نتایج مرتبط با کلیدواژه حمایت از برجام
۲۵ وزیر سابق امور خارجه از کشورهای مختلف جهان خواستار بقای برجام شدند

مقیم/ تارنمای خبری نیویورک ‌تایمز گزارش داد؛ ۲۵ وزیر سابق امور خارجه از کشورهای مختلف جهان روز چهارشنبه با ارسال یک نامه به رهبران کنگره آمریکا خواستار پایبندی واشنگتن به برجام و بقای این توافق شدند.

پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶
۷۵ درصد مردم آمریکا از برجام حمایت می‌کنند

مقیم/ نتایج نظرسنجی مشترک اندیشکده مطالعات خاورمیانه در آمریکا و موسسه افکارسنجی ایپسوس که چهارشنبه منتشر شد ، نشان می‌دهد که ۷۵ درصد مردم آمریکا از توافق هسته ای با ایران حمایت می‌کنند.

پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶
رسانه پاکستانی: لغو برجام، خاورمیانه را بار دیگر نا امن می کند

مقیم/ روزنامه پر تیراژ انگلیسی زبان 'داون' چاپ پاکستان در سرمقاله خود با اشاره به سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و واکنش حجت الاسلام روحانی به این سخنان، نوشته است: لغو برجام، خاورمیانه را بار دیگر نا امن می کند.

سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶
دفاع از برجام در کمیته اول مجمع عمومی سازمان ملل

مقیم/ نماینده آلمان در سازمان ملل متحد می گوید بالاترین مقام های کشور من در کنار فرانسه و انگلستان اعلام کرده اند که به برجام و اجرای آن پایبند هستند.

سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶
اتحادیه اروپا: مردم ایران باید نتایج برجام را حس کنند

مقیم/ راهکارهای جذب سرمایه گذاری و مشارکت خارجی از طریق اصلاحات داخلی در کنار جلب اعتماد بین المللی با پشتوانه برجام، در مجمع ایران و اروپا در زوریخ بررسی شد و اتحادیه اروپا بار دیگر با تکرار پیام محکم حمایت از برجام تاکید کرد که مردم ایران باید نتایج آن را حس کنند.

شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶
تاکید شورای امنیت بر پایبندی همه طرف‌ها بر حفظ و اجرای کامل برجام

مقیم/ سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا و شورای امنیت سازمان ملل در نشستی توجیهی که روز پنجشنبه به منظور بررسی اجرای قطعنامه ۲۲۳۱ برگزار شد، ضمن تاکید برلزوم حفظ برجام به عنوان سندی چندجانبه و دستاوردی تاریخی، از همه دولت های عضو خواستند به اجرای کامل تعهداتشان وفق این برنامه اقدام ادامه دهند.

جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶
محکومیت عملیات تروریستی در تهران/ حمایت رسمی سازمان ملل از برجام

مقیم/ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران که به قزاقستان سفر کرده است، روز جمعه با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در شهر آستانه دیدار و گفت وگو کرد.

جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
وضعیت هسته ای ایران ۱۰ سال پس از اجرای برجام/مخالفان نگران نباشند

ایکونا/ معاون سابق وزارت خارجه آمریکا با اشاره به بی مورد بودن نگرانی های مخالفان برجام، به تشریح وضعیت هسته ای ایران در سال های بعد از اجرای توافق هسته ای پرداخت.

دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴
اوباما: رد برجام ابتکار عمل را در اختیار ایران قرار می دهد

ایکونا/ رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی ضمن حمایت مجدد از توافق هسته ای ایران و کشورهای ۱+۵ عنوان داشت که رد احتمالی برجام در کنگره موجب می شود ابتکار عمل در اختیار ایران قرار بگیرد.

شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi