نتایج مرتبط با کلیدواژه اربعین
آمار روادید صادرشده برای اتباع ایرانی و خارجی شرکت کننده در مراسم اربعین

مقیم/ رییس اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه اظهار کرد: در اربعین سال جاری دو میلیون و ۳۵۲ هزار و ۳۰۹ روادید صادر شد که از این تعداد ، دو میلیون و ۲۳۹ هزار و ۶۲۴ روادید برای اتباع ایرانی و ۱۱۲ هزار و ۶۸۵ روادید برای اتباع خارجی مقیم ایران صادر شده است.

یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
پاسخ علیزاده به تحقیرکنندگان زوار امام حسین(ع)

مقیم/ «علی علیزاده» تحلیلگر مقیم لندن در آخرین پست اینستاگرامی خود به هجمه‌های اصلاح طلبان به مراسم پیاده روی اربعین واکنش نشان داد.

یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
ثبت رکورد خروج روزانه از مرز کشور

مقیم/ استاندار ایلام با ذکر اینکه ایلام ومهران همچنان محور تردد و انتخاب اول ورود وخروج مرزی زائران اربعین است گفت: بیش از ۵۰ درصد زائران از طریق مهران به عراق رفتند.

یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
رئیس کمیته سیاسی و کنسولی ستاد مرکزی اربعین: گم شدن گذرنامه ۱۶۰۰ زائر/هیچ حادثه امنیتی مشاهده نشد

مقیم/ رئیس کمیته سیاسی و کنسولی ستاد مرکزی اربعین با اشاره به گم‌شدن هزار و ۶۰۰ گذرنامه امسال، گفت: اربعین امسال در اوج امنیت و بدون هیچ حادثه‌ای برگزار شد.

شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶
وزیر کشور عراق: طرح تامین امنیت اربعین با موفقیت پایان یافت

مقیم/ وزیر کشور عراق روز جمعه در کربلا، موفقیت طرح تامین امنیت مراسم اربعین حسینی را اعلام کرد.

جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶
شخصیت‌هایی که در پیاده روی اربعین حاضر شدند

مقیم/ در اجتماع عظیم دلدادگان به سرور آزادگان جهان، برخی شخصیت‌ها و چهره‌های معروف نیز در کنار جمعیت میلیونی عاشقان امام حسین(ع) حضور یافتند.

پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶
شمار فوتی‌ها در میان زائران ایرانی کربلا

مقیم/ مجید آقابابائی مدیرکل امور مرزی وزارت کشور خبر داد؛ چندین تیم تروریستی به صورت گروهی یا انفرادی قصد انجام عملیات تروریستی علیه زائران را داشته‌اند که با هوشیاری ارتش، پلیس و نیروهای مردمی عراق، اقدمات این گروه‌های تروریستی خنثی شده است.

پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶
داستان ما ۴۰۰ نفر؛ از هامبورگ تا کربلا

مقیم/ برای اولین بار کاروانی متشکل از ۴۰۰ مسلمان مقیم اروپا با مدیریت مرکز اسلامی هامبورگ در سفر پیاده روی اربعین امسال حضور دارند؛ ۴۰۰ نفری که پرچمشان لبیک یا زهرا(س) و قول و فعلشان لبیک یا حسین(ع) است.

چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶
خروج ۲/۲میلیون نفر از مرزها/ بازگشت ۷۰۰ هزار زائر به کشور

مقیم/ جانشین نیروی انتظامی با اشاره به خروج دو میلیون و ۲۰۰ هزار زائر از مرزها از تمهیدات ترافیکی جدید در بازگشت زائران اربعین خبر داد.

چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶
خروج ۲/۲میلیون نفر از مرزها

مقیم/ جانشین نیروی انتظامی با اشاره به خروج دو میلیون و ۲۰۰ هزار زائر از مرزها از تمهیدات ترافیکی جدید در بازگشت زائران اربعین خبر داد.

چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶
وجود رانت و دلال‌بازی در صدور ویزای اربعین

مقیم/ رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس با اشاره به برخی سودجویی‌ها و دلال‌بازی‌ها در روند صدور ویزای اربعین برای زائران گفت: از وزارت خارجه می‌خواهیم به این وضع رسیدگی کند چون اوضاع نسبت به سال قبل بدتر شده است.

سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶
ایران و عراق راه های تقویت امنیت زائرین اربعین را بررسی کردند

مقیم/ راه های تقویت امنیت زائرین اربعین حسینی در دیدار وابسته نظامی جمهوری اسلامی ایران با رئیس ستاد مشترک ارتش عراق در بغداد بررسی شد.

سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶
غیبت دانشجویان حاضر در پیاده‌روی اربعین موجه است

مقیم/ معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه‌ای به واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد: واحدها از برگزاری امتحانات میان ترم از تاریخ ۱۳ لغایت ۲۳ آبان ماه ۹۶ خودداری کرده و غیبت کلاسی برای شرکت کنندگان در مراسم راهپیمائی اربعین، براساس مهر خروج و ورود به کشور، موجه تلقی می‌شود.

یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶
توضیحات قشقاوی در مورد علت باز نشدن مرز خسروی از سوی مقامات عراقی

مقیم/ قشقاوی معاون کنسولی و پارلمانی وزارت امور خارجه تصریح کرد: مرز خسروی بایدبه دستور نخست وزیر عراق بازگشایی شود.

یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi