نتایج مرتبط با کلیدواژه نمایشگاه کتاب
حضور ۱۵ نویسنده ایتالیایی در نمایشگاه کتاب

مقیم/کارلو چروتی، رایزن فرهنگی ایتالیا در ایران در نشست ترجمه شفاهی که در محل سالن اجتماعات مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران برگزار شد خبر از حضور ۱۵ نویسنده از کشور ایتالیا در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران داد.

چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
ایران میهمان نمایشگاه کتاب نیجریه

مقیم/«آبیدون اموتوبی» معاون اجرایی نمایشگاه کتاب نیجریه در بازدید از غرفه ایران ، مستقر در نمایشگاه کتاب دهلی نو، به صورت رسمی از کشورمان برای حضور در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب نیجریه دعوت کرد.

شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵
آنچه در نمایشگاه کتاب وین گذشت/حضور پررنگ ایران در چهارمین دوره

مقیم/شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین دیروز یکشنبه به کار خود پایان داد. ایران با برنامه‌هایی بسیار متراکم حضوری پررنگ در این دوره از نمایشگاه کتاب وین داشت.

دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵
نرگس آبیار سخنران مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب بلگراد شد

مقیم/نرگس آبیار نویسنده و کارگردان سینمای ایران به عنوان سخنران در مراسم افتتاحیه شصت و یکمین نمایشگاه کتاب بلگراد در صربستان حضور پیدا می کند و قرار است درباره ادبیات کهن، وضعیت ترجمه و تالیف در ایران صحبت کند.

شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵
شصت و هشتمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت

مقیم/دومین روز از نمایشگاه کتاب فرانکفورت با نشست‌هایی متنوع و با حضور جمعی از نویسندگان و ناشران ایرانی و غیر ایرانی به کار خود پایان داد.

جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵
آغاز متفاوت نمایشگاه کتاب فرانکفورت/ غرفه ایران شلوغ شد

مقیم/نخستین روز از نمایشگاه کتاب فرانکفورت با حضور قابل توجه فعالان فرهنگی ایران در حالی افتتاح شد که خلوتی نمایشگاه در روز نخست در غرفه ایران و برنامه‌های اجرا شده در آن تاثیری نداشت.

چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵
حضور مصطفی مستور و فرهاد حسن‌زاده در نمایشگاه کتاب بلگراد

مقیم/مصطفی مستور و فرهاد حسن زاده دو نویسنده مطرح کشورمان در غرفه ایران در نمایشگاه کتاب بلگراد حضور خواهند داشت.

دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
برگزاری «روز ایران» در نمایشگاه کتاب پکن

مقیم/مراسم «روز ایران» در سومین روز از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن با حضور ۷۰ تن از اساتید و دانشجویان چینی‌زبان فارسی در غرفه ایران برگزار شد.

شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵
بازدید «عراقچی» و «صدر» از نمایشگاه کتاب

مقیم/در هشتمین روز نمایشگاه، عباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین‌الملل وزارت امور خارجه و محمد صدر، مشاور وزیر امور خارجه ضمن حضور در سالن کارنامه نشر ۹۴، از آمار منتشر شده درباره وضعیت نشر ایران در این سالن بازدید به‌عمل آوردند.

پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
ایتالیا و ایران صحبت‌های زیادی درباره کتاب دارند

مقیم/نشست آنتیمو چزارو - معاون وزیر فرهنگ ایتالیا - و امیرمسعود شهرام‌نیا - قائم‌مقام نمایشگاه کتاب - درباره فعالیت‌های سال آینده که این کشور قرار است مهمان ویژه نمایشگاه کتاب باشد، برگزار شد.

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
برنامه‌های روسیه در نمایشگاه کتاب؛ از عرضه آثار دفاع مقدس تا «شب خیام»

مقیم/روسیه در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران به عنوان میهمان ویژه حضور دارد. روسیه فعالیت‌های خود را در غرفه‌ای به وسعت ۲۷۰ متر انجام خواهد داد.

چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
افتتاح نمایشگاه بین المللی کتاب

مقیم/مراسم افتتاحییه بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز سه‌شنبه با حضور حسن روحانی رئیس‌جمهوری در شهر آفتاب برگزار شد.

سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
شهر آفتاب امروز گشایش می یابد برگزاری متفاوت نمایشگاه بین المللی كتاب در شهر آفتاب

مقیم/تهران/بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی كتاب تهران نخستین بار درمكانی متفاوت در محل شهر آفتاب امروز گشایش می یابد.

سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
توزیع نامه رهبری به جوانان غربی در نمایشگاه کتاب لایپزیگ آلمان 

مقیم/آکادمی اسلامی آلمان که بخش علمی فعالیت های مرکز اسلامی هامبورگ را برعهده دارد، در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی­ کتاب در شهر لایپزیگ آلمان، شرکت کرد.

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
نمایشگاه کتاب ایران در اربیل عراق افتتاح شد

مقیم/ به منظور توسعه روابط فرهنگی ایران و اقلیم كردستان، نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی ایران در وزارت فرهنگ و جوانان اقلیم کردستان عراق، افتتاح شد.

یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
رئیس جمهوری اتریش از غرفه ایران در نمایشگاه کتاب وین بازدید کرد

مقیم/ در آخرین روز از برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب وین,هاینس فیشر رئیس جمهوری اتریش ضمن بازدید از غرفه ایران , از حضور جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه امسال وین تجلیل کرد.

دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴
پایان موفقیت آمیز حضور اعتراضی ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

تهران- ایرنا-شصت و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی فرانکفورت، در حالی پایان یافت که حضور اعتراضی ایران در این نمایشگاه بازتاب گسترده ای در رسانه های بین المللی داشت.

یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴
تدارک گسترده ایران برای حضور در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

ایکونا/ رئیس غرفه ملی ایران در نمایشگاه امسال کتاب فرانکفورت جزئیات آخرین اقدامات صورت گرفته برای حضور کشورمان در شصت و هفتمین دوره این نمایشگاه را که در نیمه سوم مهرماه جاری برگزار می‌شود، تشریح کرد.

دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴
نمایشگاه کتاب فرانکفورت از پناهجویان برای بازدید رایگان دعوت کرد

ایکونا/ نمایشگاه کتاب فرانکفورت اعلام کرد پناهجویان می‌توانند از این نمایشگاه به طور رایگان بازدید کنند.

پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مسکو سفر می کند

ایکونا/ «علی جنتی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران برای شرکت در مراسم گشایش نمایشگاه کتاب ۲۰۱۵ مسکو به پایتخت روسیه سفر می کند.

دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi