نتایج مرتبط با کلیدواژه ایرانیان خارج از کشور
۳ روش بیمه شدن ایرانیان مقیم خارج از کشور

مقیم/ اتباع ایرانی که در خارج از کشور سکونت دارند اعم از شاغل، غیر شاغل و یا دانشجو در صورت تقاضا می‌توانند از مزایای سازمان تامین اجتماعی بر اساس برنامه‌های موجود استفاده کنند؛ بنابراین سه روش برای اختصاص خدمات بیمه‌ای به این افراد تعریف شده است.

دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۷
لزوم استفاده از ظرفیت متخصصان خارج از کشور برای ارتقای تولیدات ملی

مقیم/ رایزن علمی و فناوری ایران در اروپا، بر استفاده از ظرفیت متخصصان خارج از کشور برای ارتقای زیرساخت های تولید باکیفیت ملی تاکید کرد و گفت: توسعه زیرساخت های فنی زمینه ساز افزایش کیفیت به عنوان شرط لازم برای استقبال ایرانیان در استفاده از تولید داخل است.

دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۷
قاسمی نوروز را به ایرانیان خارج از کشور تبریک گفت

مقیم/ بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه طی پیامی فرا رسیدن سال ۹۷ را به ایرانیان خارج از کشور تبریک گفت.

سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
ادامه تحصیل "سربازی نرفته‌های مقیم خارج" در ایران راحت شد

مقیم/ رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از فراهم شدن امکان تحصیل مشمولان سربازی مقیم خارج کشور در پردیس‌های دانشگاهی مناطق آزاد خبر داد.

یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
پناهی‌آذر معاون ایرانیان و امور مجلس وزارت امور خارجه شد

مقیم/ به گفته سخنگوی وزارت امور خارجه دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه بعد از ظهر امروز طی مراسمی معاونان جدید خود را بر اساس ساختار جدید معرفی کرد.

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
برگزاری نشست «خاطرات سفر به ایران» در رم

مقیم/ با حضور اساتيد و ایران‌شناسان ایتالیایی در کتابخانه مرکزی کودک و نوجوان شهر رُم نشست «خاطرات سفر به ایران» برگزار شد.

سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
توافقات بین المللی باید توسط تمام کشورها مورد احترام قرار گیرند

مقیم/ اندشمند یونانی با تاکید بر اینکه ملت متمدن و تاریخی ایران به تعهدات خود عمل می کند، گفت: توافقات بین المللی باید توسط تمام کشورها مورد احترام قرار گیرند.

یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
درخواست سفیر مهر جامعه دریانوردان ایران از مسئولان

مقیم/ سفیر مهر جامعه دریانوردان ایران ، در یاداشتی از مسولان درخواست کرد که اجازه ندهند فاجعه غمناک نفتکش ایران در آب های چین برای کشور تکرار شود.

شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶
سفر هیات تجاری سنگالی به تهران

مقیم/ سفیر ایران در سنگال با وزیر دولت در پیگیری برنامه توسعه این کشور دیدار کرد و در جریان این دیدار مقرر شد هیاتی تجاری از این کشور افریقای به تهران سفر کند.

شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶
ترامپ فحاشی را اهانت نمی داند

مقیم/ سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ در قبال مهاجران خاطرنشان کرد که او اصلا فحاشی را اهانت نمی‌داند.

شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶
کاهش آمار مهاجرت ایرانیان به خارج از کشور

مقیم/ مطابق گزارش سالانه «سیا» در ارتباط با آمار مهاجرت کشورها، آمار مهاجرت ایرانیان به خارج از کشور کاهش چشمگیر یافته است.

پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶
گشایش دفتر صدور الکترونیکی روادید (ویزا) در فرودگاه قشم

مقیم/ معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه از گشایش دفتر صدور الکترونیکی روادید (ویزا) در فرودگاه قشم،خبر داد.

پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶
دعوت سفیر ایران از رئیس مجلس ذربایجان برای شرکت دراجلاس روسای مجالس اتحادیه بین المجالس اسلامی

مقیم/ سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو از اسداف رئیس مجلس ملی جمهوری آذربایجان برای شرکت دراجلاس فوق العاده روسای مجالس اتحادیه بین المجالس اسلامی در تهران دعوت کرد.

یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶
طرح آزمایشی صدور کارت هوشمند ایرانیان خارج از کشور اجرا می شود

مقیم/ سخنگوی ثبت احوال کشور گفت: طرح آزمایشی صدور کارت هوشمند ایرانیان خارج از کشور از هفته آینده اجرا می شود.

چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶
دیدار رایزن فرهنگی ایران با رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه دمشق

مقیم/ رایزن فرهنگی ايران در سوريه و نماينده دانشگاه فردوسي مشهد با ريیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه دمشق، دیدار و گفتگو کرد.

شنبه ۲ دی ۱۳۹۶
ارتقای جایگاه تئاتر به منظور برجسته‌سازی در عرصه بين‌الملل، ضروری است

مقیم/ مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد با مدیرکل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ دیدار و گفتگو کرد.

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
نقش ایران در تحولات در خاورمیانه مورد توجه ارمنستان قرار دارد

مقیم/ وارتان ووسکانیان کارشناس ارشد مسائل بین المللی و ایران شناس ارمنستانی گفت:ارمنستان به عنوان کشور عضو اتحادیه اورآسیا مورد توجه ایران قرار دارد

شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶
ابراز ارادت ایرانیان خارج از کشور به امام رضا(ع)/ فیلم

مقیم/ مشهد- ایرانیان خارج از کشور به اشتیاق امام مهربانی ها اشک شوق می ریزند و برای زیارت حرم مطهر رضوی لحظه شماری می کنند.

یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
بلیت رایگان به ایرانیان خارج از کشور به ازای جذب ۵ توریست خارجی

مقیم/ معاون گردشگری گفت: ایرانیان خارج از کشور می‌توانند به عنوان بازاریاب و توراپراتور عمل کنند، این افراد می‌توانند به ازای معرفی ۵ توریست خارجی از بلیت رایگان سفر به ایران استفاده کنند.

چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶
نزدیک شدن رایانه‌های مایع به واقعیت

مقیم/ پیشرفت در زمینه ترانزیستورها، کامپیوترهای مایع را به واقعیت نزدیک‌تر می‌کند. یک آلیاژ ایندیم-گالیم که در دمای اتاق مایع است، می‌تواند برای ایجاد سیم‌کشی کشسان مدار و سوئیچ‌های الکتریکی استفاده شود.

پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi