نتایج مرتبط با کلیدواژه سرمایه گذاری خارجی
سرمایه گذاری خارجی برای ساخت ۱۰ نیروگاه در مازندران پس از برجام

مقیم/ساری/مدیر طرح تولید پراکنده شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان گفت که پس از برجام قرارداد سرمایه گذاری خارجی برای ساخت ۱۰ نیروگاه ۲۵ مگاواتی در این استان امضا و اجرایی شده است .

چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
دبیر ستاد سرمایه گذری استان قزوین: ۹۰۸ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان قزوین مصوب شده است

مقیم/قزوین/دبیر ستاد سرمایه گذری استان قزوین گفت: با تصویب ۹۰۸ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان تاکنون ۵۴۰ میلیون دلار سرمایه گذاری با اشتغالزایی ۵۰۰۰ نفر در استان محقق شده است.

چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
البرز و جذب ۵۱۹ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در دولت تدبیر و امید

مقیم/کرج/معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت که در مدت ۳ سال فعالیت دولت تدبیر و امید، ۵۱۹ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان البرز جذب شده است.

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
گزارش بانک جهانی از بهبود روند کاهشی سرمایه گذاری مستقیم خارجی درایران

مقیم/بر اساس گزارش جدید بانک جهانی، سرمایه گذاری مستقیم خارجی کشورمان که پس از تشدید تحریم های بین المللی در سال ۲۰۱۲ با شتاب زیادی رو به کاهش نهاد، در سال ۲۰۱۵ با امضای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) به طور چشمگیری از شدت افول آن کاسته شد.

دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵
دورنمای خوش برای سرمایه گذاری خارجی در اردبیل

مقیم/اردبیل/توجه جدی و حمایتی مدیریت عالی اردبیل از سرمایه گذاری و انتخاب آن به عنوان یکی از اولویت های توسعه ای استان در کنار شرایط مناسب ایجاد شده پس از برجام دورنمایی خوش و امیدوار کننده از سرمایه گذاری و رونق فضای کسب و کار در استان فراهم کرده است.

دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵
مدیر یک شرکت ایتالیایی: ثبات قوانین و نرخ ارز، مشوق سرمایه گذاری خارجی در ایران است

مقیم/اصفهان/ مدیر و موسس شرکت هلدینگ معماری ایتالیا گفت: ثبات قوانین و تثبیت برابری ارزی می تواند سرمایه گذاران خارجی را به سرمایه گذاری در ایران تشویق کند.

شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵
دبیر ستاد سرمایه گذاری استان قزوین: سرمایه گذاری خارجی یک میلیارد دلاری در استان قزوین دست یافتنی است

مقیم/قزوین/دبیر ستاد سرمایه گذاری استان قزوین گفت: با همراهی و انسجام بیشتر مدیران دستگاه های اجرایی تحقق سرمایه گذاری خارجی یک میلیارد دلاری در استان دست یافتنی است.

یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵
معاون اجرایی رئیس جمهور: دسترسی بازرگانان ما به بازار های جهانی پس از برجام

مقیم/ معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: در سایه برقراری ارتباط خارجی و لغو تحریم ها دسترسی ما به بازارهای خارجی فراهم شده است. سرمایه گذاران داخلی و خارجی باید بدانند کشور به صورت معقولی اداره می شود و شرایط حاکم بر کشور منجر بر ایجاد آرامش در بازارها می شود.

سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵
مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور خبر داد: موافقت نامه سرمایه گذاری خارجی برای تمامی فرودگاه های کشور

مقیم/ایلام/مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از برنامه ریزی برای انعقاد موافقت نامه سرمایه گذاری خارجی برای تمامی فرودگاه های کشور خبر داد.

یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار: توافق بورسی ایران و آلمان/با شرکت های متخلف در افشای اطلاعات برخورد می شود

مقیم/رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه تفاهم نامه ای با «بافین» آلمان با هدف انتقال دانش و جذب سرمایه گذاری خارجی به امضا رسیده است، گفت: براساس توافق ها قرار است شرکت های ایرانی و آلمانی در کشورهای یکدیگر عرضه شوند.

شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵
یک مقام مسوول: جذب سرمایه گذاری خارجی در استان تهران ۱۲۷برابرشد/ ۲۷میلیون دلار در ۵ ماه

مقیم/مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران از جذب ۲۷ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در پنج ماه نخست امسال خبر داد که نسبت به کل سال ۱۳۹۴ رشد ۱۲۷ برابری داشته است.

سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵
نوبخت: صادرات روزانه ۲ میلیون و ۵۶۸ هزار بشکه نفت دربهار۱۳۹۵

مقیم/تهران/رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در بهار امسال به طور میانگین روزانه ۲ میلیون و ۵۶۸ هزار بشکه نفت صادر شد که رشد ۲ برابری نسبت به زمان مشابه سال قبل نشان می دهد.

دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
تشکیل کارگروه مشترک سرمایه‌گذاری ایران-بلغارستان

مقیم/ معاون وزیر اقتصاد از امضای یادداشت تفاهم تشکیل کارگروه مشترک سرمایه‌گذاری ایران و بلغارستان خبر داد.

دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵
رسانه های خارجی: گشایش درهای بازار ایران به روی سرمایه گذاری خارجی

مقیم/برخی رسانه های خارجی با انعکاس خبر توافق شرکت های هواپیماسازی بوئینگ و خودروسازی فرانسوی با ایران امروز (چهارشنبه) نوشتند که درهای بازار ایران به روی سرمایه گذاری خارجی گشوده شده و قرارداد بوئینگ با ایران ایر بزرگترین توافق تجاری بعد از پیروزی انقلاب میان ایران و آمریکاست.

چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵
از ابتدای امسال؛ مقام مسئول: ۲ تریلیون ریال سرمایه گذاری خارجی در فرابورس جذب شد

مقیم/تهران/مدیر عامل فرابورس از جذب دو تریلیون ریال سرمایه گذاری خارجی در این بازار از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد که با مجموع سرمایه گذاری جذب شده در فرابورس در سال گذشته برابری می کند.

دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین مطرح کرد استفاده از سرمایه‌گذاری خارجی برای تولید و صادرات در استان قزوین

مقیم/مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: سیاست‌های اقتصادی استان قزوین با رویکرد تولید مشترک و صادرات محصول با استفاده از سرمایه‌گذار خارجی دنبال می‌شود.

چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵
گام عملی برای جذب سرمایه گذار خارجی: اولین هیئت سرمایه گذار خارجی برای مذاکره وارد استان قزوین شد

مقیم/قزوین/با ورود اولین هیئت ایتالیایی در سال جاری به استان قزوین اقدام عملی برای پذیرش سرمایه گذاران خارجی برای حضور در استان برای اجرای طرح های تولیدی فراهم شد.

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵
احداث مجتمع تولید قطعات فولادی اشتهارد با سرمایه گذاری خارجی

مقیم/كرج/كارخانه ساخت قطعات فولادی با سرمایه گذاری شركت ایتالیایی در شهرك صنعتی اشتهارد در استان البرز در حال احداث است و پیش بینی مسئولان حكایت از آن دارد كه این پروژه در سال ۹۶ به بهره برداری برسد.

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴
ایران برای رشد اقتصادی به سرمایه گذاری خارجی وابسته است

مقیم/ نشریه لوموند در بازتاب سفر رئیس جمهور ایران به فرانسه نوشت: ایران برای رشد اقتصادیش به شدت به سرمایه گذاری های خارجی نیازمند است.

پنج شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi