نتایج مرتبط با کلیدواژه ����������
تراژدی اقتصادی برجام اروپایی/ اروپا علیه آمریکا شوریده است؟!

مقیم/برجام اروپایی با وعده تازه اروپا برای تدوین قانونی که تحریم‌های ثانویه را بی اثر می‌کند، وارد فاز تازه‌ای شده است؛ وعده‌ای که بدلیل وسیع بودن ارتباطات مالی اروپا-امریکا عملا ناممکن است.

شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
ایران می‌تواند پس از برجام فروش نفت را مدیریت کند

مقیم/یک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران قادر است در سخت‌ترین شرایط مسائل خود را در رابطه با فروش نفت و سایر موضوعات مدیریت کند.

شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
صدراعظم آلمان: توافق هسته‌ای بهترین مبنای گفت‌وگو با ایران است

مقیم/صدراعظم آلمان تاکید کرد: توافق هسته‌ای بهترین مبنای گفت‌وگو با ایران است.

پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
به مردم اطمینان می دهم نگران نباشند/فیلم

مقیم/در این ویدیو صحبت های رئیس جمهور را در جلسه هیئت دولت می‌بینیم.

پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
نشست کمیسیون مشترک برجام بدون آمریکا؛ هفته آینده در وین

مقیم/نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور ایران، ۱+۴ و نماینده اتحادیه اروپا هفته آینده در سطح مدیران سیاسی و معاونان وزرای خارجه و بدون آمریکا در وین برگزار خواهد شد.

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای تحکیم روابط ایران و عراق تلاش می‌کنیم

مقیم/دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل در پیامی گفت: ایران روابط راهبردی خود را در جهت تحکیم روابط دو ملت استمرار می‌بخشد.

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
منافع‌مان ایجاب کند از برجام خارج می‌شویم

مقیم/سخنگوی دولت گفت: اگر منافع‌مان ایجاب کند از برجام خارج می‌شویم و غنی‌سازی را از زیر ٤ درصد به بالای ٢٠ درصد و یا هر آنچه می‌خواهیم می‌رسانیم.

سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
آمریکا بدنبال نابودی نهادهای بین‌المللی از جمله سازمان ملل است

مقیم/رئیس مجلس گفت: آمریکا قصد دارد نهاد بین‌المللی سازمان ملل را که به قصد ایجاد صلح در جهان تأسیس شده است، نابود کند و صحنه بین‌المللی را به سوی نوعی هرج و مرج امنیتی سوق دهد.

سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
عراقچی : فعلا تصمیمی در مورد برجام نگرفته ایم!/فیلم

مقیم/در این ویدیو صحبتهای معاون سیاسی وزیر امور خارجه در حاشیه حضور در کمیسیون امنیت ملی مجلس (۹۷/۰۲/۲۳) را می‌بینیم.

دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
روحانی: اراده ایران برگسترش همکاری‌ها با همسایگان است

مقیم/ دکتر حسن روحانی درگفت وگو با نخست وزیر ارمنستان با اشاره به ضرورت استفاده ازتوانمندی‌ها وظرفیت‌های تهران وایروان در راستای توسعه و تحکیم مناسبات، گفت : اراده ایران برگسترش روابط و همکاری‌ها با همسایگان است.

دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
آنها که باید عذرخواه ملت باشند به دستاوردهای ملی می تازند

مقیم/ شورای اطلاع رسانی دولت در اطلاعیه ای تاکید کرد مذاکرات و توافق هسته ای، در چارچوب قانون اساسی و اختیارات رئیس جمهوری و مصوبات شورای عالی امنیت ملی بوده و افزود: متأسفانه آنان که باید عذرخواه مواضع نادرست خود در گذشته باشند ، طلبکارانه به دستاوردهای ملی می تازند.

دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
برجام بدون آمریکاامکان پذیر،امابدون تامین منافع ایران غیرممکن است

مقیم/رئیس جمهور، حفظ برجام بدون آمریکا را امکان پذیر اما بدون حضور و تامین منافع ایران، آن را غیرممکن خواند

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
شکاف سیاسی آشکار در دولت آلمان و ابهام در روابط برلین - واشنگتن

مقیم/مواضع متفاوت مقامات آلمانی درباره تاثیر یا عدم تاثیر خروج واشنگتن از برجام بر روابط درون آتلانتیکی برلین-واشنگتن نشان دهنده اختلافاتی است که میان سران دولت ائتلافی آلمان وجود دارد.

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
۵ کشور همراه با ایران تضمین بدهند، «برجام» باقی خواهد ماند

مقیم/رئیس جمهور کشورمان، گفت:۵ کشوری که برجام با ما همراه بودند، اگر به طرف ایرانی تضمین دهند، این توافق علی‌رغم میل آمریکا و رژیم صهیونیستی باقی خواهد ماند.

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
سیاست ما برای ادامه برجام مقاومت و تامین منافع ملی است

مقیم/نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه در ادامه برجام باید مقاومت کرده وعقب نشینی نکنیم، گفت: ما به هیچ کشوری جز ملت خودمان اعتماد نداریم و با تکیه بر آنها در راستای تامین منافعشان برجام را جلو می بریم.

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازی حفظ برجام/ ترامپ حق دلالی E۳ را چگونه حساب می‌کند؟

مقیم/حفظ برجام برای اروپا به‎منزله مدیریت ۲ جریان موازی است که از یک سو فرصت احیاء بخشی از استقلال از دست رفته و از سوی دیگر، زمینه وساطت برای تامین منافع امنیتی مشترک با آمریکا را فراهم می‎کند.

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
برجام در محاق ساختارهای سست شورای امنیت!

مقیم/شورای امنیت برای توجیه فلسفه وجودی خود از حیثیت بین المللی‌اش دفاع کند و قاطعانه ضمن تذکرات لازم خاطی برجام را با تحریم‌های مختلف و اجماع جهانی تنبیه کند؛ در غیر این صورت مورد استهزاء جهانیان قرار می گیرد و در آینده دیگر توافق‌نامه‌هایی که با نظارت شورای امنیت تدوین شوند اعتبار خود را از دست خواهند داد.

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
قیمت نفت خام افت کرد

مقیم/درحالی‌که به نظر می‌رسد متحدان اروپایی آمریکا برای حفظ توافق ایران تلاش می‌کنند، و به این ترتیب صادرات نفت ایران، ممکن است در بازار باقی بماند، قیمت نفت خام افت کرد.

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
موضع‌گیری زنگنه درمورد خروج ترامپ از برجام

مقیم/وزیر نفت درباره تاثیر خروج آمریکا از برجام و این‌که چقدر روی صنعت نفت، درآمد و صادرات ما اثر می گذارد، گفت: معتقدم با خروج آمریکا از برجام اتفاق قابل ذکری برای صادرات نفت و میعانات گازی ما رخ نخواهد داد و درآمدهای ارزی کشور طبق آنچه در بودجه است، تامین خواهد شد.

جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi