نتایج مرتبط با کلیدواژه حمید بعیدی نژاد
بعیدی نژاد: تاسیسات فردو یکی از مهمترین شاخه های پیشرفته صنعت هسته ای ایران می شود

مقیم/مدیر کل سیاسی و امنیت بین الملل وزارت امور خارجه گفت:تاسیسات در حال احداث فردو به یکی از مهمترین شاخه های پیشرفته صنعت هسته ای ایران مبدل خواهد شد.

یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
نشست خبری حمید بعیدی نژاد

مقیم/تهران/حمید بعیدی نژاد مدیر کل امور سیاسی و امنیت بین المللی وزارت امور خارجه روز چهارشنبه به مناسبت یک سالگی امضای برجام در نشستی خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵
بعیدی نژاد: برجام تا این لحظه نقض نشده است/ ایران به جز اجرای کامل برجام رضایت نخواهد داد

مقیم/رییس تیم کارشناسی مذاکرات هسته ای گفت: روند اجرای برجام در مجموع رضایت بخش بوده به دلیل این که با وجود مشکلات، فراز و نشیب ها و ابهامات موجود تا این لحظه برجام نقض نشده است و تلاش برای رفع مشکلات ادامه دارد.

چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵
سازمان ملل: خطر داعش همچنان باقی است

مقیم/بر اساس گزارش دبیرکل سازمان ملل متحد که در ماه اخیر منتشر شد علیرغم محدودیت های به وجود آمده، داعش هنوز قدرت عملیاتی خود را حفظ کرده و امکان طراحی عملیات نظامی را دارد.

دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵
بعیدی‌نژاد: پس از برجام سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی معکوس شده است

مقیم/مدیرکل سیاسی و امنیت بین‌الملل وزارت امور خارجه با بیان این‌که با توافق هسته‌ای روند کند سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در ایران معکوس شده است گفت: در سه ماهه بعد از اجرای برجام، سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی به حدود ۳.۵ میلیارد دلار رسیده است.

سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵
بعیدی نژاد: صنعت هسته ای ایران تعطیل نمی شود

مقیم/همدان/مدیرکل سیاسی و امور بین الملل وزارت امور خارجه گفت: صنعت هسته ای ایران در هیچ عرصه ای نه تنها تعطیل و محدود نمی شود، بلکه روز به روز این صنعت بارور می شود.

چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
اجرای برجام، اشتیاق دنیا برای همکاری با ایران را افزایش می‌دهد

مقیم/ مدیرکل سیاسی و بین الملل وزارت امور خارجه گفت: اجرای برجام اشتیاق دنیا برای همکاری با ایران را افزایش می‌دهد.

پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵
بعیدی‌نژاد خبر داد: اتصال ۴ بانک جدید ایرانی به سوئیفت

مقیم/بعیدی‌نژاد گفت: با نهایی شدن روند ثبت و نصب نرم افزارهای لازم، موسسه پیام رسانی انتقالات بانکی و مالی ( سوئیفت) اعلام نموده است که چهار بانک جدید ایرانی به شبکه سوئیفت وصل شده و با دریافت کُدهای بانکی لازم، عملیات عادی پیام رسانی از طریق سوئیفت را انجام می‌دهند.

چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴
اعتراض ایران به عدم صدور روادید برای هیأت ایرانی توسط عربستان

مقیم/ مدیرکل سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان نسبت به اقدام عربستان در عدمم صدور ویزا برای هیئت ایران جهت مشارکت در اجلاس سازمان همکاری اسلامی در جده، اعتراض کرد.

یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi