نتایج مرتبط با کلیدواژه تیم ملی فوتبال
بسته شدن قرارداد پرواز چارتر به گوام براي تيم ملي

مقیم/ قرارداد پرواز چارتر براي پرواز اختصاصي تيم ملي به کشور گوام بسته شد.

سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴
کی‌روش: با تمام قدرت پرونده اختلاف با کمیته اخلاق را پیگیری می‌کنم

مقیم/ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴
کی‌روش به دنبال عدد خاص در تیم ملی

ایکونا/ تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی مسابقات مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا را پیگیری می کند که نسبت به گذشته تفاوت هایی در تغییر نسل آن صورت گرفته است اما هنوز نتوانسته کیفیت فنی لازم را داشته باشد.

چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴
فوتبال ژاپن ۲۴ سال از ایران جلوتر است

ایکونا/ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از تساوی تیمش برابر ژاپن با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش گفت: ما در نیمه اول و دوم موقعیت‌های بیشتری نسبت به حریف داشتیم و اعتقاد دارم که پیروزی از دست ما فرار کرد.

سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴
کی‌روش: بازی من این‌ گونه نیست که از پشت ضربه‌ بزنم

ایکونا/ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از اتفاقاتی که در چند وقت اخیر رخ داد، می‌گوید بازی من این طور نخواهد بود که بخواهم از پشت به شانه‌هایشان ضربه‌ بزنم بلکه من رو در رو و چشم در چشم بازی آنها را در آینده نزدیک پاسخ خواهم داد.

جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴
باید به سوئد، دانمارک و اروگوئه برسیم

ایکونا/ سرمربی تیم ملی فوتبال با تاکید بر اینکه هیچ کشوری در دنیا عشق و احساس مردم ایران به فوتبال را ندارند گفت: برای اینکه بتوانیم اتفاقات جام جهانی گذشته را تکرار کنیم کار سختی داریم.

چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴
تهدید کی‌روش به شفاف‌سازی در صورت عدم عذرخواهی کمیته اخلاق

سرمربی تیم ملی فوتبال در بیانیه‌ تازه خود از برخورد و حملات سیستماتیک به فضای تیم ملی سخن گفت؛ برخورد و حملاتی که به گفته کی‌روش تنها یک هدف دارد و آن نیز مختل کردن آماده‌سازی و همین طور نتایج تیم ملی است.

دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴
استفاده از جی پی اس در تمرین تیم ملی فوتبال

ایکونا/ بازیکنان تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران در تمرین عصر سه شنبه خود از جی پی اس استفاده کردند تا کادر فنی بر اساس داده های این سیستم، وضعیت بدنی بازیکنان را ارزیابی کند.

چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴
ایران در رده چهلم جهان

ایکونا/ تیم ملی ایران در تازه‌ترین رده‌بندی ماهانه فدراسیون جهانی فوتبال با یک پله صعود در مکان چهلم جهان قرار گرفت. بر این اساس فوتبال ایران در رده‌بندی تیم‌های آسیایی همچنان رده نخست را در اختیار دارد.

پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴
برخی دنبال ضربه‌زدن هستند

ایکونا/ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: برخی مثل راهزنان به دنبال ضربه زدن به تیم ملی هستند که ما مقابل آنها خواهیم ایستاد.

شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴
کی‌روش: به آینده ایران پس از توافق امیدوارم

ایکونا/ سرمربی تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران در واکنش به توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ گفت: اکنون امید بسیار زیادی داریم. زمینه‌های بسیار مثبتی پیش‌روی ما قرار دارد. بین رویا و واقعیت گاهی اوقات فاصله‌ای وجود دارد اما هیچ شکی نداریم که امید بسیار زیادی برای همه به وجود آمده و ما هم می‌توانیم ساده‌تر از گذشته خودمان را آماده کنیم.

سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴
خبری که باید آن را جدی گرفت/ کروش با ایران فسخ می کند و به مکزیک می رود؟

ایکونا / دوباره شایعه جدایی کروش از تیم ملی؛ به نظر می رسد این بار باید خبر را جدی گرفت.

چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi