نتایج مرتبط با کلیدواژه ������
میزان مصرف برق با همراهی مردم از وضعیت قرمز فاصله گرفت

مقیم/صرفه‌جویی ۲ روز گذشته برق در بخش‌های مختلف موجب شد پیک (اوج) مصرف از کانال هشداردهنده ۵۶ هزار مگاوات اواسط این هفته خارج شود و خاموشی در نقاط مختلف کشور کاهش یابد.

جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷
منتظر خاموشی چند ساعته و پیاپی برق باشید

مقیم/در حالی که اوج مصرف برق ۶ هزار مگاوات افزایش یافته و تدابیر دولت برای گذر از خاموشی و بحران آن بیشتر شده، اما هنوز مردم وضعیت کسری برق را باور ندارند و تصمیمی جدی برای کنترل مصرف خود ندارند.

یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷
برق یک ساختمان راه آهن به دلیل بدهی قطع شد

مقیم/ مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق تهران بزرگ علت قطع برق یکی از ساختمان های جانبی ایستگاه راه آهن تهران را بدهی ۴۶۰ میلیون تومانی این شرکت اعلام کرد.

یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
کاهش ۲ هزار مگاواتی پیک مصرف برق

مقیم/ پیک مصرف برق در روز گذشته (دوشنبه) ۴۲ هزار و ۵۹۵ مگاوات بود که در مقایسه با پیک مصرفی ۴۴ هزار و ۲۹۶ مگاوات در روز (یکشنبه)، با کاهش بیش از ۲ هزار مگاواتی همراه شد.

سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷
جمهوری آذربایجان صادرات برق به ایران را آغاز کرد

مقیم/ سخنگوی شرکت دولتی ' آذرانرژی ' جمهوری آذربایجان گفت : این شرکت از امروز ( جمعه ) صادرات برق به ایران را آغاز کرد .

شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
وزیر نیرو: تحریم ها در صنعت آب و برق تاثیر ندارد

مقیم/ وزیر نیرو در پاسخ به پرسش ایرنا درباره تهدیدهای آمریکا و احتمال اعمال برخی تحریم ها تاکید کرد: صنعت آب و برق کشور به طور کامل خودکفا است؛ بنابراین هیچ نگرانی در زمینه ارائه خدمات به مردم وجود ندارد.

جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷
تولید برق با فشارشکن نرم در رودهن راه اندازی شد

مقیم/ برای نخستین بار در ایران، تاسیسات تولید برق با فشارشکن نرم عصر پنجشنبه در آیینی با حضور وزیر نیرو در رودهن شهرستان دماوند استان تهران بهره برداری شد.

جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷
جابجایی زمان «اوج بار» برای مشترکان پرمصرف برق ممکن شد

مقیم/ مشترکانی که مصرف برق آنها ۳۰ کیلووات و بیشتر است، می توانند با مشارکت در طرح «زمان استفاده» (Time Of Use) وزارت نیرو، زمان «اوج بار» خود را از زمستان به تابستان انتقال دهند.

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
ارز بر قیمت برق تاثیر نگذاشت

مقیم/معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: اطلاعات قیمت تمام شده برق در انتهای سال مالی منتشر می‌شود، اما پیش‌بینی می‌شود که تغییرات نرخ ارز تاثیر چندانی در قیمت تمام شده برق نگذاشته باشد.

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
کاهش ۵.۲ درصدی تورم تولید کننده برق در سال ۹۶

مقیم/شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات اوج بار، در سال‌١٣٩٦ برابر با ۱۱۷.۷ است که نسبت به سال قبل ٥.٢ درصد کاهش نشان داده است.

پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبادل ۱۴۰۰ مگاواتی برق با عراق/افغانستان و پاکستان هدف صادرات برق

مقیم/قائم مقام مدیرعامل شرکت توانیر گفت:با توجه به اینکه کشورهای اطراف به ویژه افغانستان و پاکستان نیازمند برق هستند باید تدابیر لازم برای اتصال شبکه برق به این کشورها اندیشیده شود.

شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷
ماجرای تغییر جدید در قبض‌های برق چیست؟

مقیم/نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای عوارض هشت درصدی مبلغ برق مصرفی را در بودجه ۹۷ به تصویب رساندند که طبق گفته‌های مدیرعامل توانیر این مساله برای یکسان سازی دریافت عوارض از مشترکان مناطق مختلف است.

دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
نصب کنتور های هوشمند از سر گرفته شد

مقیم/توسعه و ارتقای کنتور های هوشمند که به دلیل نبود منابع مالی و وجود برخی مشکلات دیگر متوقف شده بود، اکنون طبق اعلام مسوولان برقی قرار شده سه طرح به صورت پایلوت در همین راستا اجرایی شود.

شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶
چین بزرگ ترین نیروگاه برق خورشیدی شناور جهان را راه اندازی کرد

مقیم/بزرگ ترین نیروگاه برق خورشیدی شناور جهان با ظرفیت تولید ۵۰ مگاوات برق در چین وارد شبکه برق این کشور شد.

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
لزوم ارسال سریعتر مواد غذایی و چادر به شهرستان سرپل ذهاب

مقیم/ فرماندار سرپل ذهاب گفت: نیاز است هر چه سریعتر اقلام غذایی، چادر و آب معدنی به این شهرستان رسانده شود.

دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶
100 درصد صادرات برق در دست دولت است

مقیم/ رئیس هیئت مدیره سندیکای برق: ۱۰۰ درصد صادرات برق در دست دولت است و بخش خصوصی نقشی ندارد.

شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
مراسم امضای قرارداد ساخت بزرگترین نیروگاه خورشیدی ایران در لندن

مقیم/ مراسم امضای قرارداد ساخت بزرگترین نیروگاه خورشیدی ایران با ظرفیت تولید ۶۰۰ مگاوات برق، روز چهارشنبه یک روز پس از اظهارات ضد ایرانی ترامپ در سازمان ملل، با حضور حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران و «الکس چی شولم» وزیر تجارت، انرژی و راهبرد صنعتی انگلیس در لندن گشایش یافت.

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
برق گرفتگی مامور برق ماسال گیلان

مقیم/ یکی از مأموران اداره برق صومعه سرا در حال انجام مأموریت در مسیر صومعه سرا به ماسال در غرب استان گیلان، دچار برق گرفتگی شد.

چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
درخواست جلوگیری از فسخ قرارداد شرکت‌های طرف قرارداد با برق منطقه‌ای خوزستان

مقیم/ رئیس هیأت مدیره سنديكاي برق ايران طی نامه ای به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور درخواست جلوگیری از فسخ قرارداد و ضبط ضمانت‌نامه شرکت‌های طرف قرارداد با برق منطقه‌ای خوزستان کرد.

دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
کشور روی مرز خاموشی قرار گرفت

مقیم/ رکورد تاریخی مصرف برق ایران با ثبت مصرف لحظه ای ۵۵ هزار و ۴۴۲ مگاوات شکست.

دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi