نتایج مرتبط با کلیدواژه برجام
هند و روسیه در مورد توافق هسته ای ایران گفت و گو کردند

مقیم/هند و روسیه در مورد مسائل و مشکلات منطقه ای و جهانی از جمله اجرایی شدن برجام یا همان توافق هسته ای با ایران گفت و گو کردند.

جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷
اروپا به وعده خود عمل نکرد

مقیم/وزیر خارجه ایران در جریان دیدار خود از هند گفت: اروپایی‌ها به تعهدات خود عمل نکردند.

پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷
اتریش بار دیگر بر حفظ برجام تاکید کرد

مقیم/'الکساندر فان دربلن' رئیس جمهوری دولت فدرال اتریش بار دیگر حمایت کشورش را از توافق هسته ای ایران اعلام و حفظ آن را بسیار مهم خواند.

پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷
فراتر از برجام هیچ تعهدی نمی‌پذیریم/ از اروپا ناامید شده‌ایم

مقیم/معاون اول رئیس‌جمهور گفت: اگرچه از کارآمدی اروپا برای انجام یک اقدام عملی تاحدود زیادی ناامید شده‌ایم، ولی هنوز جای امیدواری است که اروپا بتواند اقدامی در مورد برجام انجام دهد.

چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷
خروج آمریکا از برجام پیروزی اخلاقی ایران است

مقیم/ رئیس جنبش رنسانس اسلامی مالزی، خروج آمریکا از توافقنامه برجام را به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای بین المللی سال ۲۰۱۸نام برد و گفت: رویارویی اتحادیه اروپا با آمریکا با موضوع برجام یک پیروزی اخلاقی برای ایران است.

پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷
واکنش ظریف به خروج آمریکا و رژیم صهیونیستی از یونسکو

مقیم/وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: بعد از برجام، نفتا، پیمان مشارکت فراآتلانتیک (اروپا ـ آمریکا) و معاهده آب و هوایی پاریس و... ، رژیم ترامپ به همراه رژیم اسرائیل امروز رسما از یونسکو خارج شدند.

چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷
سفیر ایران در اتحادیه اروپا:برجام در سال ۲۰۱۹ به تار مویی بند است

مقیم/سفیر ایران در اتحادیه اروپا در یادداشتی اعلام کرد: برجام در سال ۲۰۱۹ به تار مویی بند است.

سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷
برجام «خیرات» دولت یازدهم است/ مبنا را بر ادامه خشکسالی بگذاریم

مقیم/رئیس جمهور گفت: برجام یکی از خیرات دولت یازدهم است که خیرات آن برای همیشه می ماند و مثل کار خیری است که پایان ندارد.

دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷
اروپا به تعهداتش عمل نکند، راهی جز خروج از برجام نداریم

مقیم/یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: اگر اروپا هم مانند آمریکا به تعهدات خود در قالب برجام عمل نکند و ایران از برجام منتفع نشود، هیچ راهی به جز خروج از برجام برای ما باقی نمی‌ماند.

جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷
برجام پس از خروج آمریکا آسیب دیده است

مقیم/مشاور رئیس جمهور تصریح کرد: برجام پس از خروج آمریکا آسیب دیده و ممکن است با عدم تعهد برخی کشورها آسیب بیشتری هم ببیند.

دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
روسیه با ربط دادن برجام به مسائل دیگر مخالفت کرد

مقیم/نماینده دایمی روسیه در سازمان ملل تاکید کرد که کشورش مخالف ارتباط دادن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) با مسائل دیگر است.

پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
آمریکا باید به خاطر اقدامات غلط خود محکوم و مسئول شناخته شود

مقیم/سفیر کشورمان در سازمان ملل می‌گوید دنیا باید آمریکا را به خاطر اقدامات نادرست و غیرمسئولانه اش محکوم کرده و آن را مسئول بداند.

پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
عراقچی: فشارهای آمریکا برای کاهش صادرات نفت ایران شکست خورده است

مقیم/معاون سیاسی وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران، فشارهای آمریکا برای مجاب کردن ژاپن به کاهش واردات نفت از ایران را شکست خورده خواند.

جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷
ایران و اروپا بر گسترش همکاری‌های هسته‌ای توافق کردند

مقیم/ ایران و اروپا در پایان سمینار دو روزه همکاری‌های بین‌‌المللی هسته‌ای در بلژیک، روز سه شنبه با صدور بیانیه‌ای بر تداوم و گسترش همکاری‌های صلح‌آمیز انرژی هسته‌ای در چارچوب برجام توافق کردند.

چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷
اشمید: ایران باید به ‌طور مؤثر از مزایای برجام بهره‌مند شود

مقیم/دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا در اظهاراتی در سومین سمینار همکاری‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران و اروپا دربروکسل اذعان داشت که ایران بر اساس برجام بایستی به‌ طور مؤثر از مزایای لغو تحریم‌ها بهره‌مند شود.

سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
نشست بروکسل و هشدار ایران به اروپا درباره مزایای برجام

مقیم/نمایندگان و دیپلمات های جمهوری اسلامی ایران دیروز در سومین سمینار همکاری های صلح امیز هسته ای و چهارمین دور از گفت و گوهای سطح بالای ایران و اتحادیه اروپا که در بروکسل برگزار شد، بر لزوم تسریع در اجرای موثر برجام در شرایط خروج غیر قانونی آمریکا تاکید کردند.

سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
تصور دستیابی به سازوکار مالی با اروپا ساده انگاری است

مقیم/سفیر اسبق ایران در فرانسه با بیان اینکه ساده انگاری است که تصور کنیم به یک ساز و کار مالی با طرف اروپایی دست پیدا خواهیم کرد، گفت: اروپا مصمم است بدون پرداخت هزینه‌ای برجام را حفظ کند.

سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
تمام فعالان اقتصادی ایتالیا از مزاحمت‌های آمریکا عصبانی هستند

مقیم/وزیر خارجه کشورمان گفت: در حاشیه کنفرانس گفتگوهای مدیترانه ای با گروهی از فعالان اقتصادی ایتالیا که علاقمند به کار با ایران هستند، دیدار کردم؛ همه آنها از مزاحمت های آمریکا عصبانی هستند.

جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷
سنایی با سفیر اتحادیه اروپا در مسکو دیدار و گفتگو کرد

مقیم/سفیر کشورمان در روسیه با «مارکوس ادرر» سفیر اتحادیه اروپا در مسکو دیدار و گفتگو کرد.

جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷
آخرین مراحل کانال ویژه مبادلات مالی ایران و اروپا بررسی شد

مقیم/مدیر سیاسی وزارت امور خارجه فرانسه در دیدار با معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران وضعیت برجام و مراحل نهایی ثبت و راه اندازی کانال ویژه مبادلات مالی را مورد بررسی قرار داد.

پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi