نتایج مرتبط با کلیدواژه دکتر سید حسن هاشمی
وزیر بهداشت: بخش خصوصی برای توسعه فضای درمانی کشور مشارکت کند

مقیم / قزوین/ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:دولت به تنهایی قادر به تامین نیازهای درمانی نیست و خیرین، سرمایه گذاران بخش خصوصی، شهرداری و شوراها می توانند در توسعه فضاهای درمانی مشارکت کنند.

پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴
امضای تفاهم نامه همکاری چهار جانبه

مقیم /  تهران / تفاهم نامه همکاری بین سید حسن هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و علی صدقی مدیر عامل بانک رفاه کارگران شامگاه یکشنبه در مرکز پزشکی شهید شوریده به امضاء رسید.

دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴
دستور رئیس جمهوری برای سلامت مردم درآلودگی هوا/استفاده ابزاری برخی ازوضع هوا

مقیم/ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مسئولان خواست از اعلام آمارهای نادرست از مرگ در آلودگی هوا بپرهیزند و گفت: با دستور رئیس جمهوری استانداری ها و دستگاههای مرتبط دیگر تصمیمات لازم را برای تعطیلی در آلودگی هوا اتخاذ می کنند.

شنبه ۵ دی ۱۳۹۴
وزیر بهداشت: ۶۰میلیون دوز دارو آنفلوانزا آماده توزیع/موج دوم بیماری در راه است

مقیم/ وزیر بهداشت با بیان اینکه در حال حاضر ۶۰ میلیون دوز دارو آماده توزیع وجود دارد ، گفت: احتمال شروع موج دوم بیماری تا پایان سال وجود دارد اما موج اول آنفلوانزا کنترل شده است.

پنج شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
مردم را درباره آنفلوانزا نگران نکنید

مقیم/ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: درباره آنفلوانزا همه چیز تحت کنترل است اما اطلاع رسانی بیش از اندازه مردم را نگران کرده است.

پنج شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
در بازدید از روند ارایه خدمات به زائران اربعین: وزیر بهداشت: وضعیت بهداشتی زائران اربعین تحت کنترل است

مقیم/ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:در حال حاضر، کشور عراق ناقل بیماری خاصی نیست و جای نگرانی وجود ندارد و همه مسائل در خصوص بیماری وبا، تحت کنترل است.

پنج شنبه ۵ آذر ۱۳۹۴
سفر وزیر بهداشت به اراک

مقیم / سید حسن هاشمی وزیر بهداشت امروز پنجشنبه ۲۸ آبان ماه به استان مرکزی سفر کرده است. او در این سفر از بیمارستان ۹۶ تختخوابی شازند و محل احداث دانشکده پرستاری و مرکز بهداشت شماره یک این شهرستان نیز بازدید کرد. وزیر بهداشت در حاشیه این سفر در نشستی با اهالی رسانه استان مرکزی به تشریح مسائل مختلف در حوزه‌های مربوط به وزارت بهداشت و درمان پرداخته است.

پنج شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴
با پیگیری مسئولان استان و موافقت وزیر بهداشت؛ قزوین صاحب بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی می شود

مقیم / قزوین/ در دیداراستاندار و مجمع نمایندگان با وزیر بهداشت و درمان با ساخت بیمارستان ۱۰۰۰ تخت خوابی در قزوین موافقت شد.

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴
کشف سالانه ۸ تا ۱۰ فرمول جدید دارویی در کشور

مقیم/ وزیر بهداشت با اعلام اینکه در حال حاضر ۹۶ درصد داروهای مورد نیاز كشور در داخل تولید می شود، تاکید کرد: هر سال ۸ تا ۱۰ فرمول جديد دارویی كشف می شود.

جمعه ۱ آبان ۱۳۹۴
وزیر بهداشت: ۳۰ هزار بیمار اعصاب و روان در کشور از درمان محرومند

مقیم/ وزیر بهداشت با بیان اینکه چندین برابر تخت های فعلی نیازمند ایجاد تخت و ساخت بیمارستان های استاندارد جدید روانپزشکی هستیم، از احداث بیمارستان های جدید روانپزشکی در کشور خبر داد.

سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴
وزیر بهداشت در فرانسه؛ مذاکره با شرکت های داخلی و خارجی برای تامین تخت بیمارستانی

مقیم/ وزیر بهداشت با اشاره به تاکید رئیس جمهوری بر ساخت بیمارستان های زنجیره ای در کشور، بر ارتقای کیفیت دارویی و تجهیزات پزشکی تاکید کرد.

پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴
عیادت وزیر بهداشت از مصدومان فاجعه منا در بیمارستان مکه

ایکونا/ وزیر بهداشت با حضور دریکی از بیمارستان های مکه ضمن عیادت از زمی های فاجعه منا از نزدیک در جریان روند درمانی آنان قرار گرفت.

سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴
عربستان عذرخواهی کند/بیمارستان‌های کشور آماده‌باش هستند

ایکونا/ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تاکید بر لزوم عذرخواهی دولت عربستان از مسلمانان و پذیرش مسوولیت فاجعه منا، در عین از آماده‌باش بیمارستان‌های کشور برای پذیرش مجروحان منا خبر داد.

یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴
وزير بهداشت بر تأمين سلامت زائران عتبات عاليات و اتباع ايراني تاکيد کرد

ایکونا/ وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي کشورمان طي تماس تلفني با همتاي عراقي خود ضمن اعلام آمادگي اين وزارتخانه براي مساعدت و کمک‌هاي لازم در اين خصوص، بر تأمين سلامت زائران عتبات عاليات و اتباع ايراني تأکيد کرد.

شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴
رد ادعای بالا بودن مصرف دارو در ایران/سهم سلامت از بودجه عمومی

ایکونا/ وزیر بهداشت در خصوص مصرف دارو در کشور، گفت: بر خلاف ادعای برخی افراد، میزان مصرف دارو در کشور زیاد نیست اما همین مقدار نیز قابل قبول ما نیست.

پنج شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴
حضور خارجی ها استاندارد خدمات پزشکی را ارتقا می دهد

ایکونا/ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اگر بتوانیم سرمایه گذاری در بخش صنعت بیمارستان سازی را اقتصادی کنیم مطمئنا حضور خارجی ها می تواند استانداردهای خدمات درمانی را در کشور بهبود ببخشد و کمک موثری در این زمینه باشد.

یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi