نتایج مرتبط با کلیدواژه تجهیزات پزشکی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین: تجهیزات پزشکی تولید شده در استان قزوین از کیفیت بالایی برخوردار است

مقیم / رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: تجهیزات پزشکی تولید شده در استان قزوین از کیفیت بالایی برخوردار است و مردم می‌توانند با اطمینان خاطر از این کالاها به جای تجهیزات پزشکی خارجی استفاده کنند.

چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴
دومین نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی در قزوین افتتاح شد

دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی ۱۹ آبان‌ماه در قزوین افتتاح و تا روز جمعه ۲۲ آبان‌ماه دایر است.

چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴
تولیدکنندگان داخلی تجهیزات پزشکی حمایت شوند

مقیم / نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی می‌تواند در راستای معرفی و شناسایی محصولات تولیدکنندگان داخلی به مردم مؤثر باشد و در این راستا این تولیدکنندگان باید مورد حمایت واقعی مردم و مسئولان قرار گیرند.

چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴
ارسال ۴۰ تن دارو و تجهیزات پزشکی/ جزئیات استقرار پایگاه‌های هلال‌احمر ایران در عراق

مقیم / معاون مرکز پزشکی حج هلال احمر کشور با بیان اینکه بیش از ۴۰ تن دارو و تجهیزات پزشکی برای مراسم اربعین ارسال می‌شود، آخرین جزئیات از استقرار پایگاه‌های امدادرسانی و خدمات پزشکی زائران اربعین در خاک عراق را تشریح کرد.

سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴
نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی در قزوین برگزار می‌شود

مقیم / قزوین/ مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین گفت: دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی قزوین از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ آبان ماه جاری برگزار می‌شود.

یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴
تجهیزات پزشکی ایرانی به کشورهای اروپایی رسید

مقیم/ مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو ضمن ارائه آمار و ارقامی در حوزه واردات و صادرات تجهیزات و ملزومات پزشکی و تشریح برخی اقدامات حمایتی جهت افزایش استفاده از تولیدات داخل در این حوزه، تاکید کرد که در سال ۹۳ در برخی حوزه‌ها از جمله ارتوپدی صرفا از تولیدات داخلی استفاده کرده‌ایم.

دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴
پیوستن یک شرکت دانش بنیان ایرانی به جمع ۵ تولیدکننده شتاب دهنده خطی در جهان

مقیم/ یک شرکت دانش بنیان ایرانی تا بهمن ماه امسال، دستگاه 'شتاب دهنده خطی' تولیدی خود را روانه بازار خواهد کرد و به این ترتیب در ردیف پنج شرکت تولید کننده این تجهیزات پزشکی در دنیا قرار خواهد گرفت.

سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi