نتایج مرتبط با کلیدواژه اطلاعات
سرور خانگی هیلاری کلینتون حاوی ۳۷ صفحه اطلاعات فوق محرمانه بوده است

مقیم / وزارت خارجه آمریکا اذعان کرد: سرور خانگی ایمیل‌های هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق آمریکا حاوی بیش از ۳۷ صفحه اطلاعات فوق محرمانه بوده است.

شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
ظرفیت ذخیره‌سازی اطلاعات مغز ۱۰ برابر تصورات پیشین

مقیم / دانشمندان با بررسی ظرفیت سیناپس‌های مغزی دریافتند که توانایی تقریبی ذخیره اطلاعات در مغز بیش از ۱۰ برابر محاسبات گذشته است.

جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴
بیست و سه واقعیت عجیب دنیای امروز اینترنت

مقیم /  درست است که با حضور اینترنت تقریبا بیشتر مردم جهان از وقایع اطلاع دارند اما در این مطلب پرده از ۲۳ واقعیت اینترنتی بر می داریم.

سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴
مشاور فرمانده نیروی دریایی ارتش چین در بندر انزلی: آموزش و تبادل اطلاعات از اهداف بازدید نیروی دریایی چین از بندرانزلی است

مقیم / مشاور فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری خلق چین گفت: بازدید هیئت‌های عالی‌رتبه در حوزه آموزش و تبادل اطلاعات درباره تعاملات در حال گسترش از اهداف بازدید نیروی دریایی چین از بندرانزلی است.

سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴
سرقت اطلاعات در اپلیکیشن‌ها چگونه است؟

مقیم / در روزهای گذشته خبری منتشر شد که یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شبکه اجتماعی فیس‌بوک، اطلاعات کاربران را سرقت می‌کرده است؛ اپلیکیشنی که شاید خیلی از شما هم با آن کار کرده باشید.

جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴
اطلاعاتی از رکن‌آبادی در دسترس نیست/ عربستان موظف شد DNA مفقودین را ۱۰روزه بررسی کند

مقیم / رئیس سازمان حج و زیارت کشور درباره آخرین اطلاعات از سفیر سابق ایران در لبنان گفت: از غضنفر رکن‌آبادی، سفیر سابق ایران در لبنان هیچ اثر و اطلاعاتی در دسترس نیست.

یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi