نتایج مرتبط با کلیدواژه مدرسه
مدرسه غیاثیه خواف

مقیم/مدرسه غیاثیه خرگرد در مجاورت روستای خرگرد به فاصله ۵ کیلومتری شهرستان خواف در استان خراسان رضوی قرار دارد. این مدرسه از جمله بناهای چهار ایوانی و آجری است که در زمان شاهرخ تیموری سال ۸۴۸ ه.ق توسط استاد قوام الدین شیرازی و برادر یا شاگردش غیاث الدین شیرازی ساخته شده است. ساختار معماری این مدرسه چهار ایوانی، با پلانی دو طبقه، شامل سردر ورودی، مدرسه و نمازخانه در سوی هشتی، ۳۲ غرفه و حجره، برج ...

شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴
خیرین ایرانی ۱۲مدرسه در هند ساختند

مقیم/تهران/رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور گفت: ۱۲ مدرسه خیرساز به نام شهید مطهری در شهر کشمیر هندوستان توسط خیرین مدرسه ساز ساخته شده است.

چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴
فانی: هشتم اسفند هیچ مدرسه ای تعطیل نیست

مقیم/تهران/وزیرآموزش و پرورش اظهار کرد: هیچ مدرسه ای در روز پس از انتخابات تعطیل نیست و مدارس به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴
آغاز بکار اولين مدرسه زمستاني ميولوژي کشور در کرمان

مقیم / اولين مدرسه زمستاني عضله شناسي در ايران از امروز در کرمان آغاز به کار کرد.

شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴
هدیه وزیر آموزش و پرورش؛ کلنگ مدرسه‌ای به نام دکتر شکوهی در بیرجند به زمین زده می‌شود

مقیم /  بیرجند / کلنگ احداث مدرسه‌ای به نام دکتر شکوهی هدیه وزیر آموزش و پرورش بود که در همایش بزرگداشت مقام شامخ پدر علم تعلیم و تربیت ایران اعلام شد.

شنبه ۵ دی ۱۳۹۴
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین: مدرسه ۱۲کلاسه در ناصرآباد احداث می‌شود

مقیم / قزوین / مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین، از احداث مدرسه ۱۲ کلاسه از محل اعتبارات کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و وزارت کشور خبر داد.

سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴
مدرسه فضانوردان

مقیم / در این گزارش نگاهی داریم به مراحل آماده سازی فضانوردانی که قرار است در دسامبر امسال به ایستگاه فضایی بین المللی اعزام شوند.

یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴
آغاز ساخت مدرسه اتباع افغان در قزوین

ایکونا / مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از آغاز ساخت مدرسه اتباع افغان در قزوین خبر داد.

دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴
بهره برداری از طرح ۱۴۰ مدرسه برکت

ایکونا / مراسم بهره برداری از طرح ۱۴۰ مدرسه برکت اهدائی رهبر انقلاب صبح امروز سه شنبه با حضور حجت‌الاسلام محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در محل نمایشگاه ستاد اجرائی فرمان امام (ره) برگزارشد.

سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
۲۴۰۰ مدرسه در سراسر کشور سبز می شوند/ حضور معلم محیط زیست در مدارس

ایکونا / تهران / مدیرکل توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده میان سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت آموزش و پرورش از ابتدای سال تحصیلی جدید ( ۹۴- ۹۵ ) ۲۴۰۰ مدرسه در سراسر کشور سبز می شود.

چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi