نتایج مرتبط با کلیدواژه ������������
جزئیات مشوق‌های نقدی و غیرنقدی صادرات اعلام شد

مقیم / معاون سازمان توسعه تجارت جزئیات مشوق‌های نقدی و غیرنقدی برای صادرات ۱۳۹۴ را اعلام کرد و گفت: عدم استقبال بخش خصوصی از مشوق‌های صادراتی، بهره‌وری زیرساخت‌های ایجاد شده را بسیار پایین آورده است.

یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
پس از ۱۵ سال آمریکا هم به جمع خریداران زعفران ایرانی پیوست

مقیم/ در شرایطی که به گفته صادر‌کنندگان، طی ۱۵ سال اخیر زعفرانی از ایران به آمریکا صادر نشده بود با صادرات حدود دو کیلوگرم زعفران به ارزش ۲۶۰۰ دلار به این کشور، به نظر می‌رسد راه طلای سرخ به آمریکا باز شده است.

جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴
فرش دستبافت، ارزآورترین صادرات غیرنفتی ایران است

مقیم/ مدیر موسسه خانه فرش ایران گفت: فرش دستباف ایرانی، بعد از نفت، بیشترین ارزآوری را در حوزه صادرات غیرنفتی با خود به همراه دارد.

پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴
محصولات چای تنکابن به آلمان صادر شد

مقیم / مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تنکابن اظهار داشت: در راستای صادرات محصولات کشاورزی به خارج از کشور در بهمن سال جاری مقدار ۱۶.۵ تن چای شکسته از شهرستان تنکابن به خارج از کشور صادر شد.

دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
مدیرعامل سازمان منطقه آزادانزلی: محصولات کشاورزی و صنعتی گیلان به کشور روسیه صادر می‌شود

مقیم / مدیرعامل سازمان منطقه آزادانزلی گفت: صادرات محصولات کشاورزی استان گیلان به روسیه با بهره‌مندی از ظرفیت‌های منطقه آزادانزلی انجام می‌شود.

دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
صادرات گمرک قزوین از ۳۰۹ میلیون دلار فراتر رفت

مقیم / قزوین/ مدیرکل گمرک استان قزوین گفت: صادرات کالا از گمرک قزوین به کشورهای هدف در سال جاری با ۱۲ درصد افزایش به ۳۰۹ میلیون دلار رسید.

شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
صادرات چرم شترمرغ از کاشان به روسیه در آینده

مقیم / در سفر اخیر تجار روسی به کاشان زمینه صادرات فراهم شد.

شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان: شرکتهای بزرگ صادراتی در بخش نساجی و کشاورزی زنجان تاسیس شود

مقیم / رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: به منظور رونق اقتصادی و توسعه استان زنجان ضروری است تا شرکتهای بزرگ صادراتی در بخش نساجی و کشاورزی این منطقه شکل گیرد.

چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴
ایتالیا پول خرید ایرباس‌های ایران را تضمین کرد/ پرداخت اقساط ۲۰ ساله

مقیم/ مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات شرایط استفاده بدهکاران بزرگ بانکی از خدمات این صندوق را تشریح و اعلام کرد که بیمه "ساچه" ایتالیا، پول خرید ایرباس‌های ایران را پرداخت کرده و ایران ۱۵ تا ۲۰ ساله اقساط آن را خواهد پرداخت.

سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴
مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران: ناوگان پایانه‌های نفتی تقویت می‌شود/ افزایش ظرفیت صادرات نفت کشور

مقیم/ بوشهر/ مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران گفت: در راستای افزایش ظرفیت‌های صادراتی، ناوگان پایانه‌های نفتی تقویت و بهسازی می‌شود.

دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴
افت صادرات سیمان به عراق

مقیم / نایب‌رییس اتحادیه صادرکنندگان سیمان اهواز گفت: افزایش تعرفه گمرکی از سوی عراق، موجب توقف تقریبی صادرات سیمان از اواخر هفته گذشته شده است.

یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴
صادرات بیش از ۱۱هزار تن محصولات صنایع تبدیلی کشاورزی از بوشهر

مقیم / بوشهر/ مدیر صنایع سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: در۹ ماه گذشته ۱۱ هزار و ۱۷۵ تن محصولات صنایع تبدیلی کشاورزی این استان شامل خرما، ماهی ومیگو به خارج از کشور صادر شد.

چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴
رئیس اتاق بازرگانی تبریز: ۱۰ درصد صادرات غیرنفتی ایران متعلق به آذربایجان شرقی است

مقیم / رئیس اتاق بازرگانی تبریز با اشاره به اینکه ۱۰ درصد صادرات غیرنفتی ایران از آذربایجان شرقی صورت می‌گیرد، گفت: به جهت مجاورت و هم‌مرز بودن آذربایجان شرقی با ارمنستان، ترکیه، آذربایجان و عراق، منطقه استراتژیکی برای استفاده از فرصت صادرات است.

سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴
۲۵ میلیون دلار آبزیان ایران به روسیه صادر شد

مقیم/ مدیر کل دفتر بهبود کیفیت و فرآوری و توسعه بازار آبزیان کشور گفت: با توجه به سیاست‌های توسعه صادرات محصولات کشاورزی، تولیدات شیلاتی در اولویت صادرات به کشور روسیه قرار دارد.

یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴
صادرات نخستين محموله نفتي از مازندران

مقیم / نخستين محموله نفت گاز و نفت سفيد از مازندران به کشورهاي افغانستان ، عراق و آذربايجان صادر شد .

شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴
صادرات ۳۱ ميليون دلاري توليدات صنعتي خراسان شمالي

مقیم / افغانستان، ترکمنستان، قزاقستان، ترکيه، روسيه، آذربايجان و تاجيکستان از کشورهاي هدف صادراتي محصولات صنعتي خراسان شمالي هستند.

شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴
رئیس اتاق بازرگانی مازندران: صادرات محصولات کشاورزی مازندران به روسیه بیشتر شود

مقیم / رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه به صورت جدی باید برای حضور در کشور روسیه تلاش کنیم، گفت: صادرات محصولات کشاورزی مازندران به روسیه بیشتر شود.

چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴
مدیر فرآورده‌های نفتی ساری : صادرات نفت سفید مازندران به عراق آغاز شد

مقیم / مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: پس از انجام مراحل اولیه و توافقات صورت گرفته، صادرات نفت‌ سفید مازندران به کشور عراق آغاز شد.

سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴
لزوم احداث پایانه صادرات در هرمزگان/مشکل کشاورزان صادرات است

مقیم / بندرعباس / به نظر می‌رسد با وجود تولید بالای محصولات کشاورزی، هنوز صادرات به شکل جدی در سیاست‌های دستگاه‌های متولی دیده نشده است. تا آنجا که هنوز یک پایانه صادراتی کشاورزی درکشور نداریم.

سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴
رئیس صنعت و تجارت گلستان مطرح کرد: صادرات ۲۰۵ میلیون دلاری از استان گلستان در سال۹۴

مقیم / رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در ۹ ماهه امسال ۲۰۵ میلیون دلار کالا از استان گلستان صادرشده است.

دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi