نتایج مرتبط با کلیدواژه ����������
مدیرکل دفتر فنی نوسازی مدارس کشور: ۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند نوسازی و مقاوم‌سازی است

مقیم / قزوین/ مدیرکل دفتر فنی و تحقیقات سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: از مجموع ۱۰۷ هزار مدرسه موجود کشور حدود ۳۰ درصد تخریبی، قدیمی و نیازمند نوسازی، مقاوم‌سازی و استانداردسازی است.

یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
اختصاص ۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای توزیع شیر در مدارس استان قزوین

مقیم / معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان قزوین گفت: به منظور خرید و توزیع شیر در مدارس بیش از ۶۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.

شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴
مدیركل حمل و نقل و پایانه های استان قزوين: مدارس حاشيه جاده‌ها در قزوين ایمن سازی می‌شود

مقیم / قزوین/ مدیركل حمل و نقل و پایانه های استان قزوين، از اجرای طرح ایمن سازی مدارس حاشیه راهها خبر داد و گفت: ۵۵ مدرسه از مدارس حاشیه راههای استان قزوين در سال جاری ایمن سازی می‌شود.

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴
طرح «حیات پویا» در مدارس قزوین اجرا شود

مقیم / عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: در راستای تامین سلامت و توسعه ورزش در بین دانش‌آموزان طرح «حیات پویا» در مدارس قزوین اجرا شود.

یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴
نماینده سازمان ملل درتهران:اقدامات ایران درمقاوم سازی مدارس مطلوب است

ایکونا / تهران / نماینده سازمان ملل در ایران گفت: طی ۱۰ سال گذشته جمهوری اسلامی ایران در زمینه مقاوم سازی و استاندارد سازی مدارس اقدامات بسیار مطلوب و شایسته ای انجام داده است.

دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین مطرح کرد ارائه خدمات رایگان دندان‌پزشکی در مدارس استان قزوین

ایکونا / رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: خدمات دندان‌پزشکی در هفته دوبار به صورت رایگان در مدارس استان قزون ارائه می‌شود.

شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴
چشم‌ و هم‌چشمی در ثبت‌نام فرزندان در مدارس غیرانتفاعی

ایکونا / مدارس غیرانتفاعی با این دیدگاه از مدارس دولتی جدا شدند که بتوانند در مقابل دریافت شهریه‌های گزاف از دانش‌آموزان، وظیفه‌ای سنگین‌تر در قبال آموزش و پرورش دانش‌آموزان خود داشته باشند، اما واقعیت این است که در گذر زمان، تحصیل و فراگیری علوم در این مدارس قربانی منافع اقتصادی مدیران و موسسان شده است.

دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
فیس بوک آماده ورود به مدرسه می شود!

ایکونا/ فیس بوک با اجرای طرح جدیدی برای آموزش، آماده ورود به مدارس شده است.

دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴
هوشمندسازی مدارس؛ از شعار تا عمل

ایکونا / تهران / یک ماه دیگر مدرسه ها دوباره باز می شوند و بحث بر سر نظام آموزشی و کیفیت آن دوباره سر زبان ها می افتد. هوشمندسازی مدارس یکی از موضوعاتی است که چندسالی است درباره آن زیاد صحبت می شود اما تاچه اندازه فهم درستی از هوشمندسازی وجود دارد و میزان اجرایی شدن آن چقدر بوده است؟

یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi