نتایج مرتبط با کلیدواژه ����������
به پاس کسب رتبه برتر در سرشماری: معاون رئیس جمهور از استاندار قزوین تقدیر کرد

مقیم/قزوین/معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به دلیل کسب عنوان برتر در سرشماری نفوس و مسکن از استاندار و رئیس سازمان برنامه وبودجه قزوین قزوین تقدیر کرد.

سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵
اوباما لایحه بودجه نظامی ۶۱۹ میلیارد دلاری آمریکا را امضا کرد

مقیم/رئیس جمهور آمریکا با وجود مخالفت های اولیه، بودجه نظامی ۶۱۹ میلیارد دلاری این کشور را امضا کرد.

شنبه ۴ دی ۱۳۹۵
برای نخستین بار انجام شد؛ اختصاص بودجه ۱۰۰۰ میلیارد تومانی برای اشتغال‌زایی

مقیم/بجنورد/وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال برای نخستین بار در بودجه، برای اشتغال اعتبار ۱۰۰۰ میلیارد تومانی تحت عنوان سیاست های شورای اشتغال پیش بینی شده است.

جمعه ۳ دی ۱۳۹۵
رئیس سازمان برنامه و بودجه: آذربایجان غربی در قانون بودجه کشور دارای ردیف ویژه شد

مقیم/رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: از سال ۹۶ آذربایجان غربی علاوه بر اعتبارات خود از یک ردیف ویژه‌ای در بودجه کشور بهره‌مندخواهد شد.

شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵
نوبخت مطرح کرد: پیش بینی تورم حدود ٨ درصدی در سال ٩٦

مقیم/رییس سازمان برنامه و بودجه با اعلام پیش بینی تورم ٧تا ٨ درصدی برای سال آینده گفت که بر این اساس بودجه ١٣٩٦ نه انقباضی است و نه انبساطی.

دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵
در جلسه فوق العاده هیات دولت به ریاست دکتر روحانی انجام شد؛ بررسی و تصویب تبصره های باقی مانده از لایحه بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور

مقیم/جلسه فوق العاده هیات دولت روز سه شنبه به منظور ادامه بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، برگزار شد.

سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵
بودجه امنیتی آلمان افزایش پیدا می کند

مقیم/پارلمان آلمان با افزایش بودجه امنیتی این کشور موافقت کرد.

جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵
افزایش ۲ برابری بودجه امنیت سایبری انگلیس

مقیم/بریتانیا به‌منظور تقویت امنیت سایبری خود در طول پنج سال آتی، بودجهٔ امنیت سایبری را به ۱.۹ میلیارد پوند افزایش داده‌ است که حدود دو برابر بودجهٔ تخصیص‌یافته در این زمینه طی ۵ سال اخیر محسوب می‌شود.

سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵
لاریجانی: بودجه جاری کشور ۲۰۰ هزار میلیارد تومان است/ جلوی قاچاق گرفته شود

مقیم/قم/رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رقم بودجه جاری کشور نزدیک به ۲۰۰ هزار میلیارد تومان است که این شرایط، موجب کاهش بودجه در بخش عمرانی می‌شود.

دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵
آغاز شصتمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی

مقیم/آژانس بین المللی انرژی اتمی از امروز (دوشنبه) نشست یک هفته‌ای سالانه خود موسوم به کنفرانس عمومی را در مقر این آژانس در شهر وین آغاز می‌کند.

دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
نوبخت خبر داد اختصاص یک ردیف بودجه ویژه برای توسعه سیستان و بلوچستان

مقیم/رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: علاوه بر اختصاص یک ردیف بودجه برای عدالت آموزشی در سیستان و بلوچستان، امروز با موافقت رئیس جمهور یک ردیف بودجه ویژه برای توسعه سیستان و بلوچستان اختصاص می‌یابد.

شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵
روحانی قانون اصلاح بودجه سال ۱۳۹۵ را ابلاغ کرد

مقیم/تهران/رییس جمهوری قانون اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور را که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده بود، به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.

چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵
معاون رئیس جمهور در چالوس مطرح کرد سرمایه‌گذاری ۵.۲ میلیارد دلاری خارجی در ایران/ ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغل برای جوانان ایرانی

مقیم/معاون رئیس جمهور با اشاره به ایجاد ۱۵۰ هزار شغل برای جوانان ایرانی در سه سال گذشته, گفت: در این دولت تاکنون پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی انجام شده است.

جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
لایحه اصلاح قانون بودجه تایید شد

مقیم/سخنگوی شورای نگهبان از تایید لایحه اصلاحیه بودجه سال ۹۵ خبر داد.

دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵
وزیر ارشاد در دیدار با هنرمندان خراسانی: وابستگی به بودجه‌های دولتی از آفات کارهای فرهنگی و هنری است

مقیم/وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از مسائل و آفاتی که در کارهای فرهنگی و هنری دیده می‌شود، وابستگی به بودجه‌های دولتی است و این مسئله همه را رنج می‌دهد.

شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
استاندار کرمانشاه: با دستور رئیس جمهور بودجه راه آهن ملایر به کرمانشاه صد درصد تخصیص می یابد

مقیم/کرمانشاه/استاندار کرمانشاه گفت: بنا به دستور ویژه رییس جمهوری بودجه پروژه راه آهن ملایر به کرمانشاه در سالجاری صد درصد تخصیص پیدا خواهد کرد.

چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵
پروتکل چرمی ایران و ایتالیا در انتظار بودجه

مقیم/پس از برجام و در جریان سفر رئیس جمهوری به ایتالیا قراردادهایی در حوزه صنعت چرم بین ایران و این کشور به امضاء رسیده که رئیس انجمن صنایع چرم ایران آخرین وضعیت پیگیری اجرای این قراردادها را تشریح کرد.

یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵
درخواست بودجه بیشتر برای نیروهای آمریکایی در افغانستان

مقیم/رئیس کمیته نیروهای مسلح کنگره آمریکا از دولت اوباما خواست تا پس از حفظ نظامیان این کشور در افغانستان از این مجلس برای تامین مالی برنامه‌های خود بودجه بیشتری را درخواست کند.

سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵
تسعیر ارز؛ فرصت یا تهدید

مقیم/ حمید آخشته

یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
در جلسه هیات دولت به ریاست روحانی انجام شد؛ بررسی و تصویب تعدادی از آیین نامه های اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور

مقیم/تهران/هیات دولت در جلسه روز چهارشنبه خود که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری تشکیل شد، تعدادی از آیین نامه های اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور را بررسی و تصویب کرد.

چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi