نتایج مرتبط با کلیدواژه مالیات
عربستان ماهانه تا ۱۰۶ دلار مالیات از اتباع خارجی می‌گیرد

مقیم/وزیر دارایی عربستان گفت: از سال ۲۰۱۸ میلادی از شرکت های خصوصی که دارای تعداد زیادی کارگر خارجی هستند تا سقف ۱۰۶ دلار مالیات اخذ خواهیم کرد.

دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
عوارض خروج در هیچ کشوری این‌گونه گرفته نمی‌شود

مقیم/نماینده سابق ایران در ایکائو معتقد است در نظر گرفتن عوارض خروج از کشور در بسیاری از کشورهای جهان به این شکل مرسوم نیست اما می توان انتظار داشت با تعریف طرح یا برنامه ای ویژه مسافران را در برنامه های زیرساختی سهیم کرد.

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
همراهی برخی افراد ذی‌نفوذ با فراریان مالیاتی

مقیم/ رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت: برای عدم اخذ اطلاعات اقتصادی به سازمان مالیاتی فشار می‌آورند، اما بدانند از سوی هر کس باشد به معنای همراهی با فراریان مالیاتی است و از کسانی که خود قانونگذارند، تعجب می‌کنم.

شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
بار مالیات بر ارزش افزوده از دوش صادرکنندگان برداشته می‌شود

مقیم/ وزیر پیشنهادی اقتصاد از تدوین برنامه توسعه بازار سرمایه خبر دادو گفت:بار مالیات برارزش افزوده از دوش صادرکنندگان و واردکنندگان برداشته می‌شودو لایحه آن به مجلس ارائه خواهد شد.

چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶
اصلاحیه قانون مالیات‌های مستقیم به شبکه بانکی ابلاغ شد

مقیم/ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اصلاحیه ضوابط اجرایی ماده ۱۸۶ قانون مالیات‌های مستقیم را به شبکه بانکی ابلاغ کرد که براساس آن اعطای تسهیلات ارزی و ریالی برابر مقررات مربوطه صورت می گیرد.

سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵
طیب نیا: طرح جامع مالیاتی مهمترین طرح اقتصادی دو دهه اخیر است

مقیم/تهران/«علی طیب نیا» وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع اعضای ستاد راهبری پروژه های اولویت دار اقتصاد مقاومتی، گفت: بدون تردید باید بگوییم که طرح جامع مالیاتی مهمترین طرح اقتصادی دو دهه اخیر کشور است که اجرای آن می تواند منشاء تحولات اساسی در اقتصاد ملی ما باشد.

دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
زیر و بم معافیت‌های مالیاتی تاسیسات گردشگری

مقیم/ احمد پنجه‌پور / وکیل پایه یک دادگستری

شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵
شینزو آبه تهدید به برکناری شد

مقیم/مخالفان نخست وزیر ژاپن در صورت عدم تحقق طرح افزایش مالیاتی خواستار استعفای وی شدند.

دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
حمایت ترامپ از افزایش مالیات بر ثروتمندان

مقیم/نامزد پیشتاز جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که مالیات افراد ثروتمند باید افزایش یابد ولی طرح های مالیاتی وی در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری با کنگره به مذاکره گذاشته خواهد شد.

دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
تونی بلر نیز به فرار مالیاتی متهم شد

مقیم/نخست‌وزیر سابق بریتانیا نیز به استفاده از یک سپرده مخفی برای فرار مالیاتی و کسب سرمایه نامشروع متهم شد.

شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵
استاندار قزوین: تمهیدات لازم برای جلوگیری از فرار مالیاتی در استان قزوین اندیشیده شود

مقیم/استاندار قزوین گفت: برای جلوگیری از فرار مالیاتی در استان قزوین باید تدابیر لازم اندیشیده شده و تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.

شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵
نخست وزیر انگلستان به دنبال جمع کردن آبروی ریخته؛ قانون مالیاتی جدید! «کامرون» برای تبرئه خود دست بالا را گرفت

مقیم/اتهام چشم پوشی از فساد مالی اقوام نزدیک و احتمال تاثیرگذاری این مسئله بر همه پرسی جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا، نخست وزیری انگلستان را به تکاپو برای حل مشکل انداخته است.

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵
پاناما چطور بهشت مالیاتی شد؟

مقیم/ هجوم خارجی‌ها برای سود بردن از سیستم مالیاتی پاناما به قدری گسترده است که تقریباً ۷ درصد تولید ناخالص داخلی این کشور را شامل می‌شود.

شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵
۱۰۰ درصد درآمد مالیاتی سال ۹۵ محقق می‌شود

مقیم/ رئيس کل سازمان مالياتی با بیان اینکه تلاش می‌کنيم تا بتوانيم ۱۰۰ درصد درآمد مالیاتی امسال را محقق کنيم، گفت: جهت گيری نظام مالياتی، اقدام و عمل مبتني بر عدالت و تعامل با مردم است.

دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵
درخواست استاندار قزوین از وزیر اقتصاد و دارایی: تسریع در پرداخت مالیات بر ارزش افزوده به واحدهای فعال در امر صادرات

مقیم/استاندار قزوین از وزیر اقتصاد و دارایی درخواست کرد : در پرداخت و استرداد مالیات بر ارزش افزوده به واحدهای فعال در امر صادرات در مهلت قانونی تسریع شود.

دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵
معافیت مالیاتی ۱۰۰ درصدی تاسیسات گردشگری که در سال ۹۵ بهره برداری شوند

مقیم/کیش/رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد: تا سال ۱۴۰۰ معافیت مالیاتی ۵۰ درصدی برای مکان های اقامتی و تاسیسات گردشگری همچنان پا برجاست و تاسیسات جدید گردشگری که در سال ۹۵ به بهره برداری برسند از معافیت مالیاتی ۱۰۰ درصدی برخوردار می شوند.

چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
در دنیا از مرگ فرار می‌کنند در ایران از مالیات!

مقیم/ یک استاد دانشگاه بیان کرد: یکی از بزرگترین مشکلات اقتصاد کشور ما که همه ساله در بودجه نیز خود را نشان می‌دهد، موضوع توان کشور در مالیات ستانی است. سیستم مالیاتی کشور باید با کمک قوه قضایه بتواند از همه کسانی که درآمد بالایی دارند، مالیات بگیرند و آن مبلغ را به کسانی که نیاز دارند، تحصیص دهد.

جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴
مشکل مالیاتی برانکو ایوانکوویچ حل شد

مقیم/ مشکل مالیاتی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر وی به کشور کرواسی حل شد.

شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴
۴۳ درصد تولید ناخالص داخلی از مالیات معاف است

مقیم / تهران/ وزیر امور اقتصادی و دارایی در پیامی به همایش مالیاتی اعلام کرد: براساس برآوردهای انجام شده بیش از ۴۳ درصد کل تولید ناخالص داخلی کشور از پرداخت مالیات معاف است.

چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
طیب نیا: ضریب نفوذ بیمه در ایران ۱.۹درصد است/ضرورت حذف مالیات و عوارض از صنعت بیمه

مقیم/ وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در حالی که شاخص ضریب نفود بیمه در سطح جهانی در سال گذشته میلادی معادل ۶.۲ درصد، برای بیمه های زندگی ۳.۴ و غیر زندگی ۲.۷ درصد بوده است اما ضریب نفوذ بیمه در ایران ۱.۹ درصد را نشان می دهد.

شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi