نتایج مرتبط با کلیدواژه برجام
اشمید: ایران باید به ‌طور مؤثر از مزایای برجام بهره‌مند شود

مقیم/دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا در اظهاراتی در سومین سمینار همکاری‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران و اروپا دربروکسل اذعان داشت که ایران بر اساس برجام بایستی به‌ طور مؤثر از مزایای لغو تحریم‌ها بهره‌مند شود.

سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
نشست بروکسل و هشدار ایران به اروپا درباره مزایای برجام

مقیم/نمایندگان و دیپلمات های جمهوری اسلامی ایران دیروز در سومین سمینار همکاری های صلح امیز هسته ای و چهارمین دور از گفت و گوهای سطح بالای ایران و اتحادیه اروپا که در بروکسل برگزار شد، بر لزوم تسریع در اجرای موثر برجام در شرایط خروج غیر قانونی آمریکا تاکید کردند.

سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
تصور دستیابی به سازوکار مالی با اروپا ساده انگاری است

مقیم/سفیر اسبق ایران در فرانسه با بیان اینکه ساده انگاری است که تصور کنیم به یک ساز و کار مالی با طرف اروپایی دست پیدا خواهیم کرد، گفت: اروپا مصمم است بدون پرداخت هزینه‌ای برجام را حفظ کند.

سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
تمام فعالان اقتصادی ایتالیا از مزاحمت‌های آمریکا عصبانی هستند

مقیم/وزیر خارجه کشورمان گفت: در حاشیه کنفرانس گفتگوهای مدیترانه ای با گروهی از فعالان اقتصادی ایتالیا که علاقمند به کار با ایران هستند، دیدار کردم؛ همه آنها از مزاحمت های آمریکا عصبانی هستند.

جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷
سنایی با سفیر اتحادیه اروپا در مسکو دیدار و گفتگو کرد

مقیم/سفیر کشورمان در روسیه با «مارکوس ادرر» سفیر اتحادیه اروپا در مسکو دیدار و گفتگو کرد.

جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷
آخرین مراحل کانال ویژه مبادلات مالی ایران و اروپا بررسی شد

مقیم/مدیر سیاسی وزارت امور خارجه فرانسه در دیدار با معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران وضعیت برجام و مراحل نهایی ثبت و راه اندازی کانال ویژه مبادلات مالی را مورد بررسی قرار داد.

پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷
ابتکارات جدیدی در خصوص SPV در حال طراحی است

مقیم/معاون وزیر امور خارجه تصریح کرد:ابتکارات جدیدی در خصوص SPV در حال طراحی است و مذاکرات کارشناسی ما با آنها ادامه دارد.

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
شایعه آمادگی وزارت امور خارجه برای خروج از برجام کذب است

مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: شایعه منتشره در فضای مجازی مبنی بر آماده شدن وزارت امور خارجه برای خروج از برجام، کذب و هدفمند است.

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
بازگشت تحریم های آمریکا علیه ایران

مقیم/برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) به بررسی بازگشت تحریم های آمریکا علیه ایران و اقدامات انجام شده در این زمینه می پردازد.

سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
ایران در صورت تعلل اروپا برای حفظ برجام، راه دیگری درپیش می‌گیرد

مقیم/سفیر اسبق ایران در رومانی گفت: اگر ایران به این نتیجه برسد که تعلل اروپا بیشتر از حد معمول شده است، قطعا راه‌های دیگری را دنبال خواهد کرد.

سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
عدم تعهد اروپا به برجام می‌تواند موجب بی‌ثباتی در منطقه شود

مقیم/رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: لازم است اروپا هرچه سریع‌تر به تعهد خود در برجام عمل کند، زیرا عدم تعهد اروپا می‌تواند موجب بی‌ثباتی در منطقه شود.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷
اجازه فرصت سوزی به اروپا ندهیم/اجرای مکانیزم مالی نبایدطولانی شود

مقیم/عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اروپایی‌ها مدام بهانه می‌آورند که اجرای مکانیزم مالی پیچیده و زمان‌بر است در حالی که آنها می‌خواهند همکاری خود با آمریکا و ایران را به طور همزمان پیش ببرند.

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷
حفظ ان پی تی و تداوم برجام نیازمند هوشیاری بیشتر جامعه جهانی است

مقیم/سفیر ایران در سازمان ملل حفظ تمامیت ان پی تی و تداوم اجرای برجام را نیازمند هوشیاری بیشتر جامعه بین المللی در قبال اتهامات ساختگی آمریکا در قبال ایران دانست.

شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷
دستگاه دیپلماسی مذاکرات خود با اروپا را تعیین تکلیف کند

مقیم/عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: به دستگاه دیپلماسی گفته شده است که هر چه سریعتر مذاکرات خود با اروپا را جلو ببرد و تعیین تکلیف کند.

جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷
ایران تحریم‌ها راباافتخار می‌شکند/مرگ بر آمریکا را باید عملی کنیم

مقیم/رئیس جمهور با بیان اینکه من به رهبران کشورهای جهان گفتم که ما این بار با افتخار تحریم‌ها را خواهیم شکست، گفت: طبق قطعنامه ۲۲۳۱ تمام کشورهای دنیا موظفند روبروی آمریکا بایستند.

دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷
آمریکا نمی‌تواند برجام راتضعیف کند/آرزوهای بهتری برای برجام داشتم

مقیم/وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه آمریکایی‌ها بعد از یک سال و نیم تلاش هنوز هم نمی‌توانند برجام را تضعیف کنند، گفت: هنوز هم با افتخار اعلام می‌کنم برجام بهترین توافق ممکن بود.

دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷
اروپا با سازوکار مالی خود آمریکا را پشت سر می گذارد

مقیم/استاد دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، انتشار خبرهایی علیه ساز و کار مالی اروپا با ایران به نقل از منابع ناشناس را جنگ روانی کاخ سفید دانست و گفت: اتحادیه اروپا به سرعت به سمت چندجانبه گرایی در حرکت است و این آمریکاست که از این روند جا خواهد ماند.

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
ان بی سی: ایران ستیزان واشنگتن به هدف خود نرسیدند

مقیم/شبکه خبری ان بی سی آمریکا گزارش داد که تیم بولتون و دیگر ایران ستیزان داخل و خارج کاخ سفید به هدف خود برای آنچه «فشار حداکثری» علیه ایران می خوانند، نرسیدند.

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
تاریخ ایران سرشار از مقاومت برابر فشارهای خارجی است

مقیم/استاد روابط بین الملل دانشگاه جورج تاون واشنگتن، جنگ روانی را بخشی از راهبرد فشار حداکثری آمریکا دانست و گفت: تاریخ ایران سرشار از مقاومت برابر فشارهای خارجی است.

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را ارائه و اجرا کند

مقیم/رئیس جمهور نوشت: اکنون ضروری است سه کشوراروپایی به اضافه روسیه و چین، بسته نهایی خود را که می‌باید تحریم های آمریکا را جبران کند ارائه و اجرایی کنند.

جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi