نتایج مرتبط با کلیدواژه ����������
نشست وزیران خارجه گروه ۱+۵ با ایران فردا در نیویورک

مقیم/ تارنمای اتحادیه اروپا اعلام کرد وزیران امور خارجه کشورهای عضو گروه E۳/EU+۳ (گروه ۱+۵) فردا چهارشنبه ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور ماه) در خصوص اجرای «برنامه جامع اقدام مشترک» (برجام) با ایران در نیویورک دیدار می کنند.

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
موگرینی:توافق هسته ای متعلق به جامعه بین المللی است

مقیم/ فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، توافق هسته ای را یک توافق خوب خواند و آن را متعلق به جامعه بین المللی دانست.

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
ایران به توافق هسته ای پایبند است

مقیم/ مدیرکل آژانس بین المللی انرژی هسته ای در مجمع عمومی سالانه آژانس در وین گفت: ایران به توافق هسته ای پایبند است و تحت شدیدترین برنامه بازرسی قرار دارد.

دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
رسانه های چین: روحانی کارشکنی های آمریکا علیه برجام را برجسته می کند

مقیم/ رسانه های چین امروز دوشنبه گزارش کردند حسن روحانی رییس جمهوری ایران، کارشکنی های دولت دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا برضد برجام را در سازمان ملل برجسته خواهد کرد.

دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
خروج از توافق هسته ای بشدت به اعتبار آمریکا آسیب می رساند

مقیم/ بن رودز» مشاور «باراک اوباما» رئیس جمهوری پیشین آمریکا در توئیتی نوشت: خروج آمریکا از توافق هسته ای ایران بشدت به اعتبار این کشور آسیب می رساند.

دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
سفر نتانیاهو به آمریکا و اوهام سیاسی - صادق رمضانی گل افزانی

مقیم/ بر کسی پوشیده نیست که رژیم صهیونیستی در نقض قوانین بین المللی و حقوق بشری گوی سبقت را از همگان ربوده است، بویژه آن که با تداوم سیاست شهرک سازی و وضع قوانین نژاد پرستانه، درجه اشغالگری خود را با افزایش قدرت شهرک نشینان، ارتقاء می دهد.

دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌اسلامی مواجه خواهد شد

مقیم/ مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبح امروز (یکشنبه) با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.

یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
برجام از محورهای سخنرانی ترامپ در سازمان ملل

مقیم/ تارنمای آمریکایی وال استریت ژورنال نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روزسه شنبه دراولین سخنرانی خود درمجمع عمومی سازمان ملل موضوعاتی چون افزایش فشار بر ایران، کنترل جاه طلبی های هسته ای کره شمالی و فرآیند مبارزه با داعش را با رهبران جهان در میان خواهد گذاشت.

شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
روسیه: پیام ما به آمریکا حفظ برجام است

مقیم/ «واسیلی نبنزیا» نماینده روسیه در سازمان ملل متحد روز جمعه گفت: پیام ما به آمریکا در نشست‌ طرف های برجام در حاشیه اجلاس مجمع عمومی، حفظ این توافق است.

شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
ترامپ تعلیق تحریم های برجامی ایران را تمدید کرد

مقیم/ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد رئیس جمهوری این کشور تعلیق تحریم های هسته ای ایران را برای ۱۲۰ روز دیگر تمدید کرد.

جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
تحریم، مخالف اصل دیپلماسی و گفت وگو است/ دعوت از آمریکا به تعامل با جهان

مقیم/ غلامعلی خوشرو نماینده دائم ایران در سازمان ملل با تاکید براینکه هرنوع تحریم، مخالف اصل دیپلماسی و گفت وگو است و کمکی به پیشرفت امور نخواهد کرد، گفت: آمریکا باید از تحریم به عنوان یک وسیله در سیاست خارجی خود دست بردارد و به تعامل با جهان بپردازد.

جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
شمخانی: موضوع دسترسی به اماکن نظامی ایران، پرونده ای ملغی شده است

مقیم/ دبیر شورای عالی امنیت ملی با تاکید براینکه موضوع دسترسی به اماکن نظامی، پرونده ای ملغی شده است، گفت: رفتار غیر سازنده و بهانه جویانه دولت ترامپ در قبال اجرای تعهدات خود در برجام که تلاشی فعال برای ضربه زدن به این توافق بین المللی است، ضمن مخدوش کردن بیش از پیش جایگاه این کشور بدون شک چون گذشته با پاسخ متناسب از سوی ایران همراه خواهد بود.

جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
نوبت اروپاست که حمایت خود از برجام را با صدای بلند اعلام کند

مقیم/ سفیر روسیه در تهران موضع مسکو نسبت به توافق هسته ای ایران را ' روشن و بدیهی' خواند و گفت: روسیه و چین موضعی مشخص دارند؛ اکنون نوبت اروپا است که حمایت خود از برجام را با صدای بلند اعلام کند.

جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
ولایتی:مسلمانان در مقابل کشتار میانمار ساکت نمی نشینند/منع فروش هواپیما به ایران نقض برجام است

مقیم/ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام حاکمیت میانمار را دست نشانده غرب دانست و گفت: کشورهای اسلامی با کمک جهانی مقابل این کشتار خواهند ایستاد.

پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
ترامپ باید استیضاح شود/تبعیض نژادی در آمریکا رو به گسترش است

مقیم/ فعال صلح و نویسنده آمریکایی، تبعیض نژادی در آمریکا را یک واقعیت رو به گسترش ‏خواند و گفت سخنان وسیاست های نژادپرستانه دونالد ترامپ آشکار است و کنگره باید برای استیضاح و برکناری وی ‏وارد عمل شود.‏

پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
مخالفت اروپا با رویکرد جدید آمریکا در قبال برجام

مقیم/ در حالی که دولت آمریکا همچنان به دنبال بهانه ای برای لغو برجام و مقابله با ایران است، سه کشور اروپایی امضاکننده توافق هسته ای با ایران (برجام) و نیز مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، این توافقنامه بین المللی را نه تنها پیمانی معتبر بلکه حتی برخی از آنها الگویی برای حل بحران های دیگر جهانی می دانند و بر ادامه حمایت خود از آن تاکید می ورزند.

چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
نوبخت: آمریکا اگر از برجام خارج شود خود ضرر می کند/ در این باره کل نظام تصمیم خواهد گرفت

مقیم/ سخنگوی دولت دوازدهم ، برجام را قراردادی میان ایران و ۶ کشور دانست که آمریکا یکی از آنها محسوب می شود و گفت: امروز فضای حقوقی و بین المللی تغییر کرده و اگر کشوری از جمله آمریکا از این قرارداد خارج شود، خودش را ایزوله کرده و ضرر خواهد کرد.

سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
ایران هدف شدیدترین رژیم راستی آزمایی در جهان قرار دارد

مقیم/ مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت ایران با بسیاری از محدودیت ها در رابطه با برنامه اتمی اش موافقت کرده است.

پنج شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶
ترامپ مدرکی دال بر نقض توافق از سوی ایران ندارد

مقیم/ روزنامه هندوستان تایمز در سرمقاله خود نوشت، گرچه دولت آمریکا با برجام مخالف است اما هیچ مدرکی دال بر نقض آن از سوی ایران ارائه نکرده و خودش با برنداشتن تحریم‌های ضد ایرانی روح توافق هسته‌ای را نقض کرده است.

چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
ادامه برجام ستیزی‌های هیلی

مقیم/ «نیکی هیلی»، نماینده آمریکا در سازمان متحد روز سه‌شنبه گفت که پایبندی ایران به محدودیت‌های غنی‌سازی و سانتریفیوژ به معنی پاینبدی این کشور به برجام نیست.

سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi