نتایج مرتبط با کلیدواژه غلامعلی خوشرو
خوشرو در مجمع عمومی سازمان ملل؛ متهم کردن ادیان الهی به افراطی‌گری خدمت به تروریست‌هاست

مقیم / نماینده دائم کشورمان نزد سازمان ملل متحد گفت: آنها که ادیان الهی را به افراطی‌گری متهم و بر ضد پیروان ادیان نفرت انگیزی می‌کنند و در کوره تبعیض می‌دمند، آنها در واقع به تروریستها خدمت می‌کنند.

جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴
نماینده دائم ایران در سازمان ملل: نامه رهبر معظم انقلاب بیانگر دیدگاهی اصیل در خصوص مبارزه با تروریسم برای مخاطبان جوان است

مقیم/ نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نشست مجمع عمومی، ضمن قرائت فرازهایی از نامه اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به جوانان غربی و اشاره ایشان به نیاز به تغییر ذهنیت ها، گفت: هدف از این نامه، ارائه دیدگاهی اصیل از درون جهان اسلام درخصوص مبارزه با تروریسم برای مخاطبان جوان است.

جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴
نماینده ایران خواستار لغو همه قطعنامه های شورای حکام آژانس علیه ایران شد

مقیم/ سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد با بیان این که ایران همه اقدامات داوطلبانه مورد توافق در نقشه راه آژانس هسته ای را اجرا کرده خواستار لغو دائمی همه قطعنامه های هیئت حکام آژانس هسته ای و بسته شدن همیشگی پرونده هسته ای ایران در پی ارائه گزارش نهایی مدیرکل آژانس شد.

چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴
خوشرو: به آینده روابط ایران و کانادا امیدواریم

مقیم / نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: ایران آماده است در مذاکرات و گفت‌وگوهایی که در فرآیند صلح و برای مقابله با خشونت‌ها برگزار شوند حضور فعال داشته باشد.

سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi