نتایج مرتبط با کلیدواژه حمید بعیدی نژاد
محمد بن سلمان ، شاهزاده ای با اعتماد به نفس کاذب

مقیم/ حمید بعیدی نژاد در یادداشتی تلگرامی شاهزاده جوان عربستان را سیاستمداری قدرت طلب قلمداد کرد که سیاست خارجی او در خاورمیانه در طول این سال میلادی با ناکامی روبرو بوده است.

یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
ادعای اخیر آمریکا علیه ایران نمایش تبلیغاتی است

مقیم/ حمید بعیدی‌نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن در واکنش به ادعای اخیر نماینده آمریکا در باره ارتباط ایران با حمله موشکی (نیروهای مردمی و ارتش) یمن به عربستان این ادعا را غیر قابل اثبات و نمایش تبلیغاتی آمریکا خواند.

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
سفر وزیر امور خارجه انگلیس به ایران سفر جامعی است

مقیم/ سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس سفر وزیر امور خارجه انگلیس به ایران را سفری خاصی دانست و افزود:دستور کار این سفر یک دستور کار جامعی به شمار می رود و تمام جنبه های روابط دو کشور را شامل می شود.

شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶
بعیدی نژاد در پارلمان انگلیس:برجام مستحکمتر از آن است که آمریکا بتواند با تداوم آن مخالفت کند

مقیم/ حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس طی سخنانی در پارلمان انگلیس ضمن انتقاد از مواضع ضد ایرانی و ضد برجامی دونالد ترامپ گفت: برجام مستحکمتر از آن است که دولت آمریکا بتواند با تداوم آن مخالفت کند.

چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶
بعیدی نژاد: هیچ تضمینی به تصمیم های رئیسان جمهوری آمریکا درباره برجام نیست

مقیم/ سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن عصر سه‌شنبه با انتشار پیامی در صفحه توییتری خود گفت: چه تضمینی از سوی رئیس‌جمهوری بعدی آمریکا وجود دارد که اصلاحات ترامپ در رابطه با برجام را فاجعه تمام عیار نخواند.

پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
روایت بعیدی نژاد از توصیه های گروه بحران و موضع تیم مذاکره کننده ایران

مقیم/ رئیس تیم کارشناسی هسته ای پیشنهادهای گروه بین المللی بحران در زمینه رفع تحریم ها و تعهدات هسته ای ایران را برشمرد و گفت: اگر این پیشنهادات را با مفاد برجام مقایسه کنیم به تفاوت بنیادین این توصیه ها با متن تفاهم برجام پی می بریم.

چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
تاکید بعیدی نژاد بر انجام تمهیدات لازم برای حضور بانشاط ایرانیان مقیم انگلیس در انتخابات

مقیم/ حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری ایران در انگلیس روز یکشنبه گفت تمامی تمهیدات لازم برای حضور بانشاط و موثر هموطنان مقیم در انگلیس در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.

دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
بعیدی نژاد: شرط حل بحران سوریه قطع تمامی کمک ها به تروریست ها است

مقیم/ حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در سخنانی در کنفرانس«سوریه پس از گذشت شش سال»در لندن،با انتقاد از راهبرد غرب در حمایت از گروه های تروریستی برای سرنگونی رژیم سوریه گفت این حمایت ها بجز کشتار و ویرانی برای مردم این کشور نتیجه ای نداشته و باید هر چه زودتر متوقف شود.

پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶
بعیدی نژاد: قرارداد ایرباس پایانی بر قدیمی ترین تحریم علیه ایران است

مقیم/لندن/حمید بعیدی نژاد، سفیر ایران درانگلیس در یادداشتی با اشاره به قرارداد خرید هواپیما میان تهران و ایرباس تاکید کرد که این قرارداد همانند قرارداد با بوئینگ که یکی از مهمترین دستاوردهای برجام می باشد، پایانی بر قدیمی ترین تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

شنبه ۴ دی ۱۳۹۵
بعیدی نژاد: قرارداد بوئینگ و ایران ایر حاصل ماه ها مذاکرات پیچیده و فنی است

مقیم/لندن/«حمید بعیدی نژاد» سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن طی یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود، ضمن تبریک امضاء قرارداد ایران ایر و شرکت بوئینگ برای خرید ۸۰ فروند هواپیما، عنوان کرد این قرارداد حاصل ماه ها مذاکرات پیچیده و فنی بوده است.

دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵
بعیدی نژاد با اشاره به حضور ایران در نشست انجمن جهانی هسته ای در لندن: شاهد حضور ایران در عالی ترین سطح همکاری های توسعه انرژی هسته ای در پسابرجام هستیم

مقیم/لندن/حمید بعیدی نژاد سفیر جدید ایران در انگلیس با اشاره به حضور علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان در نشست سالانه انجمن جهانی هسته ای در لندن، گفت: خوشحالیم که در دوره پسا برجام شاهد حضور ایران در عالی ترین سطح همکاری های فنی و علمی توسعه انرژی هسته ای هستیم.

جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵
بعیدی نژاد: تاسیسات فردو یکی از مهمترین شاخه های پیشرفته صنعت هسته ای ایران می شود

مقیم/مدیر کل سیاسی و امنیت بین الملل وزارت امور خارجه گفت:تاسیسات در حال احداث فردو به یکی از مهمترین شاخه های پیشرفته صنعت هسته ای ایران مبدل خواهد شد.

یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
نشست خبری حمید بعیدی نژاد

مقیم/تهران/حمید بعیدی نژاد مدیر کل امور سیاسی و امنیت بین المللی وزارت امور خارجه روز چهارشنبه به مناسبت یک سالگی امضای برجام در نشستی خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵
بعیدی نژاد: برجام تا این لحظه نقض نشده است/ ایران به جز اجرای کامل برجام رضایت نخواهد داد

مقیم/رییس تیم کارشناسی مذاکرات هسته ای گفت: روند اجرای برجام در مجموع رضایت بخش بوده به دلیل این که با وجود مشکلات، فراز و نشیب ها و ابهامات موجود تا این لحظه برجام نقض نشده است و تلاش برای رفع مشکلات ادامه دارد.

چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵
سازمان ملل: خطر داعش همچنان باقی است

مقیم/بر اساس گزارش دبیرکل سازمان ملل متحد که در ماه اخیر منتشر شد علیرغم محدودیت های به وجود آمده، داعش هنوز قدرت عملیاتی خود را حفظ کرده و امکان طراحی عملیات نظامی را دارد.

دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵
بعیدی‌نژاد: پس از برجام سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی معکوس شده است

مقیم/مدیرکل سیاسی و امنیت بین‌الملل وزارت امور خارجه با بیان این‌که با توافق هسته‌ای روند کند سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در ایران معکوس شده است گفت: در سه ماهه بعد از اجرای برجام، سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی به حدود ۳.۵ میلیارد دلار رسیده است.

سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵
بعیدی نژاد: صنعت هسته ای ایران تعطیل نمی شود

مقیم/همدان/مدیرکل سیاسی و امور بین الملل وزارت امور خارجه گفت: صنعت هسته ای ایران در هیچ عرصه ای نه تنها تعطیل و محدود نمی شود، بلکه روز به روز این صنعت بارور می شود.

چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
اجرای برجام، اشتیاق دنیا برای همکاری با ایران را افزایش می‌دهد

مقیم/ مدیرکل سیاسی و بین الملل وزارت امور خارجه گفت: اجرای برجام اشتیاق دنیا برای همکاری با ایران را افزایش می‌دهد.

پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵
بعیدی‌نژاد خبر داد: اتصال ۴ بانک جدید ایرانی به سوئیفت

مقیم/بعیدی‌نژاد گفت: با نهایی شدن روند ثبت و نصب نرم افزارهای لازم، موسسه پیام رسانی انتقالات بانکی و مالی ( سوئیفت) اعلام نموده است که چهار بانک جدید ایرانی به شبکه سوئیفت وصل شده و با دریافت کُدهای بانکی لازم، عملیات عادی پیام رسانی از طریق سوئیفت را انجام می‌دهند.

چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴
اعتراض ایران به عدم صدور روادید برای هیأت ایرانی توسط عربستان

مقیم/ مدیرکل سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان نسبت به اقدام عربستان در عدمم صدور ویزا برای هیئت ایران جهت مشارکت در اجلاس سازمان همکاری اسلامی در جده، اعتراض کرد.

یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi