نتایج مرتبط با کلیدواژه ایرانیان خارج از کشور
راهکارهای نجات اقتصاد متکی به نفت در شرایط تحریم/ دیپلماسی اقتصادی فعال‌تر شود

مقیم/یک مدرس دانشگاه ارتقای بهره‌وری، تقویت بخش اقتصاد غیرنفتی، ارتقای کیفی تولیدات صنعتی، فعال کردن ظرفیت‌های گردشگری، اجرای درست اصل ۴۴ قانون اساسی و جذب سرمایه‌های خارجی به ویژه سرمایه ایرانیان خارج از کشور را از اصلی‌ترین راهکارهای فرصت‌ساز کردن تحریم‌ها خواند که البته جز با همراه ساختن مردم و احیای اعتماد تضعیف‌شده آنها به حاکمیت عملی نخواهد شد.

دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷
سیاست خارجی نباید دستخوش اختلافات داخلی قرار گیرد

مقیم/بنیانگذار موسسه صلح و دیپلماسی در کانادا، تضعیف وزیر خارجه در زمانی که مذاکرات سطح بالایی برای عبور از مشکلات اقتصادی ایران در جریان است را فاقد توجیه منطقی دانست و گفت: سیاست خارجی نباید دستخوش اختلاف سیاسی جناح های داخلی قرار گیرد.

یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷
معافیت از پرداخت عوارض برای دارندگان دفترچه اشتغال در خارج از کشور

مقیم/سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در اربیل عراق با بیان اینکه هیچ ایرانی فعال در خارج از کشور از دریافت دفترچه شغلی مستثنی نیست، تاکید کرد: دارندگان دفترچه اشتغال در خارج از کشور از پرداخت عوارض معافند.

سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
شرایط ورود موقت خودرو به ایران اعلام شد

مقیم/گمرک ایران اعلام کرده است که صدور پروانه ورود موقت برای اتومبیل‌های وارده به کشور صرفاً برای آن دسته از افراد انجام می‌شود که مقیم خارج از کشور بوده و شرط شش ماه اقامت متوالی را در کشور مربوطه داشته باشند.

سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
سرمایه ایرانیان خارج از کشور برای کمک به تامین مالی پروژه ها

مقیم/ رییس انجمن سازندگان تجهیزات نفت گفت: اینقدر نگوییم توتال رفت، به توان داخل بها بدهیم. می‌توانیم پروژه‌ای را که قرار بود توتال اجرا کند، به پنجاه پروژه کوچک تقسیم کرده و با شرکت‌های کوچک خارجی و اروپایی بپیوندیم. می‌توانیم تکنولوژی از این شرکت‌ها بخواهیم و سرمایه را هم از ایرانیان خارج از کشور تامین کنیم.

جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷
مدير كل جدید كنسولی وزارت امور خارجه منصوب شد

مقیم/ علي اصغر محمدي بعنوان مدير كل كنسولی وزارت امور خارجه منصوب شد.

سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
ارائه خدمات کنسولی به ایرانیان و دانشجویان مقیم در «آیندهون» هلند

مقیم/در دیدار سفیر ایران با هموطنان مقیم و دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در شهر «آیندهون» در جنوب هلند، ضمن بررسی مشکلاتشان، خدمات کنسولی به آنها ارائه شد.

سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
۳۰ هزار ایرانی در خارج از کشور بیمه تامین اجتماعی هستند

مقیم/ مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر ۳۰ هزار ایرانی در خارج از کشور با احتساب افراد تحت تکفل این افراد، در مجموع ۷۴ هزار نفر در قالب بیمه ایرانیان خارج از کشور تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
استقبال از آثار فرهنگی ايران در نمایشگاه دیپلماتیک بانکوک

مقیم/نمایشگاه دیپلماتیک آثار بومی نمایندگی کشورهای مختلف در بانکوک (پايتخت تايلند) با شرکت فعال رایزنی فرهنگی ايران در اين كشور و استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان برگزار شد.

یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
اداره بهداشت دوبی فعالیت بیمارستان ایرانیان را ممنوع کرد

مقیم/روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر در خصوص اقدامات غیردوستانه و کارشکنی‌های امارات متحده عربی در مسیر فعالیت بیمارستان ایرانیان دوبی، اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
معرفی کارگزار رسمی برون مرزی در کشور عمان

مقیم/هموطنان عزیز ساکن در کشور عمان در راستای گسترش پوشش بیمه ای، می توانید خود را نزد سازمان تأمین اجتماعی بیمه و از مزایا و حمایت های آن برخوردار شوید.

جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
پروانه فعالیت دومین کارگزار رسمی برون مرزی تأمین اجتماعی در کشور استرالیا صادر گردید

مقیم/ایرانیان عزیز ساکن در کشور استرالیا اعم از شاغل ،غیر شاغل، دانشجو و... می توانید خود را نزد سازمان تأمین اجتماعی بیمه و از حمایت های آن برخوردار شوید.

جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
توليد برنامه تلویزیونی با موضوع معرفی ایران و ایرانیان موفق در ارمنستان

مقیم/مسئولین شبکه یک تلویزیون ارمنستان با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در اين كشور برنامه‌اي در خصوص معرفی ایران و ایرانیان موفق حاضر در ارمنستان تهیه مي‌كنند.

چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
بهره گیری از ظرفیت های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در جهت توسعه و تسهیل ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور

مقیم/مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی از بهره گیری از ظرفیت های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای توسعه و تسهیل ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور خبر داد.

یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
احتساب سابقه مدت خدمت سربازی برای بیمه شدگان ایرانی خارج از کشور

مقیم/مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی گفت: بیمه شدگان ایرانی ساکن در خارج از کشور می توانند در خصوص احتساب سابقه مدت خدمت نظام وظیفه خود اقدام کنند.

یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
اعتراض ايرانيان مقيم آلمان به تحريف نام «خليج فارس» در رسانه‌هاي اين كشور

مقیم/ايرانيان مقيم آلمان نسبت به استفاده از عنوان معجول خليج عربي به جاي نام اصلي «خليج فارس» اعتراض كردند.

یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
مزایای صدور گواهی شغلی برای شاغلان خارج از کشور

مقیم/یک مقام مسئول در وزارت کار با تشریح مزایای صدور گواهینامه شغلی برای شاغلان خارج از کشور و کارفرمایان شرکتهای اعزام کننده، معافیت پرداخت عوارض خروج را یکی از این مزیتها عنوان کرد.

یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
زمینه گسترش فعالیت‌های سینمایی ايران در تایلند بررسی شد

مقیم/در دیدار لخا شانکار، فعال سینمایی تايلند با مهدي حسنخانی، رايزن فرهنگي ايران در اين كشور، زمینه‌های فعالیت در حوزه آثار سینمایی ایران در تایلند بررسي شد.

یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi