نتایج مرتبط با کلیدواژه حج
ویزای تیم دیپلماتیک ایران اعزامی به حج ۹۶ صادر شد

مقیم/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ویزای اعضای تیم دیپلماتیک کنسولگری ایران اعزامی به حج ۹۶ صادر و همزمان با حضور حجاج مستقر، فعالیت خود را آغاز می کنند.

دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶
اعزام نخستین کاروان‌ حج ۹۶ به مدینه ؛ امروز

مقیم/ سرپرست معاونت حج: نخستین کاروان‌های حج تمتع ۹۶ از ۳ استان کشور امروز عازم مدینه منوره می‌شوند.

یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
امنیت، عزت، رفاه و آسایش حجاج باید محفوظ بماند

مقیم/ رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه ما حوادث فاجعه بار حج ۹۴ را هیچگاه فراموش نخواهیم کرد، گفتند: مطالبه جدی و همیشگی ما ، حفظ امنیت و عزت و رفاه و آسایش همه حجاج بویژه حجاج ایرانی است و امنیت حج نیز برعهده آن کشوری است که حرمین شریفین در اختیار او قرار دارد.

یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
اعزام زائران به حج ۹۶ با تصمیم «شورای عالی امنیت ملی» بود

مقیم/ رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه نخستین کاروان زائران خانه خدا دو روز دیگر راهی سرزمین وحی خواهند شد، تاکید کرد: نهاد تصمیم گیر برای اعزام زائران خانه خدا «شورای عالی امنیت ملی» بوده است.

یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
مانع‌تراشی‌ عربستان برای حجاج

مقیم/ کمیته ملی حقوق بشر قطر رسما از مانع‌تراشی‌های عربستان برای حجاج این کشور به گزارشگر ویژه سازمان ملل فعال در حوزه آزادی دین و عقیده شکایت کرد.

شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
نظام با تمام توان بر سر قضیه حج ایستاده است

مقیم/ مسئول بعثه مقام معظم رهبری در سازمان حج و زیارت، گفت: با عربستان تفاهم کرده‌ایم که مراسم حج از مناسبات سیاسی جدا باشد و تمام امتیازاتی که برای تامین عزت و امنیت حجاج می‌خواستیم را پذیرفته‌اند، با این حال هجمه‌های بی سابقه‌ای نسبت به حج شکل گرفته است که ریشه آن عوامل ضد انقلاب هستند.

شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
تهمیدات لازم برای برگزاری حج باعزت هموطنان اندیشیده شده است

مقیم/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هر آنچه برای تامین عزت و کرامت حجاج لازم بود در مذاکرات فشرده با عربستان مورد توافق قرار گرفت و همه آنها مستند و مکتوب شد و جنبه حقوقی پیدا کرد.

پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
حجاج با کارت ملی ۳۰۰ دلار ارز مسافرتی بگیرند

مقیم/ فروش ارز زیارتی در شعب منتخب بانک ملی ایران آغاز شد.

چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
طراحی دستبند ویژه زائران ایرانی در سفر حج

مقیم/ نماینده ولی فقیه در حج و زیارت از صدور ۲۰ هزار ویزای الکترونیکی برای زائران ایرانی خبر داد و گفت: ویزای باقی زائران در روزهای آینده صادر خواهد شد.

دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
کارشکنی عربستان در صدور ویزای تیم دیپلماتیک ایران

مقیم/ عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به عدم صدور ویزای تیم ۱۰ نفره وزارت خارجه برای استقرار در عربستان گفت: درصورت عدم همکاری عربستان موضوع اعزام حجاج منتفی می‌شود.

شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
تکلیف حج عمره بعد از اتمام موسم حج تمتع مشخص می‌شود

مقیم/ نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت تاکید کرد: بعد از اتمام مراسم حج تمتع، نسبت به برگزاری حج عمره تصمیم گیری می شود.

شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
پیش‌بینی می‌کنیم اتفاقی برای حجاج پیش نیاید

مقیم/ رئیس فراکسیون حج مجلس با بیان اینکه سعودیها گفتند نمی‌توانند امنیت مراسم دعای کمیل در بین‌الحرمین را تضمین کنند، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به آزمونی که امسال مسئولان حج سعودی داده‌اند و ورود شورای امنیت ملی کشورمان، اتفاقی برای حجاج پیش نیاید.

جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
اقامت ۵و۶ روزه ایرانی‌ها در مدینه/ زائران حج داروهای ممنوعه نبرند

مقیم/ رئیس سازمان حج و زیارت گفت: زائران حج تمتع ۹۶ داروهای ممنوعه را در سفر همراه نداشته باشند، به دلیل آن که در فرودگاه ایران معطل شده و در فرودگاه مدینه یا جده با مشکلات جدی رو به رو خواهند شد.

جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
امسال ۲۵ هزار زائرایرانی از فرودگاه امام عازم حج تمتع می شوند

مقیم/ مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از آمادگی این فرودگاه برای اعزام بیش از ۲۵ هزار زائران ایرانی به بیت الله الحرام خبرداد و گفت: با برنامه ریزی انجام شده امسال زائران ایرانی از پنجم مرداد ماه از ترمینال اصلی فرودگاه امام به سرزمین وحی اعزام می شوند.

چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶
۱۰نفر به عنوان نماینده کنسولی درایام حج درعربستان فعالیت می کنند

مقیم/ نماینده رهبری در امور حج و زیارت درخصوص عدم فعالیت سفارت ایران در عربستان در ایام حج گفت: ۱۰ نفر از وزارت خارجه به عنوان نماینده کنسولی در شهرهای جده، مکه و مدینه فعالیت خواهند کرد.

یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
افزایش بیمه حجاج تا ۲۰۰ میلیون تومان/ مچ بندهای حجاج ساخت داخل است

مقیم/ سیدحسین نقوی حسینی با اشاره به نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عنوان کرد: جلسه امروز با هدف بررسی شرایط و امکانات برگزاری مناسک حج امسال با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین قاضی عسگر نماینده محترم مقام معظم رهبری در حج و زیارت، جابری انصاری و قشقاوی معاونین وزارت امور خارجه و نمایندگان وزارت اطلاعات برگزار شد.

چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
عربستان از پرواز هواپیماهای خود به ایران در ایام حج خبر داد

مقیم/ مدیر عامل شرکت هواپیمایی عربستان سعودی پیش بینی کرد که این شرکت، پروازهای خود به مقصد ایران را در ایام حج امسال از سر بگیرد.

پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
هزینه حج از ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تا ۱۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

مقیم/ معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت، گفت: هزینه بالاترین درجه کاروان حدود ۱۳ میلیون و ۷۵۰ هزار و پایین ترین درجه مبلغ ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان تعیین شده است.

پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
پایان جلسه غیرعلنی نمایندگان با قاضی عسگر/ جلسه علنی مجلس آغاز شد

مقیم/ جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در حالی آغاز شد که نمایندگان با حجت الاسلام قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در سازمان حج جلسه غیرعلنی داشتند.

چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
ریاض و تهران پیرامون ارائه خدمات به حجاج ایرانی رایزنی کردند

مقیم/ سفر هیات ایرانی به عربستان سعودی برای گفت وگو پیرامون پرونده حج و انجام هماهنگی های لازم در زمینه اعزام حجاج ایرانی به سرزمین وحی بازتاب گسترده ای در مطبوعات و رسانه های کویت داشت.

پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi