجاهت است

مقیم/تارنمای 'نشنال اینترست' نوشت: سخنرانی مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در قاهره نوعی دستورالعمل ازسوی واشنگتن به رهبران کشورهای عربی در خاورمیانه بود، اما فاقد وجاهت است و دولت ترامپ در کشور خود از اعتماد عمومی برخوردار نیست.

چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
ساعت‌سازان سوئیس هم از کند شدن تقاضای چین ضرر کردند

مقیم/برخی برندهای لوکس ساعت‌ سوئیسی به تازگی شاهد کاهش تقاضا از سوی توریست‌های چینی هستند، اما همچنان روی انتقال تقاضا به سوی بازار داخلی چین حساب باز کرده‌اند تا رشد امسال خود را تقویت کنند.

چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
ساز وکار ویژه مالی ایران و اروپا از اواسط ژانویه راه اندازی خواهد شد

مقیم/نشریه آمریکایی پولیتیکو در گزارشی نوشت: 'ساز وکار ویژه مالی' (SPV) از اواسط ماه ژانویه و در سومین سالگرد آغاز به کار توافق هسته ای ایران راه اندازی خواهد شد.

دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷
خواب آمریکا در قبال ایران تعبیر نشد/می‌توانیم بر مشکلات غلبه کنیم

مقیم/رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت:همه امید آمریکایی‌ها بر این بود که در ۱۳ آبان اتفاق خاصی مانند حوادث دی ماه گذشته رخ دهد،اما این خواب آمریکایی‌ها تعبیر نشد و حتی اتفاقات بهتری رخ داد.

دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷
ناکامی سیاست های مبارزه با فقر

مقیم/برنامه گزارشی «از مکزیک» که فصل جدید خود را از شبکه هیسپان تی وی به روی آنتن برده است، با بررسی موضوعات مربوط به مکزیک، به دلایل افزایش فقر در این کشور اشاره دارد.

یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷
تعطیلی دولت آمریکا و چالش های آن در پرس تی وی بررسی می شود

مقیم/تعطیلی بخشی از دولت فدرال آمریکا، قانونگذاران جدید و خروج نظامی آمریکا از سوریه عنوان سه موضوعی است که در برنامه این هفته «ما مردم» مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷
کنفرانس لهستان، نمایش تبلیغاتی آمریکا با چاشنی ایران هراسی

مقیم/اعلام برگزاری کنفرانسی از سوی آمریکا در لهستان که به گفته 'مایک پمپئو' وزیر امور خارجه آمریکا مقابله با ایران یکی از موضوعات آن است، بار دیگر چنته خالی واشنگتن و نیز رو آوردن به نمایش های تبلیغاتی در برابر ایران با چاشنی 'ایران هراسی' را عیان ساخت.

شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
چهره واقعی اروپا/ استمرار بدعهدی‌های برجامی در قاره سبز

مقیم/اروپا در حالی وعده اجرای مکانیسم مالی با ایران را متعاقب خروج ترامپ از برجام مطرح کرد که مطابق قول خود آنها، هنوز این وعده عملیاتی نشده است.

شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
هند با پشت سر گذاشتن آمریکا دومین اقتصاد بزرگ جهان می‌شود

مقیم/بانک استاندارد چارترد انگلیس اعلام کرد: تا سال ۲۰۳۰ از ۱۰ اقتصاد بزرگ جهان ۷ اقتصاد از بازارهای نوظهور خواهد بود.

شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
اروپا به وعده خود عمل نکرد

مقیم/وزیر خارجه ایران در جریان دیدار خود از هند گفت: اروپایی‌ها به تعهدات خود عمل نکردند.

پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷
عبادی و مالکی یکدیگر را مسوول حضور نظامی آمریکا دانستند

مقیم/همزمان با اوج گیری مخالفت ها با دخالت های آمریکا در عراق و افزایش مطالبات برای خروج نظامیان این کشور، 'حیدر العبادی' و 'نوری مالکی' نخست وزیران سابق و اسبق، یکدیگر را مسوول بازگشت آمریکایی به عراق معرفی کردند.

چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷
نمایشگاه «سی ای اس» تازه ترین قربانی تعطیلی دولت آمریکا

مقیم/در حالیکه دو روز به آغاز برگزاری نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۹، بزرگترین رویداد نمایشگاهی جهان در عرصه فناوری باقی مانده، سازمان دهندگان این نمایشگاه از پیامدهای تعطیلی دولت آمریکا بر آن خبر دادند.

یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷
سیاست آمریکا گروگان اسرائیل و محکوم به شکست است

مقیم/حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس گفت: تا وقتی سیاست خارجی آمریکا گروگان اسرائیل است واشنگتن نمی‌تواند آزادانه به روابط سالم با منطقه فکر کند و هرچقدر هم قصد داشته باشد که در این منطقه دخالت کند بازهم با شکست‌های قبلی مواجه می‌شود.

پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷
خروج آمریکا از برجام پیروزی اخلاقی ایران است

مقیم/ رئیس جنبش رنسانس اسلامی مالزی، خروج آمریکا از توافقنامه برجام را به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای بین المللی سال ۲۰۱۸نام برد و گفت: رویارویی اتحادیه اروپا با آمریکا با موضوع برجام یک پیروزی اخلاقی برای ایران است.

پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi