نتایج مرتبط با کلیدواژه ارتش
پاسخ امیر پوردستان به حسن عباسی؛ ارائه نامه‌ عذرخواهی به ارتش نشان از شجاعت در پذیرش خطا است

مقیم/فرمانده نیروی زمینی ارتش خطاب به حسن عباسی گفت: ارائه نامه‌تان به مجموعه ارتش جهت عذرخواهی، نشان شجاعت در پذیرش خطا و روح بلند و انتقادپذیر جنابعالی و درس بزرگ اخلاقی برای شاگردان است.

سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵
هاموند: اشتباه آمریکا در مورد ارتش عراق سبب پیدایش داعش شد

مقیم/وزیر امور خارجه انگلیس به صراحت اعلام کرد که اشتباه آمریکا در مورد ارتش عراق بعد از سقوط صدام موجب پیدایش گروه تروریستی داعش شده است.

جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵
انضباط نظامی

مقیم/سربازان ارتش در کشورهای مختلف برای آماده شدن جهت شرکت در رژه ها و مراسم های رسمی مختلف باید نظارت های سختگیرانه ای را از سر بگذرانند.

سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵
امیر سامانی: تمامی هزینه های درمان سربازان را ارتش پرداخت می کند

مقیم/شیراز/ فرمانده ارشد ارتش در فارس و کهکیلویه و بویراحمد گفت: ارتش جمهوری اسلامی تمامی هزینه های حادثه دیدگان سرباز را پرداخت می کند.

جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵
ژاپن ارتش خود را به حال آماده باش درآورد

مقیم/نیروی دریایی و دفاع ضد موشکی ژاپن برای رهگیری هر جسم پرتاب شونده ای که از سوی کره شمالی به سمت این کشور شلیک شود به حال آماده باش درآمد.

سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵
تحولات سوریه/ ۵ مورد نقض آتش بس توسط تروریستها/بازدید رئیس ستاد ارتش از حلب

مقیم/وقوع ۵ مورد نقض آتش بس از سوی تروریست ها و بازدید ژنرال «علی عبدالله ایوب» رئیس ستاد ارتش سوریه از حلب از جمله تحولات این کشور است.

سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵
پیشروی ارتش در غرب فلوجه

مقیم/پیشروی ارتش عراق در غرب فلوجه و کشف بزرگترین تونل گروه تروریستی داعش در فلوجه از جمله خبرهای امنیتی این کشور به شمار می رود.

شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
امیر پوردستان: ارتش تمامی تهدیدات خارج از مرزها را شبانه‌روزی رصد می‌کند

مقیم/فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:‌ نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران تمامی تهدیدات در خارج از مرزها را که به‌نیابت از کشورهای استکباری در منطقه انجام می‌شود، شبانه‌روزی رصد می‌کند.

شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵
بزرگترین ناو ایران امسال به دریا بازمی‌گردد

مقیم/ فرمانده کل ارتش و فرمانده نیروی دریایی ارتش از مراحل تعمیر ناو پشتیبانی رزمی خارک و ناوشکن در حال ساخت سهند بازدید کرد.

یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
وزیر دفاع روسیه: ارتش سوریه با حمایت ما ۱۰ هزار کیلومتر مربع را آزاد کرد

مقیم/وزیر دفاع روسیه اعلام کرد که ارتش سوریه با حمایت نیروهای روس توانست ۱۰ هزار کیلومتر مربع از خاک این کشور را آزاد کند.

چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
رئیس جمهوری چین به سِمَت فرماندهی قوای نظامی رسید

مقیم/ رئیس جمهوری چین با پوشیدن یونیفرم نظامی، ضمن عهده دار شدن پست جدید خود به عنوان رئیس فرماندهی عملیات های مشترک ارتش، اقتدار خود را به رخ رقبای این کشور کشید.

پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
رئیس‌جمهور: ارتش به کل ملت تعلق دارد

مقیم/رئیس‌جمهور کشورمان با تاکید بر اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران ارتش نظام و نظام اسلامی است، اظهار کرد: ارتش ایران به کل ملت تعلق دارد و نه ارتش جناحی است و نه ارتش حزبی.

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش: ارتش ولایی ایران در دفاع از نظام اسلامی ثابت قدم است

مقیم/قم/جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش ولایی جمهوری اسلامی ایران در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی ثابت قدم است.

جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر۱۶ زرهی قزوین عنوان کرد برگزاری بیش از ۱۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته ارتش در استان قزوین

مقیم/فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۱۶زرهی استان قزوین گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته ارتش بیش از ۱۰ عنوان برنامه در استان قزوین برگزار می‌شود.

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
فرمانده نیروی دریایی ارتش در خرمشهر: ناوهای ارتش در آینده قطعاً به اقیانوس اطلس می‌روند

مقیم/فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امروز ناوگروه‌های ما دریاهای سرخ، مدیترانه، چین و اقیانوس‌های هند جنوبی و آرام را پشت سر گذاشتند و دریانوردی کردند، در آینده قطعاً اقیانوس اطلس را در برنامه کاری خودداریم.

پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴
رئیس ستاد مشترک ارتش کره شمالی اعدام شد

مقیم/ منابع خبری کره جنوبی می گویند که همسایه شمالی رئیس ستاد مشترک ارتش را به جرم فساد و سودجویی شخصی اعدام کرده است.

چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
اولین مجموعه موشک کروز نصر هواپایه به ارتش تحویل داده شد

مقیم/ اولین مجموعه تولیدی موشک کروز ضد کشتی نصر هوا پایه که توسط سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع به تولید انبوه رسیده است، به نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تحویل داده شد.

سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴
پوتین: هر نیرویی ارتش روسیه را تهدید کند نابود خواهد شد

مقیم / رئیس جمهور روسیه اعلام کرد این کشور برای مبارزه با تهدید داعش علیه مسکو است با تروریست ها در سوریه به مبارزه پرداخته نه برای پیگیری اهداف ژئوپلتیکی خود.

جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴
فرمانده نیروی دریایی ارتش در بوشهر: ۱۰ آذرماه؛ اعزام ناوگروه سی‌‌و‌هفتم ارتش/برگزاری رزمایش تخصصی زیرسطحی نداجا در دریای عمان

مقیم/ فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: رزمایش تخصصی زیرسطحی هفته آینده در محدوده دریای عمان با استفاده از تجهیزات زیردریایی مدرن از جمله زیردریایی‌های طارق و غدیر برگزار می‌شود.

چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴
فرمانده نیروی دریایی ارتش در اختتامیه مسابقات قرآنی مشهد؛ ایمان و بهره مندی از معنویت ویژگی متمایز ارتش ایران است

مقیم / مشهد/ فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برخورداری از سلاح ایمان، دین‌باوری و بهره مندی از معنویت یکی از ویژگی‌های متمایزکننده نیروهای مسلح ایران در مقایسه با سایر ارتش‌های جهان است.

پنج شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi