نتایج مرتبط با کلیدواژه چهل سالگی انقلاب
مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در عشق ‏آباد

مقیم/ مراسم ضیافت شام به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران که در شب ۲۲ بهمن در محل ساختمان سفارت ایران در عشق ‏آباد با حضور دها سفیر و دیپلمات‏های خارجی مقیم عشق ‏آباد، برگزار شد.

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
آیین به‌یادماندنی بزرگداشت چهل سالگی انقلاب در لندن برگزارشد

مقیم/مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شامگاه دوشنبه با حضور شمار زیادی از شخصیت‌های سیاسی انگلیس، دیپلمات‌ها، انگلیسی‌های علاقه‌مند به ایران و همچنین ایرانیان مقیم، در لندن برگزار شد.

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
چهل سالگی انقلاب در نمایندگی ایران در سازمان ملل/تصویری

مقیم/جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، در نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد برگزار شد.

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
فرانس۲۴: تصور نمی شد انقلاب اسلامی ۴۰ سال دوام بیاورد اما اتفاق افتاد

مقیم/شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ ، چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را در سر تیتر خبرهای صبحگاهی امروز (دوشنبه) خود قرار و از تهران گزارش داد: زمانی که امام خمینی(ره)در سال ۱۹۷۹ حکومت شاه را سرنگون کرد و انقلاب اسلامی پیروز شد، کسی تصور نمی کرد این انقلاب ۴۰سال دوام آورد، اما این اتفاق افتاد و امروز گرامی داشت تولد چهلمین سال آن است.

دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷
رسانه های غربی:صدهاهزارایرانی به خیابان های تهران وشهرهای دیگر آمدند

مقیم/خبرگزاری های رویترز و آسوشیتدپرس امروز دربازتاب مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نوشتند: صدها هزار نفر در تهران و شهرستان ها به خیابان آمده و شعار 'مرگ بر آمریکا' سر دادند.

دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷
دعوت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن

مقیم/سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از تمامی مردم، آحاد مختلف جامعه و گروه‎های سیاسی، برای شرکت در راهپیمایی یوم‎الله ۲۲بهمن دعوت کرد.

جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷
برگزاری مراسم چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

مقیم/برگزاری مراسم چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلغارستان.

جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷
سفرای مقیم تهران سالروز پیروزی انقلاب را به روحانی تبریک گفتند

مقیم/رئیس‌ جمهور در آستانه ۲۲ بهمن؛ سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، سفرا و رؤسای نمایندگی‌ها و سازمان‌های خارجی مقیم تهران را به حضور پذیرفت.

جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷
مردم عنصر و نقش آفرین اصلی انقلاب بوده و هستند

مقیم/وزیر کشور با بیان اینکه ا اراده خودمان، ضعف ها را پشت سر می گذاریم، گفت: مردم عنصر و نقش آفرین اصلی انقلاب بوده و هستند.

چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
همزمانی ۴۰سالگی انقلاب اسلامی و ۴۰سالگی استقلال زیمباوه

مقیم/رایزن فرهنگی ایران در زیمبابوه گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران با چهلمین سالگرد استقلال کشور زیمبابوه همزمانی پیدا كرده و به همین منظور نشست «بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران» روز پنج‌شنبه ۱۸ بهمن‌‌ماه در این کشور برگزار می‌شود.

چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
حضور گروهی از دوستداران امام خمینی(ره)در نوفل لوشاتو

مقیم/ در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در بحبوبه برپایی جشن های دهه مبارک فجر، گروهی از دوستداران حضرت امام خمینی (ره) در دهکده نوفل لوشاتو در حومه شهر پاریس فرانسه تجمع کردند.

دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
رونمايي از از کتاب «ایران، فرهنگ و تمدن» در بلغارستان

مقیم/به همت سفارت و رایزنی فرهنگی ايران در بلغارستان و مقارن با ايام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی آيین رونمایی از کتاب «ایران، فرهنگ و تمدن» برگزار شد.

دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد

مقیم/مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، صبح امروز در حسینیه الزهرا (س) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.

دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
بزرگداشت دهه فجر با حضور رهبران گروه‌های مسلمان در زیمبابوه

مقیم/در دومین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر و در بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نشست صمیمی با رهبران گروه‌های مسلمان زیمبابوه در محل رایزنی فرهنگی ایران برگزار شد.

دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
تحلیلگر عراقی: انقلاب ایران به جهان آموخت آمریکا پوشالی است

مقیم/تحلیلگر سیاسی و عضو مرکز دیده بان ملی رسانه های عراق گفت که انقلاب اسلامی ایران تمام مردم منطقه را بیدار کرد و حکومت های طاغوت را در معرض تهدید قرار داد و نشان داد آمریکا یک قدرت پوشالی است.

یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
همایش چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در هلند برگزار گردید

مقیم/ در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همایشی به همت رایزنی علمی جمهوری اسلامی ایران در منطقه شنگن و سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلند و با حضور دکتر صدیقی معاون دانشجویی و رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر جهانگیری سفیر جمهوری اسلامی ایران در هلند و دکتر قربانی رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در منطقه شنگن و با حضور دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل ...

یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
زنگ انقلاب در مدرسه ایرانیان عشق‌آباد نواخته شد

مقیم/همزمان با آغاز جشن‌های چهلمین سالگرد پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي ایران، زنگ انقلاب در مدرسه ایرانیان عشق‌آباد نواخته شد.

شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi