نتایج مرتبط با کلیدواژه نمایشگاه کتاب
چالش حضور ناشران متخلف در نمایشگاه کتاب/ نشر ایران در بوداپست

مقیم/ اصرار کارگروه مقابله با عرضه غیرقانونی کتاب‌ بر عدم حضور ناشران متخلف در نمایشگاه کتاب و اولین حضور ایران در نمایشگاه بوداپست از جمله خبرهای مهم حوزه کتاب در این هفته هستند.

پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶
ناشران ایرانی در نمایشگاه کتاب کودک بولونیا در ایتالیا

مقیم/ پنجاه و چهارمین دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب کودکان در شهر بولونیا در شمال ایتالیا، که با حضور ناشرانی از جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، پایان یافت.

جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اربیل گشایش یافت

مقیم/ دوازدهمین نمایشگاه بین المللی اربیل صبح چهارشنبه با حضور مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق در اربیل گشایش یافت و به مدت ۱۰ روز بر روی مشتاقان تازه کتاب در کردستان عراق گشوده خواهد بود.

پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶
سخنگوی نمایشگاه کتاب: تولید ملی در سایه احترام به سرمایه ایرانی شکل می گیرد

مقیم/ سخنگوی شورای سیاستگذاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: تا زمانی که احترام به کار و سرمایه ایرانی مورد توجه قرار نگیرد، تولید ملی شکل نخواهد گرفت.

شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
جزئیات دیدار فرانسوا اولاند با هیات ایرانی در نمایشگاه کتاب پاریس

مقیم/ رئیس جمهور فرانسه ضمن بازدید از غرفه ایران در نمایشگاه کتاب پاریس از حضور پررنگ این کشور در نمایشگاه کتاب تهران استقبال کرد.

جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
ایران مهمان ویژه نمایشگاه کتاب پکن در سال ۲۰۱۷ شد

مقیم/ایران به‌عنوان مهمان ویژه نمایشگاه کتاب پکن در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.

چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
بيست‌ودومين نمایشگاه بین‌المللی کتاب مسقط برگزار شد

مقیم/ بیست‌ودومین نمایشگاه بين‌المللي کتاب مسقط با حضور فرهنگي و هنري ايران در مركز همایش‌ها و نمایشگاه‌های عمان برگزار شد.

دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵
معاون استاندار قزوین: نمایشگاه کتاب فرصت تجمیع صاحبان قلم و اندیشه در کنار یکدیگر است

مقیم/معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: امروز کشور نمایشگاه کتاب فرصت مناسبی را فرهم کرده است که صاحبان قلم و اندیشه در کنار یکدیگر جمع شوند.

چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
حضور ۱۵ نویسنده ایتالیایی در نمایشگاه کتاب

مقیم/کارلو چروتی، رایزن فرهنگی ایتالیا در ایران در نشست ترجمه شفاهی که در محل سالن اجتماعات مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران برگزار شد خبر از حضور ۱۵ نویسنده از کشور ایتالیا در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران داد.

چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
ایران میهمان نمایشگاه کتاب نیجریه

مقیم/«آبیدون اموتوبی» معاون اجرایی نمایشگاه کتاب نیجریه در بازدید از غرفه ایران ، مستقر در نمایشگاه کتاب دهلی نو، به صورت رسمی از کشورمان برای حضور در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب نیجریه دعوت کرد.

شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵
آنچه در نمایشگاه کتاب وین گذشت/حضور پررنگ ایران در چهارمین دوره

مقیم/شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین دیروز یکشنبه به کار خود پایان داد. ایران با برنامه‌هایی بسیار متراکم حضوری پررنگ در این دوره از نمایشگاه کتاب وین داشت.

دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵
نرگس آبیار سخنران مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب بلگراد شد

مقیم/نرگس آبیار نویسنده و کارگردان سینمای ایران به عنوان سخنران در مراسم افتتاحیه شصت و یکمین نمایشگاه کتاب بلگراد در صربستان حضور پیدا می کند و قرار است درباره ادبیات کهن، وضعیت ترجمه و تالیف در ایران صحبت کند.

شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵
شصت و هشتمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت

مقیم/دومین روز از نمایشگاه کتاب فرانکفورت با نشست‌هایی متنوع و با حضور جمعی از نویسندگان و ناشران ایرانی و غیر ایرانی به کار خود پایان داد.

جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵
آغاز متفاوت نمایشگاه کتاب فرانکفورت/ غرفه ایران شلوغ شد

مقیم/نخستین روز از نمایشگاه کتاب فرانکفورت با حضور قابل توجه فعالان فرهنگی ایران در حالی افتتاح شد که خلوتی نمایشگاه در روز نخست در غرفه ایران و برنامه‌های اجرا شده در آن تاثیری نداشت.

چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵
حضور مصطفی مستور و فرهاد حسن‌زاده در نمایشگاه کتاب بلگراد

مقیم/مصطفی مستور و فرهاد حسن زاده دو نویسنده مطرح کشورمان در غرفه ایران در نمایشگاه کتاب بلگراد حضور خواهند داشت.

دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
برگزاری «روز ایران» در نمایشگاه کتاب پکن

مقیم/مراسم «روز ایران» در سومین روز از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن با حضور ۷۰ تن از اساتید و دانشجویان چینی‌زبان فارسی در غرفه ایران برگزار شد.

شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵
بازدید «عراقچی» و «صدر» از نمایشگاه کتاب

مقیم/در هشتمین روز نمایشگاه، عباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین‌الملل وزارت امور خارجه و محمد صدر، مشاور وزیر امور خارجه ضمن حضور در سالن کارنامه نشر ۹۴، از آمار منتشر شده درباره وضعیت نشر ایران در این سالن بازدید به‌عمل آوردند.

پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
ایتالیا و ایران صحبت‌های زیادی درباره کتاب دارند

مقیم/نشست آنتیمو چزارو - معاون وزیر فرهنگ ایتالیا - و امیرمسعود شهرام‌نیا - قائم‌مقام نمایشگاه کتاب - درباره فعالیت‌های سال آینده که این کشور قرار است مهمان ویژه نمایشگاه کتاب باشد، برگزار شد.

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
برنامه‌های روسیه در نمایشگاه کتاب؛ از عرضه آثار دفاع مقدس تا «شب خیام»

مقیم/روسیه در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران به عنوان میهمان ویژه حضور دارد. روسیه فعالیت‌های خود را در غرفه‌ای به وسعت ۲۷۰ متر انجام خواهد داد.

چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
افتتاح نمایشگاه بین المللی کتاب

مقیم/مراسم افتتاحییه بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز سه‌شنبه با حضور حسن روحانی رئیس‌جمهوری در شهر آفتاب برگزار شد.

سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi