نتایج مرتبط با کلیدواژه ایران و آلمان
نشست فعالان اقتصادی و سرمایه گذاری ایران و آلمان

مقیم/نشست فعالان اقتصادی و سرمایه گذاری ایران و آلمان صبح امروز سه شنبه با حضور محمد خزایی معاون رئیس کل سازمان سرمایه گزاری و کمک های اقتصادی و معاون وزیر اقتصاد آلمان برگزار شد.

سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با هیات آلمانی: هیچ‌کس نباید مانع همکاری ایران و آلمان شود

مقیم/استاندار آذربایجان‌شرقی در دیدار با هیات اقتصادی ایالت زاکسن آلمان از پشتیبانی کامل مدیریت استان از قراردادهای خارجی بخش خصوصی خبر داد و گفت: به عنوان نماینده دولت موظفم روابط بخش خصوصی استان با طرف‌های خارجی را تسهیل کنم.

پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
توافق ۶ میلیارد یوریی ایران-آلمان/ باسف رقیب توتال در پتروشیمی شد

مقیم/پس از امضای تفاهم‌نامه بین ایران و توتال فرانسه، مذاکرات نهایی دیگری با شرکت باسف آلمان برای امضای قرارداد ۶ میلیارد یورویی در صنعت پتروشیمی وارد مرحله نهایی شد.

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵
گلایه جلال‌پور از آلمانی‌ها/محدودیت‌ بانکی ایران و آلمان هنوز ادامه دارد

مقیم/رئیس اتاق بازرگانی ایران در نشست دیروز با وزیر کشاورزی آلمان از تداوم محدودیت‌های بانکی این کشور در برقراری ارتباط با ایران پس از لغو تحریم ها انتقاد کرد.

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵
دیدار وزرای کشاورزی ایران و آلمان

مقیم/تهران/«كریستین اشمیت» وزیر كشاورزی جمهوری فدرال آلمان و هیات همراه روز یکشنبه با محمود حجتی وزیر جهاد كشاورزی ایران در محل این وزارتخانه دیدار و گفت و گو کرد.

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
ایران و آلمان در مدیریت منابع آبی کشور همکاری می کنند

مقیم/تهران/عضو ایرانی هیات مدیره موسسه GWP آلمان گفت: طبق تفاهم نامه با وزارت نیرو، این شرکت در امور آموزش، تحقیقات و مدیریت منابع و پروژه های آبی ایران مشارکت می کند.

شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
توافق هسته‌ای فصل تازه‌ای از روابط ایران و آلمان رقم زد

مقیم/عضو کمیسیون سیاست خارجی پارلمان آلمان از توافق هسته ای ایران به عنوان فصلی تازه در روابط دوجانبه تهران-برلین یاد کرد.

سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
رایزنی آمریکایی ها برای توسعه مراودات بانکی ایران و آلمان

مقیم/ سفیر ایران در آلمان از مذاکرات پیش روی مقامات و کارشناسان آمریکایی با همتایان آلمانی خود برای رفع مشکلات بانکی با ایران خبر داد.

جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴
برلین: ایران و آلمان درباره تسویه بدهی های بیمه ای در حال مذاکره هستند

مقیم/ دولت آلمان اعلام کرد، ضمانت های بیمه هرمس برای صادرات این کشور به ایران منوط به تسویه بدهی های قبلی است و برلین و تهران برای تسویه این بدهی ها در حال مذاکره هستند.

شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴
دانشگاه مشترک ایران و آلمان راه‌اندازی می‌شود

مقیم/معاون دانشگاه علم و صنعت از راه اندازی دانشگاه ایران و آلمان خبر داد و گفت: در آخرین سفر هیأت آلمانی به ایران مقرر شد دانشگاه علم و صنعت درگاه ارتباطی برای راه اندازی دانشگاه مشترک باشد.

شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi