نتایج مرتبط با کلیدواژه برجام
شرمن با دفاع مجدد از برجام: ‌تایید نکردن پایبندی ایران سبب بی‌اعتمادی می‌‌شود

مقیم/ «وندی شرمن» دیپلمات سابق وزارت خارجه آمریکا گفت که اگر دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور از تایید پایبندی ایران به توافق هسته ای امتناع ورزد، روابط با کره شمالی را بدتر خواهد کرد و نیز سبب بی اعتمادی می شود.

یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶
خروج از برجام اعتبار آمریکا را تضعیف می کند

مقیم/ دیپلمات پیشین پاکستان و مدیر مرکز بین المللی مطالعات راهبردی پاکستان تصریح کرد:برجام (JCPOA) توافق بین ایران و آمریکا نیست و خروج از برجام از سوی آمریکا، دولت ایالات متحده را بیش از گذشته تضعیف می کند.

شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶
اتحادیه اروپا: مردم ایران باید نتایج برجام را حس کنند

مقیم/ راهکارهای جذب سرمایه گذاری و مشارکت خارجی از طریق اصلاحات داخلی در کنار جلب اعتماد بین المللی با پشتوانه برجام، در مجمع ایران و اروپا در زوریخ بررسی شد و اتحادیه اروپا بار دیگر با تکرار پیام محکم حمایت از برجام تاکید کرد که مردم ایران باید نتایج آن را حس کنند.

شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶
ترامپ تصمیم خود درباره برجام را گرفته است

مقیم/ سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد ترامپ به زودی راهبرد فراگیر خود را درباره تعامل با ایران اعلام خواهد کرد.

جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶
صالحی: برجام غیر قابل مذاکره مجدد است

مقیم/ علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی روز پنجشنبه گفت: برجام غیر قابل مذاکره مجدد و بهترین راه، پایبندی به آن است.

جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶
لاریجانی: مذاکرات در موضوع هسته‌ای پایان یافته است

مقیم/ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تا وقتی که منافع ما در برجام تأمین شود ما آن را قبول داریم.

چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶
تیم مذاکرات هسته‌ای نامزد دریافت جایزه‌ صلح‌ نوبل

مقیم/ یک رسانه آمریکایی اعلام کرد که تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران که توافق برجام را به امضاء رساند از نامزدهای دریافت جایزه صلح نوبل است.

شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶
جان کری: خروج از برجام اقدامی غیرمنطقی است

مقیم/ وزیر امور خارجه پیشین آمریکا در مقاله‌ای با تاکید بر این‌که «برجام کارساز بوده است»، نوشت: خارج شدن از توافق هسته‌ای با ایران غیرمنطقی است.

شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶
حمایت قاطع ١٣٤ کشور جهان از برجام

مقیم/ وزرای خارجه گروه ٧٧ و چین در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، برجام را یک الگوی سازنده و واقعی و نتیجه عملکرد موفقیت آمیز نظام چندجانبه گرا در حل مسایل مهم جهانی دانستند.

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
حمایت جهان از رویکرد ایران در برجام، موفقیت بزرگ دولت است

مقیم/ معاون رئیس جمهوری گفت: اینکه امروز جهان و از جمله آژانس بین المللی انرژی اتمی پشت ایران اسلامی ایستاده و از رویکردهای ما در برجام حمایت می کنند، موفقیت بزرگ دولت است.

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
تمام منافع برجام پیشاپیش در اختیار ایران قرار گرفته است

مقیم/ مشاور امنیت ملی آمریکا ادعا کرد: تمام منافع (برجام) پیشاپیش در اختیار ایران قرار گرفته است.

جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
صادقی: سخنرانی ترامپ نشانگر رجزخوانی و استیصال دولت آمریکا است

مقیم/ یک عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با بیان اینکه «سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل را می‌توان شکست گفتمانی تلقی کرد» گفت: سخنرانی ترامپ بیشتر یک رجزخوانی بود تا سخنرانی رئیس‌جمهور یک کشوری که از قدرت‌های جهانی است.

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
دولت ترامپ نمی خواهد هزینه ای بابت خروج از برجام بدهد

مقیم/ کارشناس حوزه سیاست خارجی آمریکا با بیان این که خروج از برجام به نفع ترامپ و آمریکا نیست، گفت: دولت ترامپ فعلا نمی خواهد هزینه ای بابت خروج از برجام بدهد.

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
ولایتی: مذاکره دوباره درباره برجام پذیرفتنی نیست

مقیم/ مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: به هیج وجه ایده مذاکره دوباره درباره برجام که از سوی برخی کشورها مطرح شده است، پذیرفتنی نیست.

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
نشست وزیران خارجه گروه ۱+۵ با ایران فردا در نیویورک

مقیم/ تارنمای اتحادیه اروپا اعلام کرد وزیران امور خارجه کشورهای عضو گروه E۳/EU+۳ (گروه ۱+۵) فردا چهارشنبه ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور ماه) در خصوص اجرای «برنامه جامع اقدام مشترک» (برجام) با ایران در نیویورک دیدار می کنند.

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
موگرینی:توافق هسته ای متعلق به جامعه بین المللی است

مقیم/ فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، توافق هسته ای را یک توافق خوب خواند و آن را متعلق به جامعه بین المللی دانست.

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
ایران به توافق هسته ای پایبند است

مقیم/ مدیرکل آژانس بین المللی انرژی هسته ای در مجمع عمومی سالانه آژانس در وین گفت: ایران به توافق هسته ای پایبند است و تحت شدیدترین برنامه بازرسی قرار دارد.

دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
رسانه های چین: روحانی کارشکنی های آمریکا علیه برجام را برجسته می کند

مقیم/ رسانه های چین امروز دوشنبه گزارش کردند حسن روحانی رییس جمهوری ایران، کارشکنی های دولت دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا برضد برجام را در سازمان ملل برجسته خواهد کرد.

دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
خروج از توافق هسته ای بشدت به اعتبار آمریکا آسیب می رساند

مقیم/ بن رودز» مشاور «باراک اوباما» رئیس جمهوری پیشین آمریکا در توئیتی نوشت: خروج آمریکا از توافق هسته ای ایران بشدت به اعتبار این کشور آسیب می رساند.

دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi