نتایج مرتبط با کلیدواژه جاده ابریشم
استاندار قزوین: ایران نقش کلیدی در مبادلات اقتصادی جاده ابریشم دارد

مقیم/استاندار قزوین گفت: استان قزوین به سبب تنوع اقلیمی، فرهنگی و کثرت منابع طبیعی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند نقش کلیدی در مبادلات اقتصادی در جاده ابریشم داشته باشد.

شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
وزیر راه و شهرسازی: جاده ابریشم ترکیب حمل و نقل دریایی، ریلی، هوایی و جاده ای است

مقیم/قزوین/وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برخی از فعالیت های انجام شده در مسیر توسعه راه های ارتباطی ایران و جهان گفت: جاده ابریشم قرن ۲۱ ترکیبی از حمل و نقل دریایی، هوایی، ریلی و جاده ای است.

شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
مدیرعامل بانک شهر: صندوق پیشبرد توسعه شهرهای جاده ابریشم راه اندازی شود

مقیم/قزوین/مدیرعامل بانک شهر گفت: تهیه بانک اطلاعاتی جامع برای سرمایه گذاران و راه اندازی صندوق توسعه شهری ویژه شهرهای جاده ابریشم می تواند اهداف اجلاس را محقق کند.

شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
سفیر چین در ایران: شهرها با بازسازی جاده ابریشم توسعه می یابد

مقیم/قزوین/سفیر چین در ایران گفت: یازدهمین اجلاس جهانی جاده ابریشم در قزوین فرصت خوبی برای توسعه روابط کشور چین و ایران است.

شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
پیام دبیرکل سازمان ملل در اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم قرائت شد

مقیم/قزوین/پیام بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد در یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم توسط کواک یانگ هون رئیس سازمان جهانی شهروندی و مجمع جهانی شهرهای اسلامی wco در آئین افتتاحیه این نشست که در سرای سعدالسلطنه برگزار می شود، قرائت شد.

شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: ایران تنها کشوری است که هیچ مشکلی با تجدید بنای جاده ابریشم ندارد

مقیم/قزوین/عضو مجمع تشخصی مصلح نظام با اشاره به ارتباطات بی نظیر بازرگانان ایرانی و چینی در طول تاریخ گفت: ایران تنها کشوری است که هیچ مشکلی با تجدید بنای جاده ابریشم ندارد.

شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
معاون عمرانی استانداری قزوین: ۶۰۰ شخصیت ایرانی و خارجی دراجلاس جاده ابریشم شرکت می کنند

مقیم/قزوین/معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: یازدهمین اجلاس شهرهای جاده ابریشم با حضور ۶۰۰ شخصیت برجسته ایرانی و خارجی از ظهر امروز شنبه در سرای سعدالسلطنه قزوین برگزار می شود.

شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
شهردار قزوین: قزوین به عنوان دبیرخانه دائمی جاده ابریشم انتخاب شد

مقیم/شهردار قزوین گفت: استان قزوین به عنوان دبیرخانه دائمی جاده ابریشم انتخاب شد.

یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵
رئیس یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم: یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم در قزوین برگزار می‌شود

مقیم/رئیس یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم گفت: یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم از دهم تا دوازدهم شهریورماه در شهر قزوین که عنوان دبیرخانه اجلاس یازدهم را به خود اختصاص داده است، برگزار می‌گردد.

یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
احیای جاده ابریشم از رویا تا واقعیت

مقیم/ شهریار افندی‌زاده

دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
رئیس هیئت اقتصادی هنگ کنگ در مشهد: جاده ابریشم نقطه اتصال خراسان رضوی و هنگ کنگ است

مقیم/مشهد/رئیس هیئت بازرگانی و اقتصادی هنگ کنگ در دیدار با مدیران اقتصادی شهرداری مشهد اظهار کرد: جاده ابریشم نقطه اتصال خراسان رضوی و هنگ کنگ در مناسبات اقتصادی و تجاری است.

پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵
رویکرد امریکایی ها فریبکارانه و غیرصادقانه است

مقیم/ مقام معظم رهبری، ادعای امریکایی ها مبنی بر تشکیل «ائتلاف مبارزه با تروریسم» را یک فریبکاری خواندند و تأکید کردند: رویکرد امریکاییها در همه مسائل اینگونه است و آنها هیچگاه رفتار صادقانه ندارند.

شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴
گسترش همکاری های ایران و چین در چارچوب ایده «احیای جاده ابریشم»

مقیم/ ایران و چین در تلاش هستند از همه ظرفیت های خود برای توسعه مناسبات و اجرایی کردن ایده «یک کمربند - یک جاده» رئیس جمهوری چین در احیای جاده ابریشم استفاده کنند.

شنبه ۵ دی ۱۳۹۴
شهردار قزوین: شهرهای قزوین و گوانجو چین در مسیر جاده ابریشم همکاری می کنند

مقیم / قزوین/ شهردار قزوین گفت: تعامل شهرهای واقع در مسیر جاده ابریشم دستاوردهای خوبی در زمینه‌ فرهنگی، اقتصادی، گردشگری دارد و شهرهای قزوین و گوانجو در این مسیر با تعامل می توانند نقش مهمی ایفا کنند.

یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴
سفر معاون رئیس جمهور چین به افغانستان و ادامه طرح جاده ابریشم جدید

مقیم / در ادامه تلاش چین برای اجرای طرح «جاده ابریشم جدید» و تبدیل منطقه ناامن «سین‌کیانگ» به چهارراه تجارت و حمل و نقل منطقه، معاون رئیس‌جمهور این کشور به کابل سفر کرد.

سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴
تاکيد سلطاني فر بر ظرفيت جاده ابريشم در گردشگري

مقیم/ احياي جاده ابريشم ظرفيت‌هاي بسياري را در بخش هاي اقتصادي و فرهنگي و به ويژه در عرصه گردشگري براي کشورهاي اين مسير ايجاد مي‌کند، در سازمان ميراث فرهنگي اقدامات پژوهشي و علمي در رابطه با اين جاده و ثبت آن در يونسکو انجام شده است و اين آمادگي از سوي ايران وجود دارد که پروژه ثبت جهاني جاده ابريشم به صورت مشترک تهيه شود.

سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi