نتایج مرتبط با کلیدواژه انرژی
اولویت‌های حوزه انرژی ایران در دوران پساتحریم

مقیم/ رییس کمیته انرژی مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این‌که در پساتحریم لازم است سیاست‌های کلی و قوانین وضع شده به درستی اجرا شود، اولویت‌های حوزه نفت و گاز را ایجاد ارزش افزوده، ایجاد پالایشگاه‌های پربازده، توسعه پتروشیمی‌ها و تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی و ایجاد نیروگاه‌های برقی پربازده دانست.

سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴
معاون استاندار قزوین: استقرار انرژی خورشیدی در قزوین از طریق وزارت نیرو پیگیری می‌شود

مقیم / معاون استاندار قزوین گفت: با توجه به اینکه استفاده از انرژی‌های پاک تأثیر بسیار مهمی در حفظ محیط زیست دارد، استقرار انرژی خورشیدی در قزوین از طریق وزارت نیرو پیگیری می‌شود.

یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴
انرژی پاک

مقیم / انرژی پاک یا انرژی‌تجدید پذیر که منبع تولید آن برخلاف انرژی‌های(فسیلی)، قابلیت آن را دارد که توسط طبیعت در یک بازه زمانی کوتاه مجدداً به وجود آمده یا به عبارتی تجدید شود. محدود بودن منابع انرژی فسیلی و مشکلات ناشی از انتشار گازهای گلخانه‌ای و خطرات غیرقابل انکار نیروگاه‌های هسته‌ای که تاکنون منجر به بروز ۲ فاجعه بزرگ بین‌المللی شده‌، ضرورت توجه بیش از پیش به انرژی‌های تجدیدپذیر را بر همگان ...

چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴
در دوازدهمین نمایشگاه انرژی کیش مطرح شد/ تاکید بر شکوفایی ظرفیت بازار انرژی و اقتصاد ایران درپساتحریم

مقیم / کیش / دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش پنجشنبه شب درحالی پایان یافت که نزدیک بودن زمان برپایی آن با روز اجرایی شدن برجام، حال و هوای پساتحریمی به آن بخشیده بود و شرکت کنندگان داخلی و خارجی بر شکوفایی ظرفیت بازار انرژی و اقتصاد ایران پس از رفع تحریم ها تاکید داشتند.

شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴
نمایشگاه بین المللی انرژی کیش

مقیم / کیش/ تصویر حضور شرکت های داخلی و خارجی در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش را نشان می دهد. این نمایشگاه با حضور ۱۹۵ شرکت در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار شده است .

چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴
حضور ۱۹۵ شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش

مقیم / کیش / مسئول برپایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش از حضور ۱۹۵ شرکت داخلی و خارجی دراین رویداد اقتصادی خبر داد و گفت: در این نمایشگاه شرکت کنندگان آخرین فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری و دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی را ارائه می کنند.

دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴
خانه‌ای که پنج برابر مصرف خود انرژی تولید می‌کند

مقیم/ یک ساختمان در کاوفبویرن آلمان، اولین ساختمانی است که گواهینامه خانه غیر فعال را دریافت کرده است.

سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴
سرپرست اداره کل نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم: ۵ طرح جامع با محوریت انرژی در قشم اجرا شد

مقیم / سرپرست اداره کل امور نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای پنج طرح جامع با محوریت انرژی در این جزیره خبرداد.

سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴
دورنماي اقتصاد انرژي پس از توافق هسته اي ايران

ایکونا/ کارشناس مسائل انرژي گفت: تاثير توافق هسته اي بر بازارهاي انرژي به سرعت اتفاق نمي افتد و در درازمدت اين توافق تاثيرات خود را بر بازارهاي جهاني انرژي خواهد گذاشت.

یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi