نتایج مرتبط با کلیدواژه نخبگان
رئیس سازمان انرژی هسته ای : رادیو داروی ایرانی صادر می شود/ زمان احداث بیمارستان هسته ای

مقیم/رئیس سازمان انرژی هسته ای از صدور رادیو داروی ایرانی به کشورهای اطراف خبر داد و گفت: بخشی از رادیو داروهای کشور به آلمان صادر می شود.

سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
ستاری خبر داد ارائه آمار مربوط به مهاجرت نخبگان به شورای عالی انقلاب فرهنگی

مقیم/معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور از ارائه گزارشی درخصوص آمار مربوط به مهاجرت نخبگان از کشور خبر داد و گفت: در صورتی که مورد خاصی نباشد، آمارهای مربوط به این امر از سوی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام می‌شود.

سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵
معاون علمی فناوری رئیس‌جمهور: نخبگان اگر به فکر دریافت پول نفت باشند به خودشان توهین کرده‌اند

مقیم/معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: نخبگان و دانش‌پژوهان باید فرهنگ جامعه را تغییر دهند و اگر به فکر دریافت پول نفت باشند در واقع بزرگترین توهین را به خودشان کرده‌اند.

سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
روزانه یک‌ نفر از نخبگان از دانشگاه‌های برتر جهان به کشور باز می‌گردند

مقیم/معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه روزانه یک‌ نفر از نخبگان کشور از دانشگاه‌های برتر جهان به کشور باز می‌گردند گفت: سالانه ۱۰ نمایشگاه بنیادی اختراعات در کشور برگزار می‌شود.

دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵
لاریجانی: لازمه توسعه اقتصادی تقویت بنیه دفاعی و امنیتی کشور است

مقیم/قم/ رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حمایت از حوزه امنیتی و دفاعی کشور، گفت: لازمه توسعه اقتصادی حمایت و تقویت بخش دفاع و امنیت کشور است.

جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵
نخبگان جهانی روستای تادوان جهرم تجلیل شدند

مقیم / همایش نخبگان جهانی روستای تادوان جهرم با حضور فرماندار ویژه این شهرستان برگزار شد و نخبگان جهانی روستای تادوان جهرم تجلیل شدند.

جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴
با حضور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان پنجمین جشنواره ملی مخترعان دانشگاه آزاد در کرج افتتاح شد

مقیم / پنجمین جشنواره ملی مخترعان دانشگاه آزاد و هفتمین جشنواره رویش بنیادهای نخبگان البرز و تهران امروز با حضور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان کشور در دانشگاه آزاد واحد کرج افتتاح شد.

چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴
رئیس انجمن نخبگان قاره آسیا در استان قزوین عنوان کرد تجاری‌سازی علوم در اولویت برنامه‎‌های انجمن نخبگان استان قزوین

مقیم / رئیس انجمن نخبگان بین‌المللی قاره آسیا در استان قزوین گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تجاری‌سازی علوم در اولویت برنامه‎‌های انجمن نخبگان استان قزوین قرار دارد.

یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴
هزینه سالانه فرار مغزها از کشور معادل ۱۵ درصد از کل تولید ناخالص داخلی

مقیم/ رییس پانل تجربیات موفق و چالش‌های تولید و تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان «اولین کنگره ملی علوم پایه پزشکی و تولید دانش‌بنیان» گفت: سالانه بیش از ۶۰ میلیارد دلار بابت مهاجرت نخبگان به کشور زیان وارد می‌شود که این رقم معادل ۱۵ درصد از کل تولید ناخالص داخلی است.

چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴
استاندار قزوین: ظرفیت نخبگان استان قزوین در کاهش معضلات اجتماعی به‌کار گرفته شود

مقیم / استاندار قزوین گفت: استفاده از ظرفیت نخبگان و اندیشمندان در حوزه تصمیم‌سازی مسائل اجتماعی و فرهنگی می‌تواند سبب پیشرفت و برداشتن گام‌های موثر در زمینه اجتماعی در استان قزوین شود.

یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
نخبگانی که پس از ترک وطن برنمی‌گردند...

مقیم / براساس آخرین آمارها بیش از ۴۰۰ فیزیکدان ایرانی در خارج از کشور مشغول فعالیت هستند و از مجموع ۱۸۰۰ دانشمند فعال در بخش انفورماتیک آمریکا، ۱۲۵ نفر ایرانی‌اند. این آمار بیانگر وجود تعداد قابل توجهی از ایرانیان مقیم خارج با تخصص‌های بالا و بی نظیر است که کشورمان به آنها نیاز دارد.

شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴
برآورده نشدن انتظارات، دلیل خروج نخبگان از کشور

مقیم/ یک مقام مسئول کارگری گفت: بخش اعظمی از نخبگان کشور به دلیل عدم انطباق انتظارات خود با شرایط موجود جامعه از کشور خارج می‌شوند و دیگر بازنمی‌گردند.

یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴
تقاطع غیرهم‌سطح نخبگان تا پایان مهر به بهره‌برداری می‌رسد

ایکونا / معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شهرداری قزوین، پروژه تقاطع غیرهمسطح پل نخبگان تا اواخر مهر به بهره‌برداری می‌رسد.

چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴
باید چالشهای نخبگان ایرانی خارج از کشور رفع شود

ایکونا/ معاون امور بین الملل و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری گفت: باید چالشها و موانع مسیر نخبگان ایرانی در خارج از کشور رفع، زمینه رفت و آمد آنان تسهیل و امکان انتقال تجارب و توانمندیها به داخل فراهم شود.

چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴
ظریف به همایش دانشجویان ایرانی خارج از کشور می رود

ایکونا / قائم مقام بنیاد ملی نخبگان از حضور محمدجواد ظریف یا معاون وی در همایش دانشجویان ایرانی خارج از کشور خبر داد.

یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi