نتایج مرتبط با کلیدواژه ��������������
هر گیگابایت اینترنت از ۳۶۰۰ تومان به ۱۴۰۰ تومان رسید

مقیم/معاون وزیر ارتباطات گفت: نرخ موثر یک گیگابایت اینترنت بر مبنای تکنولوژی ADSL که در سال ۹۲، سه هزار و ۶۰۰ تومان محاسبه می شد امروز به ۱۴۰۰ تومان رسیده است.

یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵
کاهش ۲۰ درصدی تعرفه اینترنت برای اپراتورهای مخابراتی

مقیم/مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از کاهش ۲۰ درصدی تعرفه اینترنت برای اپراتورهای مخابراتی خبر داد.

چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵
اینترنت گران نمی‌شود

مقیم/مجلس صبح امروز طرح افزایش تعرفه اینترنت به منظور کمک به بخش‌های مختلفی مانند بهداشت و درمان را رد کرد.

یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
رئیس هیئت مدیره مخابرات ایران : پهنای باند اینترنت استان سمنان ۶.۲ برابر شد

مقیم/مهدیشهر/رئیس هیئت مدیره مخابرات ایران از رشد ۶.۲۵ برابری پهنای باند اینترنت استان سمنان در دولت یازدهم خبر داد و گفت: این سرعت از هشت گیگ به ۵۰ گیگ در ثانیه افزایش یافته است.

سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
سرمایه گذاری ۱۴.۶ میلیارد دلاری چین در اینترنت

مقیم/دولت چین بودجه هنگفت ۱۴.۵۵ میلیارد دلاری(۱۰۰ میلیارد یوآن) را به سرمایه گذاری در بخش اینترنت و پشتیبانی از فعالیت های انجام شده در این بخش اختصاص داد.

دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵
پهنای باند اینترنت ۳۰ ترابیت می شود/ هوشمندسازی رایگان مدارس

مقیم/نمایندگان مجلس، تکالیف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در برنامه ششم توسعه مشخص کردند که طبق آن، این وزارتخانه ملزم به افزایش ظرفیت پهنای باند، هوشمندسازی مدارس و توسعه دولت الکترونیک شد.

شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵
۳۰دی آخرین فرصت اپراتورها برای تفکیک ترافیک داخلی و خارجی اینترنت

مقیم/کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جدیدترین مصوبه خود، تمامی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت را موظف کرد تا ۳۰ دی ماه جاری امکان تفکیک ترافیک داخلی با بین المللی اینترنت را فراهم کنند.

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
پهنای باند اینترنت تا پایان سال ۲.۵ برابر افزایش می یابد

مقیم/وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت تا پایان امسال به ۱۰ هزار گیگابایت در ثانیه معادل دو و نیم برابر وضعیت فعلی افزایش می‌یابد.

شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵
۱۸میلیارد وسیله به اینترنت متصل می شود/ انتقال ۱۱اگزابایت اطلاعات

مقیم/مرکز ملی فضای مجازی آمارهای جهانی منتشر شده در خصوص اتصال اشیاء به اینترنت درسالهای ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ و فرصتها و تاثیرات اقتصادی بیشماری که این فناوری برای کسب و کارها فراهم می کند را منتشر کرد.

یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵
ظرفیت پهنای باند به ۶۴۳ گیگابیت رسید/نصب ۶۰ هزار کیلومتر فیبرنوری

مقیم/براساس آخرین آمارهای منتشر شده، ظرفیت پهنای باند اینترنت کشور تا پایان شهریورماه امسال به ۶۴۳ گیگابیت برثانیه رسید و نزدیک به ۶۰ هزار کیلومتر فیبرنوری در کشور نصب شده است.

دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
تفکیک ترافیک اینترنت از اینترانت تا بهمن/ کاهش قیمت محسوس می‌شود

مقیم/معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تفکیک ترافیک اینترنت از اینترانت مطابق با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تا اول بهمن ماه خبر داد.

جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵
دلیل قطع اینترنت روز گذشته در برخی مناطق تهران/ عذرخواهی زیرساخت

مقیم/به دنبال قطع اینترنت روز گذشته در برخی از نقاط تهران، شرکت ارتباطات زیرساخت اطلاعیه ای صادر کرد.

دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵
استفاده از اینترنت بی‌سیم شهری در اماکن عمومی ممکن می‌شود

مقیم/سخنگوی شرکت مخابرات استان تهران از اجرای طرح «اینترنت بی سیم شهری» برای استفاده مردم از اینترنت مخابرات در اماکن عمومی خبر داد.

دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵
با حضور وزیر ارتباطات در قزوین: ۲۹۸ روستای قزوین به اینترنت پر سرعت مجهز شدند

مقیم/قزوین/با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اینترنت پرسرعت روستای کبریت میان با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار با امکان بهره مندی ۲۹۸ روستا از اینترنت پر سرعت به بهره برداری رسید.

چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵
تکاپو برای راه‌اندازی وای فای شهری

مقیم/وای فای شهری از جمله تکنولوژی‌هایی است که طی سال‌های اخیر به فراوانی در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته و این روزها به نظر می‌رسد اپراتورهای ایرانی اینترنت نیز ادامه حیات در بازار را نیازمند ارائه این سرویس می‌دانند.

دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
درباره اینترنتی که بالاخره ارزان شد

مقیم/کاهش تعرفه و قیمت اینترنت بالاخره پس از مدتها، از اول مرداد به صورت رسمی شکل اجرایی به خود گرفته و طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تمام ارائه‌کنندگان خدمات اینترنت ملزم به اعمال تعرفه‌های جدید هستند.

سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
دسترسی ۵۰ درصد ایرانیها به اینترنت/موبایل در دستان ۷ میلیارد نفر

مقیم/نتایج به دست آمده از طرح آمارگیری دسترسی خانوار ایرانی به ابزارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات از ضریب نفوذ ۵۰ درصدی اینترنت و میزان دسترسی بیش از ۵۰ درصد خانوارها تا پایان سال خبر می دهد.

جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵
از اول مرداد اینترنت موبایل ارزان می‌شود

مقیم/تعرفه استفاده از هر کیلوبایت داده آزاد همراه برای مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی بر اساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات از ابتدای مرداد ماه از ۰.۵ ریال به ۰.۴ ریال کاهش خواهد یافت.

چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵
رویای اینترنت ارزان برای ایرانیان محقق می‌شود؟

مقیم/دسترسی به اینترنت ارزان و باکیفیت سالهاست که از مطالبات اصلی کاربران ایرانی به شمار می‌رود.در این میان بیش از ۱۰ سال است وعده داده شده که با روی کار آمدن شبکه‌ ملی اطلاعات این مهم محقق خواهد شد.

سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵
قیمت اینترنت امشب مشخص می‌شود

مقیم/ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تصمیم‌گیری امشب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره قیمت اینترنت خبر داد و گفت: این کاهش تعرفه کمتر از ۱۵ درصدی که قول داده بودم، نیست.

شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi