نتایج مرتبط با کلیدواژه ترامپ
۵۶ درصد آمریکایی ها ترامپ را « شایسته ریاست جمهوری» نمی دانند

مقیم/ نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها (۵۶ درصد) بر این باورند که «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا «شایسته ریاست جمهوری نیست».

پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
سخنان ترامپ اعتراف عاجزانه‌ای به ظهور یک قدرت مهارناپذیر است

مقیم/ جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اینکه ترامپ در سازمان ملل منفعلانه از قدرت نظام ما سخن گفت، نه تنها ادبیات او تهدیدآمیز نبود، بلکه اعتراف به ظهور یک قدرت مهارناپذیر است.

سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
نیوزویک: دولت ترامپ فاسدترین دولت تاریخ آمریکا است

مقیم/ نشریه نیوزویک در نوشتاری با اشاره به پرونده رسوایی های برخی از دولتمردان آمریکایی، دولت کنونی آمریکا را «فاسدترین دولت تاریخ این کشور» خواند.

دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
شهردار لندن: اظهارات ترامپ به تحقق اهداف داعش منجر می‌شود

مقیم/ 'صادق خان' شهردار لندن طی اظهاراتی در کنفرانس سراسری حزب کارگر، مواضع ضد اسلامی دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا را مورد حمله قرارداد و گفت که اظهارات او منجر به تحقق اهداف داعش می‌شود.

دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
ادامه پشتیبانی روسیه و ۱+۵ از برجام

مقیم/ مقام های روس در هفته های اخیر در سطوح مختلف به لزوم پایبندی همه طرف های ۱+۵ به ویژه آمریکا به برجام اشاره کرده اند.

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
تحریم‌های نفتی ایران برگشت‌پذیر خواهد بود؟

مقیم/ کارشناسان تحریم‌ مقیم واشنگتن می‌گویند به نظر می‌رسد رئیس‌جمهور آمریکا آماده می‌شود تا عدم پایبندی ایران به توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ را اعلام کند، اما چنین تصمیمی به تنهایی تحریم‌های آمریکا علیه بخش نفت ایران را دوباره برقرار نخواهد کرد.

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
ترامپ صدها میلیارد از امکانات کشورهای منطقه را چپاول کرد

مقیم/ رییس مجلس شورای اسلامی ادعای کمک ایران به گروه های تروریستی را مضحک توصیف کرد و گفت: آنها با طرح این یاوه گویی‌ها به دنبال تغییر افکار عمومی دنیا هستند.

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
نامه یک نویسنده ایرانی به ترامپ

مقیم/ نامه یک نویسنده ایرانی به ترامپ: برای رئیس جمهوری که مدام برای کشتن انسان‌ها جنگنده و بمب می‌فروشد و فروش هواپیمای مسافری را ممنوع می‌کند چه توقعی بیش از این حرف‌ها و رفتارها!

جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
سردار نقدی: لحن ترامپ شبیه یک لات خیابانی بود

مقیم/ معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: راه پیروزی ملت‌های مسلمان جهان در مقابل آمریکا، مقاومت، ایستادگی و تسلیم نشدن در برابر استکبار جهانی است.

جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
کره شمالی تهدیدهای ترامپ را صدای سگ خواند

مقیم/ وزیر خارجه کره شمالی می گوید تهدیدهای ترامپ به پارس سگ شبیه است و ما را از هدف خود باز نمی دارد.

پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
سخنان رئیس جمهوری آمریکا ناشی از آشفتگی در ذهن، ‌استراتژی و سیاست است

مقیم/ معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه اظهارات رئیس جمهوری آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در مورد ایران متناقض و غیرمنطقی و ناشی از آشفتگی در ذهن، استراتژی و سیاست است،‌ گفت: سخنان ترامپ، در حد سخنرانی یک رئیس دولت نبود، بیانیه ای علیه آزادی و دموکراسی و برای ترویج افراطی گری و خشونت بود.

پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
عارف: سخنرانی ترامپ نفرت‌انگیز بود

مقیم/ رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی نسبت به سخنان ترامپ در سازمان ملل واکنش نشان داده و آن را نفرت انگیز دانست.

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
واکنش شدیداللحن فرمانده کل سپاه به ترامپ

مقیم/ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با شکست‌های پی‌درپی و خردکننده‌ای که آمریکایی‌ها به‌ویژه در منطقه از ایران دریافت کرده‌اند طبیعی است سیستم عصبی و انسجام فکری آنها به هم ریخته باشد.

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
هیلاری کلینتون سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی را 'تاریک و خطرناک' خواند

مقیم/ «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه سابق آمریکا با محکوم کردن سخنرانی روز سه شنبه رئیس جمهوری آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، آن را «تاریک و خطرناک» توصیف کرد.

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
فرماندار کالیفرنیا برخورد ترامپ با مسائل جهانی را احمقانه و خطرناک خواند

مقیم/ 'جری براون' (Jerry Brown ) فرماندار کالیفرنیا در انتقادی شدید از دونالد ترامپ، برخورد رئیس جمهوری آمریکا با مسائل مهم جهانی را 'احمقانه' و 'خطرناک' خواند.

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
ترامپ قرارداد میلیاردی آمریکا با چین را لغو کرد

مقیم/ با لغو قرارداد فروش یک شرکت چیپ‌سازی آمریکایی به چینی‌ها از سوی ترامپ، مقامات چینی به شدت از این مسئله عصبانی هستند.

دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
برجام از محورهای سخنرانی ترامپ در سازمان ملل

مقیم/ تارنمای آمریکایی وال استریت ژورنال نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روزسه شنبه دراولین سخنرانی خود درمجمع عمومی سازمان ملل موضوعاتی چون افزایش فشار بر ایران، کنترل جاه طلبی های هسته ای کره شمالی و فرآیند مبارزه با داعش را با رهبران جهان در میان خواهد گذاشت.

شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
ترامپ تعلیق تحریم های برجامی ایران را تمدید کرد

مقیم/ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد رئیس جمهوری این کشور تعلیق تحریم های هسته ای ایران را برای ۱۲۰ روز دیگر تمدید کرد.

جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
جدیدترین اقدام جنجالی دونالد ترامپ!

مقیم/ به نوشته روزنامه ایندیپندنت، دونالد ترامپ راهی تازه را برای برهم زدن طرح درمانی موسوم به اوباماکر دنبال می‌کند.

یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
ترامپ تحریم‌های کوبا را تمدید کرد

مقیم/ رئیس‌جمهوری آمریکا برای یکسال دیگر تحریم‌های اقتصادی علیه کوبا را تمدید کرد. او اکثر دستاوردهای سیاسی دولت پیشین آمریکا را که مجددا سیاست سرمایه‌گذاری و مسافرت را با هاوانا هموار می‌کرد، لغو کرده است.

شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi