نتایج مرتبط با کلیدواژه اسحاق جهانگیری
ادای احترام معاون اول رئیس جمهور به مقام شهدا در سیرجان

مقیم/معاون اول رئیس جمهور با حضور در گلزار شهدای سیرجان، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
بندر کاسپین مرز رسمی و مجاز دریایی شد

مقیم/مصوبه دولت درخصوص تعیین بندر کاسپین در استان گیلان به عنوان مرز رسمی و مجاز دریایی ابلاغ شد

چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
درخواست صنایع بازیافت از جهانگیری برای عودت لایحه"پسماندی" از مجلس

مقیم/اتحادیه صنایع بازیافت ایران با ارسال نامه‌ای به معاون اول رییس جمهوری خواستار اصلاح لایحه "کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استان‌های ساحلی و کلان‌شهرها با مشارکت بخش غیر دولتی" در مجلس شورای اسلامی یا عودت آن به هیئت دولت در صورت عدم اصلاح آن شد.

دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
دستور جهانگیری به ۳عضو کابینه/اولویت‌بندی طرح های متقاضی فاینانس

مقیم/معاون اول رییس جمهور به نوبخت، کرباسیان و سیف دستور داد دستورالعمل نحوه استفاده از منابع مالی خارجی برای طرح‌های اولویت دار را تهیه کنند.

دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶
وزارت نفت برای جلوگیری از هدررفت گاز میادین مشترک برنامه ریزی کند

مقیم/معاون اول رییس جمهور، از وزارت نفت خواست تا با توجه به وجود توان فنی و دانش بومی در کشور،‌ برای جلوگیری از هدر رفت گاز این میادین برنامه ریزی لازم را انجام دهد.

دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
آثار همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم یکی از تجارب ارزنده سیاست منطقه‌ای است

مقیم/ معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه ما دست دوستی به سوی همه اعضای سازمان همکاری شانگهای دراز می‌کنیم، توضیح داد:ایران با برخورداری از جایگاه ویژه ژئوپولیتیکی و ظرفیت‌ها و منابع گسترده طبیعی و انسانی و اجتماعی امروز مدافع سرزمین، صلح، ثبات، توسعه، تعامل و گفت‌وگوی میان فرهنگ‌ها، ملل و اقوام است.

جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶
سفر معاون اول رئیس جمهوری ایران به روسیه

مقیم/ معاون اول رییس جمهور ایران ظهر امروز (پنجشنبه) در بدو ورود به فرودگاه سوچی از سوی «الکسی شوتس» معاون استاندار استان کراسنادار روسیه و مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه مورد استقبال قرار گرفت.

پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶
جهانگیری: ایران گرانیگاه ثبات خاورمیانه است

مقیم/ معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه به رغم تلاش برخی از دولت‌ها برای ایجاد تنش و بحران در منطقه خاورمیانه، ایران به واقع گرانیگاه ثبات خاورمیانه است و تمامی ظرفیت‌ها و امکانات خود را برای ارتقاء امنیت، ثبات و صلح پایدار در سطح منطقه به عمل می‌آورد، گفت: جمهوری اسلامی ایران در این موقعیت، شرایط لازم را برای جذب سرمایه‌گذاری و فعالیت شرکت‌های بین‌المللی فراهم کرده است و تامین منافع کلیه ...

جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
جهانگیری: ایران درتعیین سیاست ها برای توسعه سبد انرژی جهان جایگاه مهمی دارد

مقیم/ «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهوری که برای شرکت در چهارمین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز به بولیوی سفر کرده است، گفت: جمهوری اسلامی ایران در تعیین سیاست ها برای توسعه صادرات گاز و سبد انرژی جهان جایگاه مهمی دارد.

جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
جهانگیری به مناطق زلزله زده می‌رود

مقیم/ معاون اول رئیس‌جمهوری فردا جهت بازدید از مناطق زلزله زده کشور، به کرمانشاه سفر می‌کند.

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
حقانیان: ۲۵ سال با جهانگیری همکار بوده‌ام

مقیم/ معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری اظهار داشت: مردم زلزله‌زده با مشکلات زیادی مواجه هستند و ما نباید طوری صحبت کنیم که ۱۲ میلیون ساکن مسکن مهر هم دچار مشکل شوند.

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
جهانگیری:تنظیم بازار باید حتی الامکان با سازوکارهای اقتصادی انجام شود

مقیم/ معاون اول رییس جمهوری در جلسه ستاد تنظیم بازار گفت: در تنظیم بازار، حمایت از تولید داخلی باید همواره مدنظر باشد و حتی الامکان با ساز و کارهای اقتصادی انجام شود.

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
جهانگیری: پیمانکاران ساختمان های نوساز غیرمستحکم باید بازخواست شوند

مقیم/ معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه اسکان موقت و دائم مردم باید با محوریت بنیاد مسکن انجام شود گفت: اسکان کسانی که خانه هایشان بر اثر زلزله تخریب شده، باید با سرعت هر چه بیشتر انجام شود.

شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
ضرورت به‌کارگیری روش‌های اقتصادی و مبارزه هوشمند در مقابله با قاچاق

مقیم/ جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور و با حضور معاون اول قوه قضاییه و نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶
جهانگیری:گردهمایی اربعین به یکی از نمادهای جهان اسلام تبدیل شده است

مقیم/ معاون اول رئیس‌جمهور راهپیمایی اربعین را سنتی دیرینه برای حفظ نهضت عاشورا دانست و گفت: این مراسم که هر سال باشکوه تر از سال قبل برگزار می شود، به یکی از نمادهای جهان اسلام است.

پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶
جهانگیری: شهادت مرزبانان، عزم ایران را در مبارزه با تروریسم جدی تر می کند

مقیم/ معاون اول رییس جمهوری در پیامی، شهادت تعدادی از مرزبانان در منطقه چالدران به دست اشرار مسلح و تروریست های جنایتکار را تسلیت گفت و تاکید کرد: تردید ندارم که این گونه اقدامات ددمنشانه، عزم ایران را در مبارزه با تروریسم بیش از پیش جدی تر می کند.

دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶
جهانگیری: توسعه کشور از طریق توسعه علمی امکان پذیر است/ قدرت و استقلال دانشگاه نباید گرفته شود

مقیم/ معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: توسعه کشور جز از طریق توسعه علمی امکان پذیر نیست و این موضوع باید مدنظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد.

سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶
جهانگیری: دانش و تجربیات ایران متعلق به ملت عراق است/ روابط تهران ـ بغداد روابطی عالی و مثال زدنی است

مقیم/ معاون اول رئیس جمهوری با تبریک پیروزی های دولت و ملت عراق در مبارزات اخیر علیه گروه های تروریستی و نیز توفیقات در حفاظت از وحدت و تمامیت ارضی این کشور، گفت: جمهوری اسلامی ایران از ابتدای این مبارزه در کنار دولت و ملت عراق بوده و در دوران سازندگی نیز در کنار دولت و ملت عراق خواهد بود و دانش و تجربیات ایران متعلق به برادران عراقی است.

پنج شنبه ۴ آبان ۱۳۹۶
آیین نامه های ساماندهی مشاغل، اصناف و فعالیت‌های شهری در هیات دولت تصویب شد

مقیم/ هیأت دولت در جلسه عصر یکشنبه به ریاست جهانگیری، آیین‌نامه ساماندهی مشاغل، اصناف و فعالیت‌های شهری را به تصویب رساند.

دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
سیاه نمایی ها تاثیری برعزم دولت درخدمت گذاری صادقانه به مردم نخواهدداشت

مقیم/ دفترمعاون اول رییس جمهوری به فضاسازی علیه میزان اشتغال ایجاد شده درسال جاری اشاره و تاکید کرد: این دست سیاه نمایی ها تاثیری بر عزم دولت در خدمت گذاری صادقانه به مردم نخواهد داشت.

یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi