نتایج مرتبط با کلیدواژه غلامعلی خوشرو
خوشرو: جهان نیازمند تعهدی جهانی برای تغییر در جهت ایجاد صلح است

مقیم/سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد روز پنج‌شنبه در مجمع عالی‌رتبه سازمان ملل متحد با موضوع فرهنگ صلح سخنرانی کرد.

جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
نشست ماهانه دفتر هماهنگی جنبش عدم تعهد در سازمان ملل متحد برگزار شد

مقیم/دفتر هماهنگی جنبش عدم تعهد نشست ماهانه خود را به ریاست غلامعلی خوشرو، سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد، برگزار کرد.

سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵
نماینده دائم ایران در سازمان ملل: امنیت امروز ایران حاصل پیوند محکم بین مردم و رهبری است

مقیم/ نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: امروز ایران در منطقه‌ای ناامن و بی‌ثبات از ثبات و امنیت برخوردار است به برکت پیوند محکم بین مردم و رهبری است که به دست معمار بزرگ انقلاب طراحی شده است.

یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
خوشرو در اجلاس عمومی شورای امنیت: تحرکات تروریستی در جهان به ابعاد بی‌سابقه‌ای رسیده است

مقیم/ سفیر کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: میزان تحرکات تروریستی در دنیای امروز به ابعاد بی‌سابقه‌ای رسیده و برای مبارزه با این تهدید نیاز است که اراده سیاسی جامعه بین‌المللی بیش از پیش تقویت شود.

جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵
سخنرانی سفیر ایران در کمیسیون جمعیت و توسعه سازمان ملل متحد

مقیم/سفیر و نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد روز سه شنبه طی سخنانی در چهل و نهمین نشست کمیسیون جمعیت و توسعه سازمان ملل متحد بر جایگاه خانواده در اجرای دستور کار جدید توسعه سازمان ملل و ضرورت حمایت جوامع و دولت‌ها از خانواده تاکید نمود.

چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵
از سوی نماینده ایران در سازمان ملل؛ وضعیت ۳ گروه از زندانیان ایرانی تبادل شده تشریح شد

مقیم/ نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد، ماهیت سه گروه از اتباع کشورمان را که در نتیجه تبادل با آمریکا، از زندانهای این کشور آزاد شده یا از تعقیب خارج شده‌اند، تشریح کرد.

شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴
خوشرو در مجمع عمومی سازمان ملل؛ متهم کردن ادیان الهی به افراطی‌گری خدمت به تروریست‌هاست

مقیم / نماینده دائم کشورمان نزد سازمان ملل متحد گفت: آنها که ادیان الهی را به افراطی‌گری متهم و بر ضد پیروان ادیان نفرت انگیزی می‌کنند و در کوره تبعیض می‌دمند، آنها در واقع به تروریستها خدمت می‌کنند.

جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴
نماینده دائم ایران در سازمان ملل: نامه رهبر معظم انقلاب بیانگر دیدگاهی اصیل در خصوص مبارزه با تروریسم برای مخاطبان جوان است

مقیم/ نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نشست مجمع عمومی، ضمن قرائت فرازهایی از نامه اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به جوانان غربی و اشاره ایشان به نیاز به تغییر ذهنیت ها، گفت: هدف از این نامه، ارائه دیدگاهی اصیل از درون جهان اسلام درخصوص مبارزه با تروریسم برای مخاطبان جوان است.

جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴
نماینده ایران خواستار لغو همه قطعنامه های شورای حکام آژانس علیه ایران شد

مقیم/ سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد با بیان این که ایران همه اقدامات داوطلبانه مورد توافق در نقشه راه آژانس هسته ای را اجرا کرده خواستار لغو دائمی همه قطعنامه های هیئت حکام آژانس هسته ای و بسته شدن همیشگی پرونده هسته ای ایران در پی ارائه گزارش نهایی مدیرکل آژانس شد.

چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴
خوشرو: به آینده روابط ایران و کانادا امیدواریم

مقیم / نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: ایران آماده است در مذاکرات و گفت‌وگوهایی که در فرآیند صلح و برای مقابله با خشونت‌ها برگزار شوند حضور فعال داشته باشد.

سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi