نتایج مرتبط با کلیدواژه ����������
بعیدی نژاد: گزارش گروه بین المللی بحران سند درخشانی بر اثبات موفقیت ایران در مذاکرات هسته ای است

مقیم/ حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی عنوان کرد: گزارش گروه بین المللی بحران خود سند درخشانی برای اثبات موفقیت ایران در پیشبرد و تامین اهداف ملی خود در مذاکرات هسته ای است.

پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
آمریکا طرح «تعلیق تحریمهای ایران» را تمدید می کند

مقیم/ برخی منابع آگاه در دولت آمریکا از تداوم پایبندی واشنگتن به تعهدات مندرج در توافق هسته ای با ایران برای یک هفته جاری خبر دادند.

سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
رفع تحریم های غیرهسته ای ایده جدیدی است

مقیم/ سخنگوی وزارت امور خارجه، طرح رئیس جمهوری برای برداشتن تحریم های غیر هسته ای را ایده جدیدی دانست که پیچیدگی های خاص خود را دارد و گفت: هیچ اقدام و کاری در دیپلماسی نشدنی نیست.

دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تلویزیون دولتی روسیه: برجام ایران را از انزوای شبه کره شمالی خارج کرد

مقیم/ در یک برنامه شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه اعلام شد: دستیابی به برجام و لغو تحریم ها، امتیاز بزرگ حسن روحانی رئیس جمهوری کنونی و دولت وی است که ایران را از شرایط انزوای نزدیک به کره شمالی خارج کرد، در حالیکه هیچ کارشناس خارجی چنین موفقیتی را برای تهران پیش بینی نمی کرد.

یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
سفیر ایران در ارمنستان: برجام فریبکاری ضدایرانی غرب را باطل کرد

مقیم/ سیدکاظم سجادی سفیر ایران در ارمنستان گفت: پس از اجرای برجام، جمهوری اسلامی توانست با کاربرد سیاست های هوشمندانه و زیرکانه توسط دستگاه سیاست خارجی، کشورهای غربی را که در پی ادامه فریبکاری های ضدایرانی خود در جهان و معرفی کردن تهران به عنوان عامل بی ثباتی، تهدید صلح و امنیت بین المللی بودند، ناکام کند.

یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
آدام زوبین: لایحه تحریم های جدیدِ ایران مغایر با روح برجام است

مقیم/ معاون سابق وزارت خزانه داری آمریکا در زمینه اطلاعات مالی و تروریسم، لایحه تحریم های جدید علیه ایران را مغایر با روح برجام و موجب تضعیف رابطه واشنگتن و متحدان اروپایی، عنوان کرد.

شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
ایران-کره جنوبی؛ چهار سال دیپلماسی پررنگ سیاسی و اقتصادی تهران در شرق آسیا

مقیم/ دولت تدبیر و امید از بدو روی کار آمدن، گسترش روابط دیپلماتیک و اقتصادی با سایر کشورهای جهان را در راس برنامه های سیاست خارجی خود قرار داد که در این میان، گسترش روابط با کشورهای مختلف منطقه شرق آسیا از جمله کره جنوبی، سهمی عمده داشت.

شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
پاسخ وزارت امور خارجه به شبهات برجامی نامزدها

مقیم/ روابط عمومی وزارت خارجه در گزارشی ۹ صفحه ای به شبهاتی که برخی نامزدهای ریاست جمهوری و ستادهای آنها در روزهای اخیر نسبت به برجام مطرح کرده اند ، پاسخ داد واز آنها خواست متن گزارش های اجرای برجام که در سایت این وزارتخانه است را مطالعه کنند.

یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
ظریف: به حرف های ترامپ زیاد توجه نکنید

مقیم/ وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به این موضوع که ترامپ گفته است شاید به برجام پایبند نباشیم، گفت: به حرف های ترامپ زیاد توجه نکنید.

چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
عراقچی: آمریکا کماکان به تعهدات خود در مورد برجام پایبنداست

مقیم/ معاون حقوقی و امور بین الملل وزیرامورخارجه گفت: طرف آمریکایی به عنوان موضع رسمی گفت که درحال ارزیابی (review) برجام است اما در طول این ارزیابی کماکان به تعهدات خود پایبند هستند.

چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
واشنگتن تا تکمیل فرایند بررسی «برجام» به آن پایبند می ماند

مقیم/ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری خود با اشاره به روند ۹۰ روزه بررسی توافق هسته ای اعلام کرد که دولت این کشور تا پایان این فرایند به تعهدات خود پایبند می ماند.

سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
استاد دانشگاه استکهلم سوئد: باید به دولت یازدهم به خاطر برجام تبریک گفت

مقیم/ استاد علوم سیاسی دانشگاه استکهلم سوئد گفت: باید به دولت یازدهم به خاطر دستیابی به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و موفقیت در توقف و کند کردن روند تحریم ها تبریک گفت.

دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
وزیر خارجه آمریکا نامه پایبندی ایران به برجام می دهد؛ ترامپ: ممکن است در توافق نمانیم

مقیم/ «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا برخلاف نامه «رکس تیلرسون » وزیر امور خارجه اش مبنی بر پاییندی ایران به اجرای برجام درمصاحبه با خبرگزاری آسوشیتدپرس با ادعای اینکه « ایران با اقداماتش در سراسر منطقه و خارج از آن، روح توافق را نقض کرده»، گفت: ممکن است در توافق نمانیم.

دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
کربی: ارسال نامه تاییدیه پایبندی ایران به برجام به کنگره برای ترامپ ناراحت کننده بود

مقیم/ جان کربی سخنگوی سابق وزارت خارجه آمریکا در دولت اوباما، با نگارش مقاله ای در تارنمای خبری سی ان ان، تاکید کرد: فرستادن نامه تأییدیه پایبندی ایران به تعهدات برجامی به کنگره برای ترامپ که در کارزار انتخاباتی خود قول داده بود توافق هسته‌ای را پاره کند، ناراحت کننده بوده است.

جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
ولایتمداری بحث های جانبی در خصوص برجام را پایان می دهد

مقیم/ معاون وزیر امور خارجه گفت: اگر همه در حوزه ولایت مداری محکم باشیم، مطلقا موضوع برجام احتیاج به این بحث های جانبی ندارد زیرا تمام مطالب از آغاز کار با نظر رهبر معظم انقلاب انجام شد.

پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶
ترامپ تعلیق تحریم های هسته ای ایران را تمدید کرد/ تایید پایبندی تهران به تعهدات برجام

مقیم/ «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا با تایید پایبندی ایران به تعهدات خود در برجام، تعلیق تحریم های هسته ای را برای یک دوره ۹۰ روزه دیگر تمدید کرد.

چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
ظریف: نباید اجازه داد مسببین نابسامانی های اقتصادی دستاوردهای برجام را خدشه دار کنند

مقیم/ وزیر امور خارجه کشورمان روز شنبه در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه گفت: نباید اجازه دهیم کسانی که دیروز نابسامانی‌ها را در اقتصاد کشور ایجاد کردند، امروز با خرده‌گیری‌های بی‌اساس دستاوردهای برجام را خدشه‌دار کنند.

یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
موسویان: سرویس های اطلاعاتی آمریکا و آلمان درباره برنامه هسته ای ایران دروغ گفتند/ برجام، ملاک قابل اعتماد بودن است

مقیم/ حسین موسویان معاون پیشین سیاست خارجی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ایران با بیان اینکه برجام ملاکی است که نشان خواهد داد، ایران قابل اعتماد است یا آمریکا، گفت: برخی مراکز مطالعاتی آمریکا از دولت های خارجی پول و دستورکار می گیرند و سرویس های اطلاعاتی آمریکا و آلمان در مورد برنامه هسته ای ایران دروغ گفتند.

سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
گفت‌وگوی «شرق» با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه

مقیم/ بار قبل با شما در شرايطي گفت‌وگو كرديم كه اصلي‌ترين مسئله در سياست خارجي به‌ثمر‌رسيدن يا نرسيدن برجام بود، اما الان چگونگي استفاده از دستاوردهاي برجام مسئله اصلي است.

سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
رییس پیشین سیا: لغو برجام امریکا را منزوی تر از ایران می کند

مقیم/دیوید پترائوس، رئیس پیشین سیا تاکید کرد که تصمیم آمریکا برای لغو توافق برجام بیش از آنکه تهران را منزوی کند، باعث انزوای واشنگتن خواهد شد.

جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi