نتایج مرتبط با کلیدواژه دیپلماسی
نشست بین المللی دیپلماسی آب برای احیای دریاچه ارومیه در تبریز

مقیم/تبریز/ نشست بین المللی آب برای احیای دریاچه ارومیه روز سه شنبه با حضور دانشمندان آب جهان اسلام در دانشگاه تبریز برگزار شد.

سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
سرنوشت مبهم توافق آتش بس در سوریه/ مواضع محتاطانه امریکا ، دیپلماسی تلفنی پوتین

مقیم/تهران/ شمارش معکوس با اعلام آمادگی دولت بشار اسد و برخی گروه های معارض برای اجرای آتش بس دو هفته ای در سوریه آغاز شده است، اما بسیاری از کشورهای درگیر در بحران دمشق در سایه ی نگرانی، امیدوارند تا شاید درگیری ها بطور موقت متوقف و راه برای پایان جنگ خونین باز شود.

پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴
دعوت ظریف از ایرانیان برای حضورگسترده پای صندوق رای/حضور هوشمندمردم بزرگترین پشتوانه دیپلماسی است

مقیم/تهران/«محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه در گفت وگو با روزنامه ایران از مشارکت بالای مردم و نوع انتخاب آن در ۲۴ خرداد ۹۲ به عنوان گشایشگر مذاکرات هسته ای یاد و توصیه کرد که ایرانیان در انتخابات هفتم اسفندماه جاری گسترده و هوشمندانه پای صندوق های رای بروند.

سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴
قدرتهای جهانی موفقیت دیپلماسی در قبال ایران را پذیرفته اند 

مقیم/تهران/شورای ملی امریکاییان ایرانی تبار در گزارشی که روز جمعه انتشار یافت تاکید کرد که قدرتهای جهانی پذیرفته اند دیپلماسی در قبال ایران امری ضروری است و موفقیت این دیپلماسی ثابت شده است.

شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴
توسعه دیپلماسی اقتصادی/ اعزام هیات خراسان رضوی به لهستان و پذیرایی هیات اسلواک در مشهد

مقیم / مشهد / رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور گفت: توسعه دیپلماسی اقتصادی طی ماههای اخیر در خراسان رضوی روند مطلوبی دارد.

یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴
PMD‌و اولویت‌ دیپلماسی درگفت‌و‌گو با بروجردی

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش اخیر آمانو معتقد است که آژانس استقلال کامل سیاسی ندارد بلکه فشار پذیر است؛ همچنانکه این ادعای دروغ در گزارش آژانس که ایران تا مقطعی در پی ساخت سلاح هسته‌ای بوده امری خلاف است.

سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴
جلسه روخوانی قانون اساسی روایتی از دیدار «رزمندگان» دیپلماسی با رهبر انقلاب

مقیم / حضرت آیت الله خامنه ای صبح روز یکشنبه هفته گذشته در دیدار وزیر امور خارجه و سفرا و کارداران جمهوری اسلامی سیاست خارجی کشور را همان سیاست خارجی نظام در قانون اساسی خواندند.

شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴
مادلین آلبرایت: توافق با ایران یک توافق برد- برد و فرصت بی بدیل دیپلماسی است

ایکونا/ 'مادلین آلبرایت' وزیر خارجه آمریکا در دولت بیل کلینتون گفت: توافقنامه هسته ای امضا شده با ایران، یک توافق برد - برد و ابتکار عمل بدیع دیپلماسی است که نباید آن را از دست داد.

سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴
روحانی در دیدار نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی: توافق وین نمایش قدرت دیپلماسی برای حل اختلافات بود

ایکونا/ رییس جمهوری در دیدار نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی، توافق وین را «نمایش قدرت دیپلماسی برای حل اختلافات و مشکلات بین المللی» دانست و تصریح کرد: باید همانطور که برای حصول توافق تلاش شد، بر اجرای دقیق و کامل آن نیز متمرکز شویم تا ملت های ما و همه جهان، از ثمرات آن بهره مند شوند.

سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴
هنر دیپلماسی واقع‌گرا در توافق وین

ایکونا / خوش چهره، جلال/ اگر توافق وین را محصول واقع‌گرایی دیپلماتیک همه طرف‌های مذاکرات هسته‌ای قلمداد کنیم که هریک با دست کشیدن از انتخاب میان گزینه محال "خوب و بد" به راه‌حل "توافق رضایت بخش" از درون وضعیت انتخابی میان "بد و بدتر" تن داده‌اند، آنگاه لازم است از این فرصت ایجاد شده برای موقعیت بهینه بهره برد.

شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴
ظریف: کسانی که دم از زور می زنند ظرفیت مدیریت دیپلماسی ندارند

ایکونا/ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه گفت: کسانی که پس از توافق در وین همچنان از کاربرد زور سخن می گویند ، ظرفیت و توانایی لازم برای مدیریت ، پیشبرد و تثبیت دیپلماسی را ندارند.

دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi