نتایج مرتبط با کلیدواژه ����������
اروپا با سازوکار مالی خود آمریکا را پشت سر می گذارد

مقیم/استاد دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، انتشار خبرهایی علیه ساز و کار مالی اروپا با ایران به نقل از منابع ناشناس را جنگ روانی کاخ سفید دانست و گفت: اتحادیه اروپا به سرعت به سمت چندجانبه گرایی در حرکت است و این آمریکاست که از این روند جا خواهد ماند.

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
ان بی سی: ایران ستیزان واشنگتن به هدف خود نرسیدند

مقیم/شبکه خبری ان بی سی آمریکا گزارش داد که تیم بولتون و دیگر ایران ستیزان داخل و خارج کاخ سفید به هدف خود برای آنچه «فشار حداکثری» علیه ایران می خوانند، نرسیدند.

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
تاریخ ایران سرشار از مقاومت برابر فشارهای خارجی است

مقیم/استاد روابط بین الملل دانشگاه جورج تاون واشنگتن، جنگ روانی را بخشی از راهبرد فشار حداکثری آمریکا دانست و گفت: تاریخ ایران سرشار از مقاومت برابر فشارهای خارجی است.

شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را ارائه و اجرا کند

مقیم/رئیس جمهور نوشت: اکنون ضروری است سه کشوراروپایی به اضافه روسیه و چین، بسته نهایی خود را که می‌باید تحریم های آمریکا را جبران کند ارائه و اجرایی کنند.

جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷
بازدیدهای هسته‌ای مجلس ادامه دارد/ گزارش‌های ۵ و ۶ برجام نهایی شد

مقیم/رئیس کمیته هسته‌ای مجلس گفت: بازدیدهای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و کمیته هسته‌ای این کمیسیون از مراکز و سایت‌های هسته‌ای به صورت مستمر و با قوت بیشتری در حال انجام است.

دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷
آمریکا در زمینه برجام شکست خورده تاریخ است

مقیم/رئیس جمهور گفت:آمریکا در زمینه برجام شکست خورده تاریخ است و شکست ترامپ در جلسه شورای امنیت نشان داد که سیاست خارجی ما از تدبیر، انسجام و برنامه ریزی دقیق برخوردار است.

سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
مذاکره با اروپایی‌ها تمام نشده است/ اروپا به دنبال خرید نفت ایران

مقیم/رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت: علت طولانی‌ شدن روند مذاکرات با اروپا این است که اروپایی‌ها می‌خواهند راه‌هایی را برای تداوم روابط بانکی و خرید نفت از ایران باز کنند.

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاکید برضرورت اجرایی شدن کانال ویژه مالی پس ازخروج آمریکا ازبرجام

مقیم/خانم آنتیه لیندرتسه مدیرسیاسی وزارت خارجه آلمان در سفر به تهران با حضور در محل وزارت امور خارجه کشورمان با سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.

چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
نباید توقع همکاری بانک‌های اروپایی با ایران را داشته باشیم

مقیم/نویسنده کتاب نقطه صفر هسته‌ای گفت: ما در کوتاه مدت نباید توقع داشته باشیم که با شرکت ها و بانک های بزرگ اقتصادی اروپا همکاری کنیم ولی می توانیم با بنگاه های کوچک و متوسط اروپا کار کنیم.

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
باید با توسعه همکاری‌ها، فشار دولت آمریکا را به فرصت تبدیل کنیم

مقیم/رئیس‌جمهور گفت: باید با توسعه همکاری‌ها و روابط ایران با دیگر کشورهای خارجی تهدید و فشار دولت آمریکا علیه ملت ایران را به فرصتی برای توسعه و پیشرفت روزافزون تبدیل کنیم.

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
جهان در قبال زورگویی و یکجانبه گرایی آمریکا سکوت نکند

مقیم/سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل می گوید جهان نباید در برابر زورگویی و یکجانبه‌گرایی آمریکا سکوت کند.

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
کاترین اشتون: ایران کاملا به برجام متعهد بوده است/ خروج آمریکا از برجام مایه تاسف است

مقیم/مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز یکشنبه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران کاملا به برنامه جامع اقدام مشترک «برجام» پایبند بوده است خروج آمریکا از این توافق بین المللی را مایه تاسف خواند.

دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
تحریمهای ثانویه آمریکا برجام را نابود می‌کند

مقیم/کمیسیون اروپای سنای فرانسه در گزارش از اعمال تحریم های ثانویه آمریکا علیه ایران به عنوان نابودکننده توافق هسته ای غرب با این کشور نام برد.

یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
ماکرون: خروج از برجام با خطر بروز درگیری در منطقه همراه است

مقیم/رئیس جمهور فرانسه در مصاحبه ای اختصاصی با خبرگزاری فرانس ۲۴ خروج از توافق هسته ای ایران را اقدامی بی ثمر خواند که با خطر بروز درگیری در منطقه همراه است.

شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷
آمریکا باید تحریمهای ایران را بر اساس رأی دیوان لاهه متوقف کند

مقیم/یک تحلیلگر آلمانی در یادداشتی با اشاره به رای دیوان لاهه درباره ایران نوشت: در چنین شرایطی لازم است که آمریکا تحریم علیه ایران را متوقف کند.

چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷
وزیر خارجه اتریش: برجام توافقی مهم برای امنیت منطقه است

مقیم/وزیر خارجه اتریش برجام را توافقی مهم برای امنیت منطقه دانست و بر لزوم حمایت کشورش از این توافق تاکید کرد.

سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷
امیرعبداللهیان: رفتار کاخ سفید مهارشدنی است

مقیم/دستیار رئیس مجلس شورای اسلامی درامور بین‌الملل گفت: روند تحولات بین المللی نشان می دهد که رفتار کاخ سفید مهارشدنی است.

دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
لاوروف: روسیه هر کاری برای حفظ برجام می کند

مقیم/وزیر امور خارجه روسیه در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام کرد که کشورش هر کاری که لازم باشد، برای حفظ توافق هسته ای با ایران موسوم به برجام انجام خواهد داد.

شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷
وزرای امور خارجه ایران و هلند دیدار و گفتگو کردند

مقیم/وزرای امور خارجه ایران و هلند در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷
سفیر ایران در لاهه به گسترش روابط تجاری دو طرف ابراز امیدواری کرد

مقیم/سفیر ایران در هلند با اشاره به بیانیه مشترک ایران و ۱+۴ ابراز امیدواری کرد که با تدوین مکانیسم جدید اروپا برای حفظ روابط تجاری با کشورمان، شاهد گسترش هر چه بیشتر روابط با هلند باشیم.

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi