نتایج مرتبط با کلیدواژه پرس تی وی
«تغییرات قوانین سربازی در اسرائیل»

مقیم/برنامه «داخل اسرائیل» (Israel Inside) به بحث و بررسی تغییرات قوانین سربازی در اسرائیل و اعتراضات یهودیان ارتدوکس علیه قانون جدید که این افراد را نیز مجبور به گذراندن خدمت سربازی می کند، می پردازد.

چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
«مسلمانان نیجریه و انتظار برای اجرای عدالت»

مقیم/«مسلمانان نیجریه همچنان به دنبال اجرای عدالت» (Nigerian Muslims Still Seeking Justice) عنوان مستندی است که به بررسی وضعیت شیعیان نیجریه پس از قتل عام وحشتناک جمعی از آنان توسط ارتش این کشور می پردازد.

سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
نگاهی به خروج نظامی آمریکا از سوریه

مقیم/برنامه «نشر خبر» (press release) این هفته سه موضوع خروج نظامی آمریکا از سوریه، عدم برابری و توازن ثروت در جهان و فروش سوخو ۱۰۰ کشور روسیه به ایران و محدودیت های پیرامون آن را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
شروع به کار دوباره دولت آمریکا

مقیم/شروع به کار دوباره دولت آمریکا، روابط میان ترامپ و دموکرات ها و بازداشت راجر استون از نزدیکان دونالد ترامپ در برنامه این هفته «ما مردم» در شبکه پرس تی وی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
«نفرین زباله های الکترونیکی» از پرس تی وی

مقیم/همزمان با ۴ فوریه روز جهانی سرطان، مستند «نفرین زباله های الکترونیکی» ( The E-Waste Curs) با موضوع معضلات حاصل از زباله های الکترونیکی در دنیای امروز از شبکه پرس تی وی پخش می شود.

شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
نگاهی به ابعاد نبرد برای آفریقا

مقیم/نبرد برای آفریقا توسط دولت های چین، آمریکا و روسیه در برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Economic Divide) مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
روایت «خانه دوست کجاست» کیارستمی در پرس تی وی

مقیم/برنامه این هفته «ایران سینما» (Iran Cinema) به نقد و بررسی فیلم سینمایی «خانه دوست کجاست» ساخته عباس کیارستمی می پردازد.

چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
مرضیه هاشمی امشب وارد تهران می شود

مقیم/ مجری ارشد، خبرنگار و مستندساز شبکه پرس تی وی که هفته گذشته از بازداشت ۱۱ روزه توسط پلیس آمریکا آزاد شد، امشب چهارشنبه ۱۰ بهمن به ایران باز می گردد.

چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
سالروز آتش بس آمریکا و ویتنام

مقیم/«پروژه ۵۲» از میان برنامه های جدید شبکه پرس تی وی، این هفته به مرور سالگرد آتش بس بین نیروهای نظامی آمریکا و کمونیست ها در ویتنام در ۲۷ ژانویه ۱۹۷۳ می پردازد.

سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷
مروری بر اصول و مراحل ایجاد تغییر در زندگی

مقیم/برنامه این هفته «غذای روح» (Food for Thought) به ارایه موضوع اصول و مراحل ایجاد تغییر در زندگی اختصاص دارد.

سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷
جنبش بایکوت و تاثیر آن بر اقتصاد رژیم صهیونیستی

مقیم/واکاوی تاثیر جنبش بایکوت، عدم سرمایه گذاری و تحریم اسرائیل بر اقتصاد این رژیم، محورهای مورد بحث در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) است.

سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷
طبقه اجتماعی و نقش آن در گذران اوقات فراغت

مقیم/برنامه این هفته «پرس بعلاوه» (Press plus) نقش و اهمیت طبقه اجتماعی در نحوه گذران اوقات فراغت را مورد بررسی قرار می دهد.

دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷
از همه یاریگران شبکه پرس تی وی در اعتراض به بازداشت غیر قانونی مرضیه هاشمی سپاسگزاریم

مقیم/معاونت برون مرزی رسانه ملی، در بیانیه ای از کلیه نهادها، سازمان ها و شخصیت های حقیقی و حقوقی که با حمایت از مرضیه هاشمی خبرنگار بین المللی شبکه پرس تی وی، در تسریع آزادی او موثر بوده و با همدلی و واکنش بهنگام، تلاش برای روشنگری و افشای غیرقانونی و ضد انسانی بودن دستگیری مجری برجسته این شبکه را قوام و قوت بخشیدند، تشکر و قدردانی کرد.

دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷
بررسی بازداشت غیر قانونی مرضیه هاشمی

مقیم/موضوع برنامه این هفته «نشر خبر» (press release) به بررسی تعطیلی دولت دونالد ترامپ، خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و بازداشت غیرقانونی مرضیه هاشمی مجری، خبرنگار و مستندساز شبکه پرس تی وی در آمریکا اختصاص دارد.

یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
جنگ یمن و تغییرات سیاسی ناشی از آن در منطقه

مقیم/جنگ یمن و تغییرات سیاسی ناشی از آن در منطقه و همچنین واکاوی شکست عربستان و متحدانش در این جنگ در برنامه این هفته «از قلم افتاده» (Under reported) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
نگاهی به ۲۰ ساله شدن واحد پولی یورو در پرس تی وی

مقیم/برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Economic Divide) با اجرای کاوه تقوایی به موضوع ۲۰ ساله شدن واحد پولی یورو می پردازد.

شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷
گپی با الیور استون در شبکه پرس تی وی

مقیم/شبکه پرس تی وی در برنامه این هفته «راز» (Secret) میزبان الیور استون است و با وی درخصوص سینما و هالیوود به بحث و تبادل نظر خواهد پرداخت.

پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
پرس تی وی از آزادی خبرنگار خود در آمریکا خبر داد

مقیم/مرضیه هاشمی خبرنگار شبکه انگلیسی زبان «پرس تی وی» بعد از چند روز بازداشت در آمریکا آزاد شد.

پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
افزایش موج مهاجرت یهودی ها از اسراییل

مقیم/برنامه «داخل اسراییل» (Israel Inside) افزایش موج مهاجرت یهودی ها از اسراییل و بازگشت آنها به کشورهایشان را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
شبکه پرس تی وی میزبان «بچه های آسمان»

مقیم/فیلم سینمایی «بچه های آسمان» به کارگردانی مجید مجیدی در برنامه این هفته «ایران سینما» (Iran Cinema) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi