نتایج مرتبط با کلیدواژه برجام
اتحادیه اروپا: همه‌ طرف‌ها به تعهدات خود در برجام پایبند بوده‌اند

مقیم/ سخنگوی فدریکا موگرینی تاکید کرد که تاکنون همه‌ی طرف‌ها به تعهدات خود در برجام پایبند بوده‌اند.

جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶
با ترامپ در خصوص برجام اختلاف نظر دارم

مقیم/ «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه آمریکا روز سه شنبه با تایید گزارش های خبری منتشر شده مبنی بر اختلاف نظر او با «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری این کشور در خصوص برخی ابعاد توافق هسته‌ای با ایران گفت: همچنان در حال بررسی کارآمدی این توافق هستیم.

چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶
انتقاد مشاور سابق اوباما از سخنان وزیر امورخارجه آمریکا درباره برجام

مقیم/ 'بن رودس' مشاور سابق باراک اوباما با انتقاد از سخنان وزیرامور خارجه آمریکا درباره پایبندی ایران به برجام ‏هشدار داد که در صورتی که ترامپ توافق هسته ای را زیر پا بگذارد، اعتبار آمریکا برای حل بحران شبه جزیره کره از بین ‏خواهد رفت.‏

چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶
نشست هیات نظارت بر برجام این هفته برگزار می‌شود

مقیم/ رئیس مرکز تحقیقات استرتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام برگزاری جلسه هیئت نظارت بر برجام در هفته جاری گفت: قطعا پاسخ ما به آمریکایی ها صریح، روشن و قوی خواهد بود.

یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
قانون جدید کنگره یک اقدام دشمنانه و خصومت‌آمیز علیه ایران است

مقیم/ رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام با بیان اینکه موشکهایمان را به هیچ وجه از دست نمی دهیم، گفت: قانون جدید کنگره آمریکا خیلی روشن و بیّن یک اقدام دشمنانه و خصومت‌آمیز علیه ایران است.

شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
ایران تهدیدات غیربرجامی را با اقدامات متقابل پاسخ خواهد داد

مقیم/ حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران روز شنبه با انتشار پیامی در صفحه توییتری اش در واکنش به تحریم های اخیر آمریکا نوشت: 'ایران تهدیدات غیر برجامی را با اقدامات متقابل غیر برجامی و نقض برجام را با اقدامات متقابل برجامی پاسخ خواهد داد'.

شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
اقدام آمریکا، تحریمی جدید و نقض کننده برجام است

مقیم/ عضو هیات نظارت بر اجرای برجام گفت: قانون جدید مجالس آمریکا، اولا یک تحریم جدید است و هم، نقض کننده برجام به شمار می رود و حتی ناقض قطعنامه است.

شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
خروج از برجام آمریکا را منزوی می کند

مقیم/ 'ریچارد هاس' رئیس شورای روابط خارجی آمریکا به کاخ سفید هشدار داد که خروج از توافق هسته ای با ایران، آمریکا را ‏به انزوا خواهد کشید.‏

شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
شاهد نقض بندهای ۲۶، ۲۸ و ۲۹ برجام از سوی آمریکا هستیم

مقیم/ سید عباس عراقچی معاون حقوقی و امور بین الملل وزیر امور خارجه گفت: وزارت خارجه با پیش نویس طرح مجلس درباره اقدامات آمریکا موافق است.

شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
همه گزینه‌ها پیش روی ماست

مقیم/ عضو هیئت نظارت بر برجام در واکنش به تصویب تحریم‌های جدید مجلس نمایندگان آمریکا علیه ایران، گفت: همه گزینه‌ها پیش روی ماست و تصمیم‌های لازم، مقتضی و قدرتمندانه‌ای را اتخاذ خواهیم کرد.

پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
کمیته نظارت بر برجام تصمیمات جدیدی در مقابل تحریم‌های جدید آمریکا اتخاذ می‌کند

مقیم/ رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کمیته نظارت بر برجام قطعا تصمیمات جدیدی را در مقابل تحریم‌های آمریکا اتخاذ می‌کند.

چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
اقدام خصمانه آمریکا با واکنش قطعی ایران مواجه خواهد شد

مقیم/ رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام: اقدامی که کنگره آمریکا در حال تصویب آن است، یک اقدام خصمانه کاملا روشن علیه جمهوری اسلامی ایران است و با واکنش قطعی ایران مواجه خواهد شد.

چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
قدردانی از حمایت ترک ها در اجرای برجام

مقیم/ مقام های اتحادیه اروپا روز سه شنبه در مذاکرات سیاسی سطح بالا با دولت ترکیه دربروکسل، بر ارتقای حقوق بشر و حکومت قانون در ترکیه تاکید و از حمایت این کشور در اجرای برجام قدردانی کردند.

سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
آمریکا برای اجرای برجام به عزم سیاسی نیاز دارد

مقیم/ وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به این‌که «هم‌اکنون آمریکا کمترین پایبندی را نسبت به برجام دارد» تاکید کرد که آمریکا برای اجرای تعهدات خود در برجام به عزم سیاسی نیاز دارد.

دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
اجرای برجام و گام های رو به جلو در وین

مقیم/ هشتمین کمیسیون مشترک ایران و ۱+۵ در حالی هفته گذشته پایان یافت که دو موضوع هسته ای و رفع تحریم ها در کانون توجه هیات های حاضر در نشست قرار داشت و بر پایبندی همه طرف ها به عملیاتی سازی برجام تاکید شد.

دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
برای وقتی که آمریکا از برجام خارج شود آماده‌ایم

مقیم/ رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران با تاکید بر این‌که تمام طرف‌های توافق هسته‌ای باید از خود حسن نیت نشان دهند، گفت: اما آن‌چه آمریکا نشان می‌دهد نقض روح و متن توافق است.

شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
هزینه لغو برجام بر عهده آمریکا است

مقیم/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که آمریکا نمی تواند یکجانبه و به تنهایی برجام را لغو کند،گفت: هزینه لغو برجام بر عهده آمریکا است.

جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
برجام سراسر جهان را امن تر کرد

مقیم/ مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: توافق هسته ای ایران جهان را امن تر کرده است.

جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
آمریکا با تحریم های جدید فضا را مسموم می کند

مقیم/ معاون وزیر خارجه، پیش از آغاز هشتمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین آمریکا را به مسموم کردن فضای تجارت با وضع تحریم های جدید علیه ایران متهم کرد.

جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
بدعهدی آمریکا، روی میز کمیسیون مشترک ایران و۱+۵

مقیم/ هشتمین کمیسیون مشترک ایران و ۱+۵ در حالی امروز جمعه سی ام تیرماه در وین برگزار می شود که لزوم بررسی بدعهدی آمریکا در اجرای برجام به ویژه در روزهای گذشته یکی از مهمترین مسائل قابل طرح در آن است.

جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi