نتایج مرتبط با کلیدواژه همایش
بازارچه‌های مرزی کمک بزرگی به جلوگیری از قاچاق کرده است

مقیم/وزیر کشور با بیان اینکه برپایی بازارچه‌های مرزی کمک بزرگی به جلوگیری از قاچاق کرده است، گفت: کالاهای ویژه و مشخصی که امکان ورود دارد در این بازارچه‌ها عرضه می‌شود.

دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷
همایش تجاری مشترک ایران و عراق در کربلا برگزار شد

مقیم/همایش تجاری مشترک ایران و عراق با حضور وزیر امور خارجه کشورمان در شهر مقدس کربلا برگزار شد.

چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
برگزاری همایش "مدرسه ایرانی معماری ایرانی" در ۴ بخش مختلف

مقیم/ هشتمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی «مدرسه ایرانی، معماری ایرانی» در چهار بخش علمی، طراحی، طرح‌های اجرا شده و عکاسی برگزار می‌شود.

چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
همایش تجاری مشترک ایران و عراق در بغداد برگزار شد

مقیم/همایش تجاری مشترک ایران و عراق در بغداد و با حضور وزیر امور خارجه کشورمان برگزار شد.

دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷
رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در نخستین جشنواره ملی فولاد:شرکت های دانش بنیان توانایی رفع نیازهای صنعت فولاد را دارند

مقیم/رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی بر توانایی شرکت‌های دانش بنیان جهت رفع نیازهای صنعت فولاد کشور تاکید کرد.

سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷
قضاوت‌های نامناسب از عملیات‌های دفاع مقدس موجب دلسردی مردم می‌شود

مقیم/رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه باید قدر دفاع مقدس و همه تلاش‌های صورت گرفته در آن دوران را بدانیم، گفت: نباید با روایات تعجیلی و قضاوت‌های نامناسب موجب دلسردی مردم شویم.

سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷
اسلام و دموکراسی (لوگانوی سوئیس،۱۰ نوامبر ۲۰۱۸)

مقیم/همایش «اسلام و دموکراسی» در لوگانوی سوئیس به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و همکاری مرکز فرهنگی امام علی(ع) تیچینو سوئیس برگزار شد. در این همایش رضا عیسی نیا عضو هیأت علمی این پژوهشکده با مقاله ای تحت عنوان «جمهوری اسلامی ایران و چگونگی حل بحران‌های پنجگانه با مکانیزم مردم سالارانه» شرکت کرد.

یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷
سومین کارگاه «خانواده و سبک زندگی قرآنی اسلامی» در پاکستان برگزار شد

مقیم/سومین کارگاه آموزشی «خانواده و سبک زندگی قرآنی اسلامی» ویژه بانوان با همکاری نمایندگی فرهنگی ایران در کراچی پاکستان برگزار شد.

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
برای بین‌المللی کردن پژوهش باید نگاه بین‌المللی داشت

مقیم/معاون توسعه روابط فرهنگی بین‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با بیان اینکه برای بین‌المللی کردن پژوهش باید نگاه بین‌المللی داشت، گفت: با نگاه داخلی امکان ارائه پژوهشی در سطح بین‌المللی وجود ندارد و برای ورود به عرصه بین‌المللی لازم است کار گروهی با پژوهشگران سایر کشورها صورت گیرد.

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
سیاست همسایگی از منظر مقام معظم رهبری تبیین شد

مقیم/همایش سیاست همسایگی با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری، صبح امروز (۲۸ آذرماه) به همت مؤسسه مطالعات آسیای مرکزی و افغانستان (ایران شرقی) و با همکاری نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خراسان رضوی برگزار شد.

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
خامه‌یار: بیزاری مردم آفریقا از استعمار نوین نمادی از وحدت و انسجام است

مقیم/معاون توسعه روابط فرهنگی بین‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به همگرايی مردم کشورهای مختلف آفریقایی در عرصه‌های بین‌المللی گفت: با تداوم فرآيند بيداری ضد استعماری در بخش‌های مختلف اين قاره و بيزاری مردم آفريقا از استعمار نوين، قاره آفریقا به نمادی از وحدت و انسجام، تبدیل شده است.

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
دامن‌پاک‌جامی: گفت‌وگوهای فرهنگی ایران و آفریقا تداوم یابد

مقیم/معاون پژوهشی مرکز آموزش و پژوهش‌های بین‌المللی وزارت امورخارجه بر ضرورت تداوم گفت‌وگوهای فرهنگی ایران و آفریقا در جهت پیشبرد روابط با آفریقا و توسعه مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تأکید کرد.

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
برگزاری نخستین همایش گفت‌وگوهای فرهنگی ایران و آفریقا

مقیم/نخستین همایش گفت‌وگوهای فرهنگی ایران و آفریقا، امروز (۲۸ آذرماه) با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در محل دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
بیانات رهبر معظم انقلاب فصل جدیدی در تعامل با همسایگان گشوده است

مقیم/وزیر امور خارجه گفت:بیانات مقام معظم رهبری در موضوع همسایگان در سیاست خارجی فصل جدیدی را گشوده است.

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
نخستین همایش گفت‌وگوهای فرهنگی ایران و آفریقا برگزار می‌شود

مقیم/نخستین همایش گفت‌وگوهای فرهنگی ایران و آفریقا، (چهارشنبه ۲۸ آذرماه) با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در محل دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
تبادل تجاری با عراق می تواند به ۲۰ میلیارد دلار برسد

مقیم/'ایرج مسجدی' سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد ابراز امیدواری کرد که حجم تبادل تجاری با عراق در سالهای آتی به ۲۰ میلیارد دلار برسد.

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
همایش «صلح و ثبات در غرب آسیا» در تهران برگزار می شود

مقیم/در چهارچوب سومین کنفرانس امنیتی تهران، همایش “صلح و ثبات در غرب آسیا؛ یک منطقه، یک سرنوشت” روز دوشنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۸:۳۰ در مرکز مطالعات سیاسی و بین ­المللی وزارت امور خارجه در تهران برگزار می­ شود.

شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
همایش «آموزش برای توسعه پایدار تمام نسل‌ها ـ توافق اجتماعی» در بلاروس برگزار شد

مقیم/دومین همایش بین‌المللی «آموزش برای توسعه پایدار تمام نسل‌ها ـ توافق اجتماعی» در دانشگاه تربیت معلم شهر مینسک (پايتخت بلاروس) برگزار شد.

پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
گسترش رویش‌های انقلاب موجب شکست دشمن در تهاجم به معنویات خواهد شد

مقیم/حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش‌ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد.

سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
دانشجویان ایرانی با انتقال دانش خود به ایران نقش آفرینی کنند

مقیم/سفیر جمهوری اسلامی در کره جنوبی در آیین بزرگداشت «روز دانشجو و هفته پژوهش» در سئول تاکید کرد:دانشجویان ایرانی با انتقال دانش، تجربیات و دستاوردهای علمی و پژوهشی به کشور، باید نقش خود را در توسعه و پیشرفت ایران ایفا کنند.

یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi