نتایج مرتبط با کلیدواژه ایرانیان خارج از کشور
ایرانیان خارج از کشور در حل بحران اقتصادی کمک خواهند کرد

مقیم/ محمد باقر قالیباف در برنامه پرسش و پاسخ با ایرانیان خارج از کشور گفت: ایرانی با هر گرایش و سلیقه و دین و مذهب و قومیتی ایرانی است و ما تفاوتی بین مردم قائل نیستیم من مطمئن هستم که ایرانیان خارج از کشور می‌بینند که بحران ما اقتصاد است و به ما کمک می‌کنند.

دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
ایرانیان خارج از کشور فرصت مهمی برای ایران هستند

مقیم/ نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوالی درباره برنامه اش برای استفاده از توان و امکانات ایرانیان خارج از کشور گفت: ایرانیان عزیز خارج از کشور از فرصت های مهمی اند که در اختیار ملت و دولت ایران قرار دارد.

دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
ایرانیان خارج از کشور انقلابی یا غیرانقلابی، باید تحت حمایت دولت باشند

مقیم/ ابراهیم رئیسی با بیان اینکه دولت باید در زمینه دفاع از حقوق شهروندان خارج از کشور برنامه داشته باشد، گفت: ما معتقدیم که دولت باید مشکلات ایرانیان خارج از کشور را بشناسد، در زمینه دفاع از حقوق آنان برنامه‌ریزی کند و اجازه ندهد برای آنان مشکلی پیش آید.

جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
خدمات بیمه ایرانیان خارج از کشور در کویت راه اندازی شد

مقیم/ وابسته کار سفارت جمهوری اسلامی ایران در کویت اظهار داشت با حمایت و مساعدت دولت یازدهم خدمات بیمه ایرانیان خارج از کشور در کویت راه اندازی شد و شهروندان کشورمان می توانند تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گیرند.

چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
قاليباف در جمع خبرنگاران: می توانيم از ظرفيت ايرانيان خارج از كشور برای تحرك اقتصادی استفاده كنيم

مقیم/ نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مي توانيم از ظرفيت ايرانيان خارج از كشور براي تحرك اقتصادي استفاده كنيم.

چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
شرایط شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری برای ایرانیان خارج از کشور مهیا شد

مقیم/ بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه از تلاش‌های پیگیرانه وزارت امور خارجه کشورمان برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران در کانادا و آمریکا و استقرار صندوق‌های رای در این دو کشور خبر داد.

چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
با همکاری پایگاه خبری مقیم صورت گرفت: گردآوری سوالات ایرانیان خارج از کشور از کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری

مقیم/ همزمان با آغاز فعالیت انتخاباتی کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و طرح سوالات و دغدغه های شهروندان در برنامه های مناظره تلویزیونی نامزدهای ریاست جمهوری،پایگاه خبری مقیم با نظرسنجی از شهروندان ایرانی مقیم کشور،شاخص ترین پرسش ها و مشکلات آنها را استخراج کرده است.

سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
ایرانیان خارج از کشور حق تعیین سرنوشت کشورشان را دارند

مقیم/ نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری: هموطنان ما در خارج از کشور نسبت به مسایل داخل کشور حساسیت و حق تعیین سرنوشت خود را دارند.

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
ایرانیان مقیم خارج می توانند سطح دانش کشور را ارتقا دهند/ گفتمان من حفظ منابع طبیعی و محیط زیست است

مقیم/ سید مصطفی هاشمی طبا نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ایرانیان مقیم خارج می توانند سطح دانش کشور را ارتقا دهند و پلی برای افزایش صادرات، ارتباطات مالی، فنی و تکنولوژیک ایران با سایر کشورها باشند.

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
رفتار ایرانیان خارج از کشور خنثی کننده سیاست اسلام هراسی و ایران هراسی است

مقیم/ نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه رفتار ایرانیان خارج از کشور خنثی کننده سیاست اسلام هراسی و ایران هراسی است، گفت: اگر برخی کشورها به نادانی برای حضور ایرانیان در کشورشان محدودیت ایجاد می‌کنند به زودی به اشتباه خود پی می‌برند.

شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
رسانه ها اخبار ایرانیان خارج از کشور را پوشش دهند

مقیم/ علی اصغر محمدی رییس هیئت اجرایی انتخابات در خارج از کشور گفت: انتظار می رود رسانه ها در خصوص مسائل مورد توجه ایرانیان خارج از کشور، اهمیت حضور آنها در انتخابات و ارتباط انتخابات ریاست جمهوری با زندگی و سرنوشت آنها به طرح موضوعات مختلفی بپردازند که تاثیر مثبتی در افزایش حضور و مشارکت ایرانیان خارج از کشور داشته باشند.

پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
مشارکت پایین ایرانیان خارج از کشور در ادوار گذشته انتخابات ریاست جمهوری

مقیم/ رئیس هیئت نظارت بر انتخابات خارج از کشورگفت: ایرانیان بر خلاف اتباع دیگر کشورها متمرکز نبوده در در تمام نقاط جهان پراکنده هستند.

پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
حسن قشقاوی: در هر دوره انتخابات شاهد مشارکت بیشتر هموطنان مان در خارج از کشور هستیم

مقیم/ رئیس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری خارج از کشور، با اشاره به رای گیری از ایرانیان در ۱۰۳ کشور، از بی توجهی دولت کانادا به حقوق ایرانیان برای مشارکت در انتخابات انتقاد کرد.

چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
مشارکت ایرانیان مقیم خارج کشور در امر مدرسه‌سازی/ احداث ۳۷ درصد مدارس کشور توسط خیرین مدرسه‌ساز

مقیم/ رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور با اشاره به مشارکت ایرانیان مقیم خارج کشور در امر مدرسه‌سازی گفت: ۳۷ درصد مدارس کشور توسط خیرین احداث شده است.

پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶
آنچه از رأی ایرانیان خارج از کشور نمی‌دانید

مقیم/ درحالی‌که بیش از یک‌‌میلیون‌ و ۴٠٠ هزار نفر از حدود سه‌ میلیون ترکیه‌ای‌هایی که خارج از کشورشان زندگی می‌کنند در رفراندوم سرنوشت‌ساز روز یکشنبه شرکت کردند، در انتخابات حساس ریاست‌جمهوری ۹۲ در ایران فقط ۱۱۶‌ هزار نفر از شهروندان خارج از کشور شرکت کرده بودند.

پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶
مراسم با شکوه میلاد با سعادت امام علی ( ع) در باکو برگزار شد

مقیم/ مراسم با شکوه میلاد با سعادت امام علی ( ع ) عصر سه شنبه در سالن اجتماعات شهریار رایزنی فرهنگی ایران در باکو برگزار شد.

چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
اجماع براي ٤ هزار ميليارد دلار

مقیم/ رفع موانع براي ايرانيان مقيم خارج براي ورود به كشور كه اكنون در دستور كار وزارت امور خارجه، مجلس و اتاق‌هاي بازرگاني قرار دارد، مي‌تواند توسعه ايران را هرچه سريع‌تر به پيش ببرد و حتي به تقويت نظام كنوني كمك كند.

یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
۳اصل بهبود کسب وکار/سرمایه ۸۰۰ میلیارد دلاری ایرانیان مقیم خارج

مقیم/ مهدی پازوکی اقتصاددان با اشاره به لزوم بکارگیری ظرفیت ورود سرمایه های ایرانیان خارج از کشور گفت: سران سه قوه باید ۳ اصل را برای اصلاح فضای کسب و کار در دستور کار قرار دهند.

جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
پیام نوروزی رئیس جمهور؛ تبریک نوروز به ملت ایران و همه ایرانیان خارج از کشور

مقیم/ رئیس جمهور کشورمان در پیام تلویزیونی عید فرخنده نوروز را به حضور همه ملت بزرگ ایران، ایرانیان خارج از کشور و همه ملت‌های منطقه که نوروز را پاس می‌دارند تبریک گفت.

دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi