نتایج مرتبط با کلیدواژه ����������
توئیت وزیر امور خارجه در خصوص دو نشست بین المللی متفاوت در چین و کانادا

مقیم/ وزیر امور خارجه در خصوص دو نشست بین المللی متفاوت در چین و کانادا توئیتی منتشر کرد.

سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
ادعای آمریکا برای حمایت ایران از تروریسم مضحک است

مقیم/نشریه آمریکایی لوبلاگ نوشت: ادعای مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا مبنی بر اینکه در آمد نفتی ایران پس از حصول توافق هسته ای برای اهداف تروریستی و بلندپروازی های منطقه ای این کشور هزینه می شود، مضحک است.

سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
ظریف: دراجلاس شانگهای برعملیاتی شدن تعهدات برجامی تاکید شد

مقیم/ وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حمایت جهانی از برجام در اجلاس شانگهای ، گفت: استفاده ایران از مزایای اقتصادی برجام و عملیاتی شدن تعهدات روسیه و چین و همچنین کشورهای اروپایی امضا کننده این توافق بین المللی مورد تاکید قرار گرفت.

دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
دور جدید مذاکرات نفتی ایران و اروپا آغاز شد

مقیم/ جذابیت صنعت پتروشیمی ایران به حدی است که حتی تهدیدات و فشارهای آمریکا نیز نتوانسته مانع حضور شرکت های بین المللی پتروشیمی در ایران شود و به تازگی شرکت های اروپایی مذاکراتی را برای توسعه همکاری ها انجام داده اند.

یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
عقب‌نشینیEIB؛خط بطلان بر برجام اروپایی/معامله ماازچین شروع می‌شود

مقیم/یک کارشناس اقتصادی گفت: پیشنهاد ما این است که به جای اینکه دنبال برجام با اروپا باشیم، برجام ۴+۱ را در دستور کار قرار دهیم زیرا خط معامله ما از اروپا شروع نمی شود بلکه از چین شروع می شود.

شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
برجام نمونه اعلای نقض صریح مقررات بین المللی توسط آمریکا است

مقیم/ سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تا آمریکا در مقابل عظمت ملت کهن و متمدن ایران و منطق محكم ايرانی با زبان تکریم و نه تهدید و تحریم سخن نگوید، هیچ چشم اندازی برای هیچگونه گفتگویی و در هیچ زمینه ای با رژیم آمریکا متصور نیست

شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
حمایت جهان از برجام

مقیم/ اتهامات دشمنان ایران مبنی بر ناقص بودن راستی آزمایی های آژانس انرژی اتمی، مدیرکل این سازمان معتبر بین المللی را به واکنش و حمایت از توافق هسته ای وا داشت؛ موضع گیری که با حمایت جهانی همراه شد.

جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
ظریف: اعضای برجام بی قید و شرط ، خسارت ایران را جبران کنند

مقیم/ وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اگر قرار باشد برجام ادامه یابد، اعضای باقی مانده در برجام و سایر شرکای تجاری باید اطمینان دهند خسارت ایران (ناشی از خروج امریکا از برجام) بی قید و شرط از طریق اقدامات ملی، منطقه‌ای و جهانی جبران می‌شود.

جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
آرزو دارم مذاکرات کره شمالی با آمریکا موفق و پایدار باشد

مقیم/ پژوهشگر دانشگاه پرینستون و عضو اسبق تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: :بعنوان سخنگوی پیشین هسته ای ایران، فردی که این مذاکرات را از ابتدا رصد کرده و کتاب بحران هسته ای ایران را تالیف کرده، آرزو دارم که مذاکرات کره شمالی با آمریکا موفق و پایدار باشد.

جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
پایان نشست کارشناسی کمیسیون مشترک برجام در تهران

مقیم/ نشست کارشناسی کمیسیون مشترک برجام در تهران پایان یافت.

جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
صالحی: ۱۰ ماهه می‌توانیم به ۱۹۰ هزار سو برسیم

مقیم/ «علی اکبر صالحی» رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به آمادگی زیرساختی تاسیسات نطنز برای رسیدن به سطح تولید یک میلیون سو در بلندمدت، گفت که اکنون تنها طی مدت ۱۰ ماه با راه اندازی مجموعه سالن های ایجاد شده، می توان ۱۹۰ هزار سو تولید کرد.

پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷
۱۹۰هزار سو غنی‌سازی تلنگری به دولتمردان/اروپا به دنبال جنگ روانی

مقیم/ نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه فرمان رهبر معظم انقلاب برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو غنی‌سازی در چارچوب برجام تلنگری به دولتمردان است، گفت: این امر حق ملت ایران است.

پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷
اروپا قانون مسدوسازی تحریم های آمریکا را به جریان انداخت

مقیم/ اتحادیه اروپا روز چهارشنبه در حمایت از اجرای توافق هسته‌ای با ایران، قانون مسدودسازی تحریم‌های آمریکا را بروزرسانی کرد تا از این پس، کلیه تحریم های ثانویه این کشور علیه ایران را شامل شود.

پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷
ابراز ناخرسندی آمریکا از «عدم اجرای الزامات FATF» توسط ایران

مقیم/معاون تروریسم وزارت خزانه‌داری آمریکا با ابراز ناخرسندی از عدم اجرای الزامات FATF در ایران، کشورمان را متهم کرد در تلاش است تا با ثبت شرکت‌هایی پوششی، سیستم مالی بین المللی را دور بزند.

پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷
تنها راه حفط برجام از نگاه سفیر ایران در بروکسل

مقیم/ سفیر ایران در بروکسل گفت: اقدام هماهنگ و به موقع میان کشورهایی که در توافق هسته‌ای باقی مانده‌اند، تنها راه برای نگهداری برجام است.

چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷
برخلاف آمریکا، ایران به تعهدات خود در برجام پایبند بوده است

مقیم/ سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی، گفت: چنانچه برجام بخواهد به حیات خود ادامه دهد، مابقی اعضای برجام و سایر شرکای اقتصادی بایستی کاملا اطمینان دهند که منافع ایران بدون هیچ قید و شرطی از طریق اقدامات مناسب ملی، منطقه ای و جهانی جبران می‌گردد.

چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷
دشمن می‌داند که یکی بزند ده تا می‌خورد/ سازمان انرژی اتمی سریعاً مقدمات رسیدن به ۱۹۰هزار سو را آماده کند

مقیم/ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه ملت و دولت ایران این را تحمل نخواهد کرد که هم تحریم باشد هم در محدودیت و حبس هسته‌ای،مسئولان سازمان انرژی اتمی را موظف کردند به سرعت آمادگی‌های لازم را برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو فراهم آورند.

سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷
توانمندی موشکی ایران براساس تهدیدات شکل گرفته است

مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: توانمندی موشکی ایران براساس تجربه پرهزینه دفاع مقدس و متناسب با برد تهدیدهای ایران شکل گرفته و در چارچوب دکترین دفاعی ما کاملا بازدارنده و دفاعی است.

شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
هیچ کسی در ایران به دنبال مذاکره با آمریکا نیست

مقیم/ سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس با اشاره به خروج واشنگتن از برجام، اعلام کرد: در ایران کسی بدنبال مذاکره با آمریکا نیست؛ مواضع صریح مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری و سران سایر قوا و شورای عالی امنیت ملی موید این واقعیت است.

جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷
زنگنه خواستار حمایت اوپک از کشورهای تحت تحریم شد

مقیم/ وزیر نفت ایران در نامه‌ای به رئیس دوره‌ای کنفرانس سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک)، خواستار گنجاندن دستورکار جداگانه‌ای در کنفرانس آتی اوپک تحت عنوان «حمایت اجلاس وزرای اوپک از اعضایی که تحت تحریم‌های غیرقانونی، یک جانبه و فرامرزی قرار می‌گیرند» شد.

پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi