نتایج مرتبط با کلیدواژه آمریکا
خصومت آمریکا علیه سپاه در سالروز قطع روابط ایران و آمریکا

مقیم/اقدام آمریکا درخصوص قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تروریستی خود در سالروز قطع روابط ایران و آمریکا در برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
شیطنت آمریکایی‌ها باعث ایجاد وفاق در کشور شد

مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شیطنت آمریکایی‌ها باعث شد فضای وفاق و همدلی در کشور به وجود بیاید که ارزشمند است در حالی که نیت دیگری داشتند، اما موفق به تحقق آن نشدند.

سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
کارهای غلط باهزینه مردم آمریکا می کنند و انتظارنتایج متفاوت دارند

مقیم/وزیر خارجه کشورمان طی مطلبی در فضای مجازی تاکید کرد: با هزینه مردم آمریکا کارهای غلط می‌کنند ولی انتظار نتایج متفاوت دارند.

یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
رویترز:ایرانی ها واکنش خشمگینانه ای به اقدام ترامپ علیه سپاه نشان دادند

مقیم/خبرگزاری رویترز در گزارشی، راهپیمایی سراسری و گسترده روز جمعه مردم ایران در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بازتاب داد.

شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸
بعیدی نژاد:ارتش آمریکا جرات اجرای دستور ترامپ علیه سپاه را ندارد

مقیم/ سفیر ایران در انگلیس تصریح کرد که ارتش آمریکا جرات اجرای دستور کاخ سفید علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ندارد.

جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸
گوشت نیروهای نظامی آمریکا در منطقه زیر دندان ماست

مقیم/فرمانده کل سپاه گفت: گوشت نیروهای نظامی آمریکا در منطقه زیر دندان ماست و خودشان هم می‌دانند که جرأت اقدام نظامی علیه ایران ندارند.

جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸
ایران نظامیان آمریکایی در غرب آسیا را تروریست اعلام کرد

مقیم/شورایعالی امنیت ملی کشورمان در اقدام متقابل در برابر اقدام نابخردانه امریکا، رژیم ایالات متحده را «دولت حامی تروریزم» و «فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام» را «گروه تروریستی» اعلام کرد.

سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
ایران و نشست وزرای خارجه گروه ۷ در فرانسه

مقیم/ نشست وزرای خارجه گروه ۷ درحالی در شهر'بیاریتز' فرانسه برگزار شد که تحلیلگران اعتقاد دارند بخش هایی از بیانیه پایانی در باره ایران به دلیل ماهیت این نشست و ساختار منافع بازیگران بین المللی غیرواقعی است.

سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
آمریکا نتوانسته برای سیلاب چند ایالت خود راه‌حلی بیابد

مقیم/سفیر ایران در انگلیس با انتشار پیامی در توییتر ادعای وزیر خارجه آمریکا که حادثه سیل را به سوء مدیریت مسئولان ایران نسبت داده بود، شرم‌آور خواند و یادآور شد: آمریکا نتوانسته برای سیلاب وسیعی که یک ماه است چند ایالت بزرگ آمریکا را در برگرفته راه‌حلی بیابد.

چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
ایرانی‌ها هرگز تسلیم فشارهای آمریکا نمی‌شوند

مقیم/وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ترامپ نیز مانند همتایان قبلی‌اش، خواهد آموخت که ایرانی‌ها هرگز تسلیم فشار نمی‌شوند.

یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸
مجلس مرعوب آمریکا، کشور را بدبخت می‌کند /فیلم

مقیم/رهبر معظم انقلاب: اگر مجلس مرعوب غرب و آمریکا، و به دنبال حاکمیت جریان اشرافی‌گری باشد، ریل‌گذاری او در این جهت خواهد بود و کشور را به مسیر بدبختی هدایت خواهد کرد.

شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸
ایران تهدیدی علیه هیچ کشوری نیست

مقیم/«جان مرشایمر» از نظریه پردازان برجسته روابط بین الملل گفت که ایران تهدیدی علیه ایالات متحده و هیچ کشوری در خاورمیانه نیست بلکه منشا تروریسمی که امریکا با آن روبروست عربستان سعودی است.

یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
ظریف: اقدامات آمریکا نشانه هراس یک امپراطوری رو به افول است

مقیم/ظریف درپی حمایت آمریکا از ادعای حاکمیت رژیم صهیونیستی بر جولان نوشت: اقدامات بی‌پروای آمریکا فقط نشانه‌های هراس یک امپراطوری رو به افول هستند.

شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
آمریکا به طور قطع به اهدافی که از تحریم ها دارد نخواهد رسید

مقیم/رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه آمریکا به طور قطع به اهدافی که از تحریم ها دارد نخواهد رسید، گفت: ملت ایران به خاطر این فشارها در برابر حرف ناحق آنها و مسیر غلط‌شان سر فرود نمی‌آورد.

یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
اظهارات مداخله جویانه مقام آمریکایی در لبنان علیه ایران

مقیم/دیوید ساتر فیلد معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاورمیانه در دیدار با مسوولان لبنانی در یک دخالت آشکار اعلام کرد که لبنان نباید از تصمیم های غربی و عربی درباره ایران و به خصوص حزب الله خارج شود.

پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
پس از ایران، کوبا محرک دیگری برای افتراق اروپا و آمریکا است

مقیم/آمریکا با تغییر سیاستش پیرامون قانون تحریم های کوبا امکان شکایت از شرکت های اروپایی در دادگاه های آمریکایی را فراهم می کند و این موضوع پس از توافق هسته ای ایران به نقطه اختلاف دیگری میان دو سوی آتلانتیک بدل می شود که نابودی روابط واشنگتن و اروپا را تسریع می کند.

چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷
شیفتگان غرب فکر می‌کنند بدون غرب نمی‌توان زندگی کرد

مقیم/وزیر امور خارجه گفت: آنهایی که شیفته غرب هستند فکر می‌کنند همه چیز در غرب است و بدون آن نمی‌توان زندگی کرد و برخی هم غرب‌ستیز هستند که هر دو گروه از این افراد غرب را محور می‌دانند.

پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷
سولانا: تلاش برای مقابله و یا براندازی نظام ایران، کاملا اشتباه است

مقیم/« خاویر سولانا » مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مقاله ای تاکید کرد: در شرایط فعلی هر گونه تلاش برای مقابله و یا براندازی نظام جمهوری اسلامی، امری کاملا اشتباه است.

دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷
۵۱ گروه در آمریکا خواستار بازگشت واشنگتن به برجام شدند

مقیم/ پنجاه و یک گروه حامی دمکراسی در آمریکا از قانونگذاران این کشور خواستند تا از بازگشت ایالات متحده به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) حمایت کنند.

پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
رسانه آمریکایی: نشست ورشو به انزوای واشنگتن منجر شد

مقیم/ یک رسانه آمریکایی به تلاش های بی حاصل ایالات متحده برای انزوای ایران برخلاف خواسته های متحدان اروپایی خود اشاره کرد و نوشت که واشنگتن به جای تهران خود را در کنفرانس ورشو منزوی کرد.

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi